Burun ucum inecek mi?

Aleyna Kose

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
10
2
23
Merhabalar ben yeni üye oldum. 7 gün önce burun ameliyatı geçirdim fakat burun ucum aşırı havada oldu normalde doktorum bu tarz burunlar yapmaz fakat burun gövdemde kemik olmadığından burun ucundan kıkırdak alıp gövdeye eklemek durumunda kalmış ama çok ince ve hassas ciltli olduğum için de ucunun 2 çap ineceğini söylemiş normale göre ancak bazı doktorların açıklamalarına göre de kalın ciltlerde inme daha çok, ince ciltlerde ise çok az inme oluyor başınıza daha önce geldi mi tecrübelerinizden yararlanmak isterim

Merhabalar ben yeni üye oldum. 7 gün önce burun ameliyatı geçirdim fakat burun ucum aşırı havada oldu normalde doktorum bu tarz burunlar yapmaz fakat burun gövdemde kemik olmadığından burun ucundan kıkırdak alıp gövdeye eklemek durumunda kalmış ama çok ince ve hassas ciltli olduğum için de ucunun 2 çap ineceğini söylemiş normale göre ancak bazı doktorların açıklamalarına göre de kalın ciltlerde inme daha çok, ince ciltlerde ise çok az inme oluyor başınıza daha önce geldi mi tecrübelerinizden yararlanmak isterim
Benimde derim ince ilk zamanlar baya kalkikti 4 ay oldu indi ozamana kiyasla ama hala yandan kalkik duruyo ama doktorum inicek daha zamanla diyo

İnce ve kalın ciltlere göre inmenin oldugunu bilmiyorum?
6 aya kadar bekleyin diyolar
Evet doğru diyorsunuz. İzlediğim bir doktor videosunda ödem indikten sonra derinin biraz bollaşıp kendini aşağıya bırakacağını kalın ciltlerde bu oranın daha fazla ince ciltlerde ise fazla sarkma payı olmayacağından daha az olacağını söylüyor.

Ben gulunce dusmesin demistim kalkik olsun demedim guzel aslinda ama koyduğu destek sert burun ucu oyle saga sola oynamiyo o kotu
Ben gulunce dusmesin demistim kalkik olsun demedim guzel aslinda ama koyduğu destek sert burun ucu oyle saga sola oynamiyo o kotu
Malesef ben çok minik kalkık olsun dedim ama benim burnumu arşa çıkarmış ve yarısi yok gibi çok dik zmna bıraktım bütün psikolojim alt üst bekliyorum

X