Burunda Asimetri ( Resimli)

Revizyon olmalı mıyım

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .

Afra_arda_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2017
38
10
Merhaba. Burun estetiği olalı 1 yılım doldu. Doktorumla yaptığım son görüşmede burnumda asimetri olduğunu kabul etti yalnızca hastane masraflarını karşılarsam revizyon yapacağını ancak sonucu yine garanti edemeyeceğini belirtti. Sizce tekrar ameliyat olmalı miyim

Son düzenleme:
Merhaba. Burun estetiği olalı 1 yılım doldu. Doktorumla yaptığım son görüşmede burnumda asimetri olduğunu kabul etti yalnızca hastane masraflarını karşılarsam revizyon yapacağını ancak sonucu yine garanti edemeyeceğini belirtti. Sizce tekrar ameliyat olmalı mıyım? Resimlerimi ekledim.
Bence çok güzel duruyor. Bende de asimetri var hatta benim daha belirgin ama ben bile kararsızım siz olmayın derim.

Teşekkür ederim. Benimde ilk fotoğrafımda daha belli oluyor aslında. Bir tarafım daha aşağıda diğer kanat daha yüksekte. Ama doktor garanti veremiyor tabi, bu sefer çökme de olabilir diyor
Bence çok güzel duruyor. Bende de asimetri var hatta benim daha belirgin ama ben bile kararsızım siz olmayın derim.

Teşekkür ederim. Benimde ilk fotoğrafımda daha belli oluyor aslında. Bir tarafım daha aşağıda diğer kanat daha yüksekte. Ama doktor garanti veremiyor tabi, bu sefer çökme de olabilir diyor
Aynıı sağ kanat daha yukarda belki önceden de vardı ama hafif düşük olduğu için anlaşılmıyordu. Şuan aşırı gözüme batıyor. Somra eskiyi aramaktan korkuyorum ben de

Sol tarafınızdaki kemik şiş mi kaldı, o yüzden mi? Görüntü beni hiç rahatsız etmedi doğrusu. Yandan da güzel :)

Merhaba. Burun estetiği olalı 1 yılım doldu. Doktorumla yaptığım son görüşmede burnumda asimetri olduğunu kabul etti yalnızca hastane masraflarını karşılarsam revizyon yapacağını ancak sonucu yine garanti edemeyeceğini belirtti. Sizce tekrar ameliyat olmalı mıyım? Resimlerimi ekledim.
Ben çok beğendim valla olmayın bence çünkü ne kadar kusursuz yapmaya çalışırsa doktorlar o kadar yapay duruyor ama sizinki doğal ve çok hoş hatta ben anlarım genelde estetikli burunu ama sizinkini dışarda falan görsem anlamazdım muhtemelen

Yan profilden güzel olmuş. Önden de abartılı bir asimetri göremedim. Çok dikkatli bakmak lazım görmek için. Daha kötüsünün olmayacağının garantisi yok bu yüzden risk almazdım.

benimde yamuk oldu pskolojm alt üst oldu üstelik düğünüm olcak ve eski burnum düzdü bi tarafa törpü yapabilirim senen dolsun ama eğer bakcam o zaman duzelcegne inanrsam dedi yapcam ben küçük kavisli bi burun istedim üstelik o düz yapmış ve çok kaldirmis

X