Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

günaydın :)
ycl 3. yü ne zamana düşünüyorsun kısmetse. kalabalık aile ne güzeldir :)
rüveyda Rabbim hepimizin evladına sağlık uzun ömür versin inşallah :)
zapzupcum pek meyve sevmem ama öneri için sağol yine de :)

Gril cim Allah kısmet ederse zeynep Üç yaşına girerken düşünüyorum elif ilk okula baslamadan bende çocuk dogurma işini bitirmek istiyorum inşallah Rabbim sağlık versin öncelikle bana ve çocuklarıma ☺

Merhaba

Amin canim çok teşekkür ederim Rabbim anne babasina bagislasin tüm yavruları. Isimleri cok onceden Eşimle görüştüğümüz yıllarda belirlemiştik çocuklarımızın isimlerini elif zeynep kadir olsun diye konuşuyorduk ilk ikiyi tutturduk bakalım üçüncü de kadir olursa ne mutlu bize ☺
Senin diger çocuğun cinsiyeti nedir
aAllah gonlunuze gore verir insallah canim digeri erkek canim bir kiz b erkek yeter diyoruz biz zaten ust uste oldu bide yasimizda geciuo artik

Kızlar bakıyorum da 2 . Yaş günü hazırlıkları başlamış. Benim oğlumun yaş gününe kızımın kırkı çıkıyor. Kendi aramızda kutlama yaparız artık.

merhaba bende 2013 nisan ve 2015 ocak.annesiyim yavrulariniza koydugunuz Isimler dikkatimi cekti en sevdigim iki isim kizima isim koyarken baabasina elif yada zeynep olsun dedim elifi koyduk Allah isimleriylee guzel gunler gormeyi nasip etsin
amin işallah
maşallah ne güzel peş peşe iki çocuk annesi olmuşsun tebrik ediyorum sizi valla benşimdi bile yoruluyorum 2 çocukla tam cennetliksiniz sizler

Hayirli sabahlar. Ben çok telastayim ne güzel saat oniki de çıkıyorum şimdi personel kart okutma sistemi geldi mesai saatlerine çok dikkat ediyorlar kart basınca yüzünü de alıyor kameraya.oyke olunca mudur bunu daha fazla devam ettirmeyi bende zor durumda kalırım dedi bu hafta içim yıllık izin aldim sonrasında rapor alicam.
Doğum günümüz üç nisan elif tam Pepee hastası konseptini öyle olsun istiyorum tabak bardak pastasi peçete süslemeleri hallederim bulunur da. Kıyafet nasıl olucak bilemedim.kuzenimin düğünü Mayıs ta Lsw da çok güzel süslü elbise ler gelmiş ordan alsam düğün de de giyer yoksa bir defaya mahsus parti evleri var ordan kostüm mu ayarlayayim bilemedim fikir verin kizlar
lcw de çiçek kız kostümü vardı çok güzeldi ben görünce bayıldım öyle birşey olabilir yada çiçek desenli belinde kuşak olan çok cici bir elbise de alabilrsin çok yakışır cimcimeye
mercan pembeyi çok seviyor o kadar da kırmızı giydirdim ama pembeee diye haykırıyor pembe mor konseptli bir doğum günü yapıcam konseptimiz tavşanlı olacak :) aklımda güzel fikirler var yavaş yavaş haızrlıkları yapmaya başlarım süslemeler zaman alıyor biraz:)

rica ederim canım meyve olmasada çikolata soslarından üzerine dökersin öyle bile güzel olur ama senin paylaştıklarında çok güzel gördükçe için açılıyor şahane hepsi

Gril cim Allah kısmet ederse zeynep Üç yaşına girerken düşünüyorum elif ilk okula baslamadan bende çocuk dogurma işini bitirmek istiyorum inşallah Rabbim sağlık versin öncelikle bana ve çocuklarıma ☺
maşallah kız allahın hakkı 3 tür diyorsun yani yap valla çok güzel olur kalabalık şahane bir ev olur allah gönlüne göre versin işallah 3. erkek olur da onu da tatmış olursunuz

maşallah kız allahın hakkı 3 tür diyorsun yani yap valla çok güzel olur kalabalık şahane bir ev olur allah gönlüne göre versin işallah 3. erkek olur da onu da tatmış olursunuz
Amin canim inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin.cok yoruluyorum ama gerçekten herseye değerler

günaydın kızlar
minik kızım sağolsun artık 5-6 da uyandırıyor beni. kendisi 7 de geri uyuyor, ben uykusuz devam ediyorum çünkü büyük kızım uyanmış oluyor :)
havalar güzelleştikçe ısındıkça ben de ruhen daha iyi hissediyorum kendimi, kızlarla parka gidiyorum, evden çıkmak güzel bir his :)
herkes yoğun galiba. beni 20 gün sonraki mevlit heyecanı sardı şimdiden telaştayım :)

selam günaydın
bu hafta işyerinde çok yoğun başladım 2 gün deli gibi koşturmaca geçti neyseki bugün daha iyi buraya bakabildim :)

geçen hafta cuma günü arkadaşımın doğum gününü kutlamak için iş çıkışı biyerlere gittik neyse o gün kendimi aynada hiç o kadar zayıf olduğumu görmemiştim yada fark etmemiştim hani anoroksiya ya yakalananlar kendini hep kilolu hisseder aslında zayıftıt ama hep bir kilo hali veya normal hisseder bende normal hissediyordum o gün ne olduysa aynada dank etti herşey ve kilo alacağım vitamin takviyesi alacağım dedim kendi kendime demek ki beynim de vücudum da artık bunu istemiş deli gibi yemek abur cubur yiyorum karnım doymuyor :) işallah daha normal seviyeye gelip bende mutlu olacağım çok zayıflıkta kötü yatarken kemikleri ağrıyor insanınn giydiği yakışmıyor ben hep balık etli hatunları sevmişimdir kendim hep ince uzun selvi olduğum için hatları olan bayanlar çok hoş gelir bana işallah kızım öyle olsun balık etli :)

Doğum günleri yaklaştıkça telaş başladı sanırım buralar tenhalasmış. foto olayından sonra pek yazasim gelmedi ben ondan yokum. zapzup zapzup bende çok zayıf sevmem hafif dolgun hoşuma gider öyleyim diye demiyorum :KK53: güneş çıkınca içime bir huzur doluyor kendimi daha dinç hissediyorum yaz gelsiiiiiiinnnnnnn :KK71:

selam günaydın
bu hafta işyerinde çok yoğun başladım 2 gün deli gibi koşturmaca geçti neyseki bugün daha iyi buraya bakabildim :)

geçen hafta cuma günü arkadaşımın doğum gününü kutlamak için iş çıkışı biyerlere gittik neyse o gün kendimi aynada hiç o kadar zayıf olduğumu görmemiştim yada fark etmemiştim hani anoroksiya ya yakalananlar kendini hep kilolu hisseder aslında zayıftıt ama hep bir kilo hali veya normal hisseder bende normal hissediyordum o gün ne olduysa aynada dank etti herşey ve kilo alacağım vitamin takviyesi alacağım dedim kendi kendime demek ki beynim de vücudum da artık bunu istemiş deli gibi yemek abur cubur yiyorum karnım doymuyor :) işallah daha normal seviyeye gelip bende mutlu olacağım çok zayıflıkta kötü yatarken kemikleri ağrıyor insanınn giydiği yakışmıyor ben hep balık etli hatunları sevmişimdir kendim hep ince uzun selvi olduğum için hatları olan bayanlar çok hoş gelir bana işallah kızım öyle olsun balık etli :)
Çok zayıf olmak iyi değil evet ama suan o kadar fena durumdayım ki zayıf olup içimde kalan giyemedigim kıyafetlerimi giymek için can atıyorum.bekarken en fazla 50 yi görmüştüm evlendim 5 ay sonra 62 kiloyla hamile kaldım şimdi 83 oldum diyet yapmadan da hayatta veremem Allahtan boyum var kaldırıyorum ama biran evvel Zayıflamak istiyorum hiç sevmedim bu halimi giydiğimi yakistiramiyorum

GÜNAYDINNNNN
çok güzel tertemiz bir güne uyandık yağmurlar yağdı heryer miss gibi oldu temizlendi şahane

Çok zayıf olmak iyi değil evet ama suan o kadar fena durumdayım ki zayıf olup içimde kalan giyemedigim kıyafetlerimi giymek için can atıyorum.bekarken en fazla 50 yi görmüştüm evlendim 5 ay sonra 62 kiloyla hamile kaldım şimdi 83 oldum diyet yapmadan da hayatta veremem Allahtan boyum var kaldırıyorum ama biran evvel Zayıflamak istiyorum hiç sevmedim bu halimi giydiğimi yakistiramiyorum
canım benim sen yeni doğum yaptın olacak o kadar bende ilk 61.5 la hamile kaldım ve 84 kiloya kadar çıktım top gibiydim birde boy var zerrin özer gibi oldum sonrasındada doğumdan sonra habire yemekten kilo veremedim yavaş yavaş verdim ben daha çok sıkıntı üzüntüden verdim ama inan hafif toplu olmak daha güzel giydiğin yakışır daha kolay kıyafet bulursun zaten 2 çocuk peşinde koşarken gider o kilolar yaz da geliyor hafif yiyeceklerle formuna dönersin ama zaten süt veriyorsun önemli olan o emzirdikçe kilolar gidiyor

biz nasıl alacağız sen onu söyle bakalım 1 haftadır yemediğim ekmeği abur cuburu yedim 3-4 kilo alsam 36 bedeni doldursam ilk aşamada o bile iyi benim için ha gayret zapzup ye gitsin diyorum :)

GÜNAYDINNNNN
çok güzel tertemiz bir güne uyandık yağmurlar yağdı heryer miss gibi oldu temizlendi şahane

canım benim sen yeni doğum yaptın olacak o kadar bende ilk 61.5 la hamile kaldım ve 84 kiloya kadar çıktım top gibiydim birde boy var zerrin özer gibi oldum sonrasındada doğumdan sonra habire yemekten kilo veremedim yavaş yavaş verdim ben daha çok sıkıntı üzüntüden verdim ama inan hafif toplu olmak daha güzel giydiğin yakışır daha kolay kıyafet bulursun zaten 2 çocuk peşinde koşarken gider o kilolar yaz da geliyor hafif yiyeceklerle formuna dönersin ama zaten süt veriyorsun önemli olan o emzirdikçe kilolar gidiyor

biz nasıl alacağız sen onu söyle bakalım 1 haftadır yemediğim ekmeği abur cuburu yedim 3-4 kilo alsam 36 bedeni doldursam ilk aşamada o bile iyi benim için ha gayret zapzup ye gitsin diyorum :)
hayırlı sabahlar güzel haftalar olsun inşallah, işe başladım bi Allahın izniyle 4 hafta daha öğlene kadar çalışıcam birime bağlı ek binada görev yapıyorum şuan inşallah sıkıntı olmadan atlatıcam.
ben elifte de çok kilo almıştım diyet yaptım öyle verebildim.şimdi Zeynep tek anne sütü alıyor sürekli yediğim için emzirmem kilolarımın gitmesine etki etmiyor.
okuyunca çok güldüm nasıl kilo alıcam dedin ya sabahtan akşama yediklerim gözümün önüne geldi hemen sana sıralıyorum
saat 6 da kalkıyorum hemen bi bisküvi açıyorum onu bitiriyorum ohh:)
sonra mesai 8 de simit poğaça alıyorum birer tane kaçarı yok, 12 ye kadar süt olsun diye ne bulsam götürüyorum elma olur kuruyemiş olur ne olursa
eve geliyorum yemek varsa dünden kalan onu bi güzel ekmekle tüketiyorum elife çorba içiriyorum eğer tam tabağını bitirmediyse onu ben sünnetliyorum.yine akşam altıya kadar elifin iştahını açmak için önüne bişeyler koyuyorum meyve falan ee bide emziriyorum şekerim düşmesin diye kendimde yiyorum,:) altı yedi arası yemek zamanımız bi de o zaman yiyorum uyuyana kadar bi abur cubur götürüyorum bişeyler
yani sürekli yiyoruummm.... ne güzel sonra da niye bu kilolar gitmiyor diye söyleniyorum

kilo derdi bitmez hanımlar :)
86 yı görünce durayım artık dedim. şimdilik az yemeye çalışıyorum ama çok bir gelişme yok. yazın belki sıcaktan veririm :)

kızların ikisi de emince süt olsun diye aç kalmamaya çalışıyorum. zaten büyük kızım ıvır zıvır yiyor hop meme. o yüzden yemekle arası yok. kardeşi ek gıdaya başlasın hele inşallah onla doyar hale gelince kendime bakmam lazım diyorum kendi kendime.

artık kısmet :)

Yaa eşim rejime girdi heryerde kilo konuşuluyor burda da kilo konusuluyor galiba hafif dolgun halimden vazgeçmem gerekiyor :KK53: 72 kiloyum 5 6 kilo fazlam var tabi bana göre. Daha az olmam gerekiyor belkide ama manken değilim yaa olsun o kaaa :kk77: yemeyi seviyorum ve Zayıflamaksa konu psikolojik hep yeme isteği oluyor bende.
Doğumgünü hazırlık fotolarım için albüm yapmak istedim ama bulamadım face den görürsünüz artık

selam hanımlar
bu ara hava güzel diye gezmelere doyamıyoruz :)
tabi iki çocukla gezmek zor ama olsun. büyük kızım çok fena. avm de her yeri dağıtıyor, yerlere yatıyor, ayağa kaldırmak istersem sürünüyor vs. tam bir yaramaz oldu çıktı. bir de konuşmama inadı var ki, her şeyi ünlemlerle anlatıyor. suya fu, topa po, parka pak vs gibi şeyler söylüyor ama farkında olmadan. konuş dediğimizde anne bile demiyor. niye bu inadı anlamış değilim henüz.
sizler de güzel havanın rehavetindesiniz galiba.
görüşürüz :)

selam hanımlar
tabi iki çocukla gezmek zor ama olsun. büyük kızım çok fena. avm de her yeri dağıtıyor, yerlere yatıyor, ayağa kaldırmak istersem sürünüyor vs. tam bir yaramaz oldu çıktı. bir de konuşmama inadı var ki, her şeyi ünlemlerle anlatıyor. suya fu, topa po, parka pak vs gibi şeyler söylüyor ama farkında olmadan. konuş dediğimizde anne bile demiyor. niye bu inadı anlamış değilim henüz.
elif de öyle ya tam bi yaramaz oldu henüz tek başıma çocuklarla dışarı çıkmadı cesaret yok elif den dolayı mutlaka yanımda biri oluyor anca zaptediyoruz:)
cuma günü doğum gününü kutladık elifin pek güzel geçti öyle süsleme püsleme konusunda pek hazırlık yapamadım evde olanları değerlendirdim pastasını balonları bardak peçetesini pepee li aldık çok keyif aldı biz iyiki doğdun elif dedikçe oda tekrarlıyordu iyiki doğdun eli diye henüz adını söyleyemiyor Zeynep diyor kendi adını diyemiyor kızım:)

Selam kızlar Nasılsıniz?
Epeydir giremiyorum malum ikinci de olunca.
zapzup zapzup canım yemene bak abur cubur yerine sağlıklı yiyecekler ye mesela cevizli sucuk :KK53:(bu ara dadandim )
Y ycl2012 demek üçüncü çocuğu da yapacaksın helâl sana :KK31::emir_bebek:yaşım musait olsaydı bende isterdim . Yeni bebis harika birsey.
Kilo konusu geçmiş ben kizimda toplam 9kilo ile doğuma gittim 7kilo gitti bana kaldı 2 kilo :KK53:şuan 60 kg oldum. Bekarlik kiloma ulaşmaya 5 kg var.

selam hanımlar
Ben daha siftah yapamadım ikisi ile çıkmaya . Oğlum la markete çıkıyoruz bir kerede onu parka götürdüm . Kız evde kv ile birlikte.

Selam kızlar Nasılsıniz?
Epeydir giremiyorum malum ikinci de olunca.
zapzup zapzup canım yemene bak abur cubur yerine sağlıklı yiyecekler ye mesela cevizli sucuk :KK53:(bu ara dadandim )
Y ycl2012 demek üçüncü çocuğu da yapacaksın helâl sana :KK31::emir_bebek:yaşım musait olsaydı bende isterdim . Yeni bebis harika birsey.
Kilo konusu geçmiş ben kizimda toplam 9kilo ile doğuma gittim 7kilo gitti bana kaldı 2 kilo :KK53:şuan 60 kg oldum. Bekarlik kiloma ulaşmaya 5 kg var.
Allah nasip kısmet ederse istiyoruz bakalım:)
vay vay vay nasıl becerdin böyle az kilo almayı ya arkadaş şaşırıyorum, bende koşturuyorum bende de iki tane çocuk var hiç durmuyorum gün içinde ama balon gibi de şişiyorum :)

X