Bütün KV'ler sinir bozucu.

kumral_quzeli

ᔕeᑎi ᔕeViyoᖇᑌᗰ ᗷeᗷegiᗰ...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2016
2.109
840
24
Bütün KV'ler aynı. Hele benim KV cadı gibi zaten. Sindiremediğim, KV'nin ikidebir bebeğime "Hazır Mama" vermek istemesi. Ama bende kesin tavrımı koydum. Evde olur, olmaz diye Doktor'dan Deneme Maması almıştım. Hanımefendi almış mamaları koymuş 2-3 tanesini çantasına, "Mama yapalım, hangisini yapsam acaba?" diye hepsini gözümün önüne getirince bende hepsini yırttım yırttım çöpe döktüm, sonra da bi kudurdu bi kudurdu, çocuğu kucağına alıp, ağlamalar, bağırmalar bana bela okumalar, nasıl cinnet geçirdi bi görseniz, resmen kendini bıçaklayacak zannettim. Sonra bende "Çocuğa mama verilmeyecek, veremedin ya kudurdun sen galiba" dedim. (Biliyorum biraz ağır konuştum, ama gerçekten doğumumdan beri "Mama verelim, mama verelim" diyor, ben ise emzirmek istiyorum, bebeğim için en iyi olanını istiyorum.) Kv'yi görseniz cinnet geçirecek sanki, hayretler içinde seyrettim yeminle. "Sen ayrı eve çıkmak için, bana herşeyi yaparsın!" diyor. "Evet" dedim. Önceden ne yaparsa, yapsın seslenmezdim. Herşeyine "Şeker Hastası" deyip, ağzımı yumuyordum. Ama konu "Bebeğim" olunca, hassaslaşıyorum, sinirleniveriyorum. KV severken "Annem, Bitanem, Annesinin Çiçeği, vs vs.." diye seviyor, içten içe ona da çok sinirleniyorum, çünkü geçenlerde bana "İnşallah sen ölürsün de o bebek bana kalır" demişti, ama ona da bişey diyemedim. Bilmiyorum neden böyle yapıyor, amacını bir türlü anlayamıyorum ama bebeğin annesi benim. O niye "Annem" diye seviyor. İlerde bebeğim Babaannesine "Anne" der mi? Acaba beni Annesi bilmez mi? Tanımaz mı? Bundan korkuyorum???
Birde iki de bir "Benim memelerde süt olsa emzirirdim kuzum seni, ama yok." diyor. Ne demeye getiriyor yani lafı? Misafirler geldi mi hemen "Çocuğu getir bana ver!!" diyor.? Millete "Çocuğa Babaannesi bakıyor" dedirtecek yani?? Ben anlamadım ya bu kadının amacını KP'ye hemen beni şikayet etti "umut_kelebeqi bana "Mama veremedin diye kudurdun galiba sen" dedi" dedi. KP'de "Hayır o çocuk 2 sene anne sütü emecek, niye mama verilecekmiş, olmaz öyle şey" dedi. KV'de bi güzel ağzının payını aldı ama ne yazık ki hala akıllanmadı hala "Bir yere yedek mama koyalım" diyor. Bende her defasına "Kendin ye o mamayı" diyorum. Bişey diyemiyor. Çünkü artık o konuda ne kadar hassas olduğumu biliyor. Çocuğun Doktor termini oldu mu "Bende geleceğim, bende geleceğim" diyor. Yurt dışında yaşıyoruz ya "Sen bişey anlamazsın, ben sana tercüman olurum" diyor. Bende "Merak etme çocuğumun derdini, sıkıntısını anlayabilecek, ve anlatabilecek kadar Almancam var" dedim. Şimdi kızlar siz söyleyin. Ben mi çok abartıyorum, yoksa ciddi anlamda burda başka bi niyet var mı KV'nin? Birde bebeğim ilerde beni tanımaz da Babaannesini "Annesi" bilir mi?

Fikir verin gözünüzü seveyim ?

Kusura bakmayın acele ile yazınca, eksik ve biraz da terbiyesiz bi üslupla yazmışım, ama inanın o da bi sinirle oldu.

Yine geçenlerde bebeğimin bezini değiştirirken, bezi yatağın üstüne değil de, Laminant'ın üstüne koymuştum, KV "Kaldır o bezi ordan, Laminant kokar" dedi, bende bebeğimin altını ne zaman değiştirecek olsam altına her zaman bi örtüsünü sererim, aldım bezi örtünün üstüne koydum. KV "Ne yapıyorsun ya, hiç mi terbiyen yok, yatağın üstü koktu" dedi, bende "Bebeğin altını açık bırakıp bezi atmaya gidemem ki?" deyince, bebeğime dönüp "Ne yapar kızım bu anan? "Pis Karı" de şuna Annem" diyor. Bu olaya çok sinirlenince birden buraya nasıl yazdığımı bilemedim affedin.

Bazılarınız "Sen gideceksin zaten, tek bu mu kaldı derdin?" diyorlar. Doğrudur. Gideceğim. Ama azıcık daha "ZAMAN" ...
Çünkü benim için zor olacak. Ama bu sefer gururumu ayaklarım altına alıp bu vicdansızlara boyun eğmeyeceğim ve kızım için ben en iyisini istiyorsam hep, bu seferde onun iyiliği için gideceğiz, bu evliliği bitireceğim. Ama şu an sadece az "ZAMAN'A" ihtiyacım var.

Hepinize teşekkür ederim. İyi geceler :KK43:
 
Son düzenleme:

KaPrisLiPazen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2015
7.359
37.961
33
Anlaşılan senin boşanma gibi bir planın yok ki İLERİDE ONA ANNE dermi diye soruyorsunuz...
Birde sütünüz yoksa zaten mama vereceksiniz ama süt var ve bebeğiniz emiyorsa nedir bu mama derdi???
Belli ki kvniz bebeğinizin sizinle aranızda bağ olmasını istemiyor

Birde eşiniz sizi sevseydi eger,asla kimsenin size tek kelime etmesine izin vermezdi
İş eşinizde bitiyor
Ve siz bu aileyle hep mutsuz olursunuz
 

ncarenot

“Bir gün kendi kapınızı çalacak yüzünüz olsun.”
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2016
3.030
9.375
Konularınıza baktım da, süper denk gelmişsiniz eşinizin ailesi ile... Daha normal bir ailede siz de yapamazmışsınız...
KV kötü de, siz iyi misiniz ? Eşinden rica et madem de daha fazla kafana vurmasın döverken...
 
Son düzenleme:

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Az önce oğlunun çocuğunu doğurmayı zikretmiş bir kv,şimdi de kendi çocuğuymuş gibi seven
Neden aynı evde oturma ısrarı?
Kendi kendinize yapıyorsunuz ne yapıyorsanız.
Maddi durum vs bahane onlar,çıkın ayrı eve kafanız rahat etsin.