Büyü yapildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mi-Ok Yun

Manyak Üye 🤫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
4.144
11.808
34
Allah akıl fikir versin 🤲

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 98 gün geçti.

oglakburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.324
3.572
Bu devirde büyü yapmak kolay değil 12 yaşından beri büyücü babaannemle iç içeyim o bile artık yapamaz. Onlar eskidendi. Yumurta derken değildir eşinizin karaktersizliğini büyüyle bağdaştırmayın zira Artık büyü yapmak imkansız gibi onlar 20 sene önceydi

Margaret Hale

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Kasım 2017
8.478
34.225
Bu devirde büyü yapmak kolay değil 12 yaşından beri büyücü babaannemle iç içeyim o bile artık yapamaz. Onlar eskidendi. Yumurta derken değildir eşinizin karaktersizliğini büyüyle bağdaştırmayın zira Artık büyü yapmak imkansız gibi onlar 20 sene önceydi
Merakımı hoş görün ama neden kolay değil? Polis korkusu yüzünden mi?

Meral01

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
2.944
3.002
Büyü yapildi sanırım.Kaynvaludem eltim kocam bemi bosasin diye elinden geleni yapiyor.kocama da şart koymuşlar karını boşamazsan gelme diye.3 gun once evimin alt katinda kirik yumurta gordum.bundan 1 gun once de uvey cocuklarim ve kaynim bize gelmisti.internete baktim yumurta buyusu ayrilmak maksatli oluyormus.buyu yapildiysa nasil bozmaliyim?
gerçekten böyle hurafelere inaniyormusunuz

athena

Goddess of Wisdom
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Ağustos 2013
6.475
25.448
Psikolog bozar. Psikologa gidin :KK51:

oglakburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.324
3.572
Yok kaç kere polis geldi gitti ifade alıp bırakıyorlar. Bu devirde yapan imkansız gibi. Babanneme gelince alzaymır oldu iyikide oldu çok günahlara girdi huzur bozdu acıması yoktu

oglakburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.324
3.572
Aslında keşke bir cezası olsa piyasada umut taciri medyumlar dolmuş çok üzülüyorum insanların çaresizliklerini kullanıyorlar

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
4.349
11.255
24
Büyü değil seni sevmiyor. Erkeklere oranla sevilmediğimizi anlama konusunda daha başarısızız bence hep başka şeylerde suç buluyoruz. Dümdüz sevmiyor işte.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :50 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.275
16.621
Büyü yapildi sanırım.Kaynvaludem eltim kocam bemi bosasin diye elinden geleni yapiyor.kocama da şart koymuşlar karını boşamazsan gelme diye.3 gun once evimin alt katinda kirik yumurta gordum.bundan 1 gun once de uvey cocuklarim ve kaynim bize gelmisti.internete baktim yumurta buyusu ayrilmak maksatli oluyormus.buyu yapildiysa nasil bozmaliyim?
Böyle davranarak olayın gerçekleşmesini sağlıyorsunuz. Eşinizle sağlıklı iletişim kurmanın yollarını deneyiniz, paranızı da büyü bozma gibi saçma şeylere harcamayınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.