Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

Allah nasip kısmet ederse istiyoruz bakalım:)
vay vay vay nasıl becerdin böyle az kilo almayı ya arkadaş şaşırıyorum, bende koşturuyorum bende de iki tane çocuk var hiç durmuyorum gün içinde ama balon gibi de şişiyorum :)
Inşallah kim tutar seni maşallah ın var. Valla hamile iken davul gibi sisecektim ama gebelik diyabeti saolsun yedirmedi bir şey :KK53:şimdi serbest ama bu sefer de dereotu yiyorum süt olsun diye oda iştah kapatıyor.

günaydın kızlar.
maalesef birkaç gündür uykusuzum. Kızlarımın ikisi de bir anda hastalandı. ishal, kusma, ateş derken kendimizi acilde bulduk.
dr viral enfeksiyon dedi ilaç vermedi, bol bol sık sık yedir içir, geçer dedi.
biraz daha iyiler şimdi.
Rabbim yavrularımıza hastalık dert vermesin :KK43:

günaydın kızlar.
maalesef birkaç gündür uykusuzum. Kızlarımın ikisi de bir anda hastalandı. ishal, kusma, ateş derken kendimizi acilde bulduk.
biraz daha iyiler şimdi.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah

günaydın kızlar.
biraz daha iyiler şimdi.

Geçmiş olsun canım. Amin. ishal şuan salgın. Yeğenim hastaydı( başka bir rahatsızlık ) hastaneye yatış yapılması gerekiyordu Dr şuan ishal sebebiyle hastane dolu yatış yapsak bebek için daha kötü olur diye yatış yapmadı.

günaydın kızlar.
biraz daha iyiler şimdi.
geçmiş olsun canım maalesef bizde de elif hasta önce burun akıntısı şimdi boğaz ağrısı ve öksürük var, Allah şifa versin tüm hastalarımıza çocuklarımız hasta olmasın çok üzülüyorum ya

T tomurcugumm Y ycl2012 sağolun kızlar.
büyük kızım iyi şükür, küçük de azaldı şikayetler. bende de bir kırıklık, ses kısılması var. mevsim geçişi olduğundan salgın var herhalde.
yeğeninize ve elif'e Rabbim şifa versin.
bu arada ycl ben de 23 kasım doğumluyum :)

T tomurcugumm Y ycl2012 sağolun kızlar.
büyük kızım iyi şükür, küçük de azaldı şikayetler. bende de bir kırıklık, ses kısılması var. mevsim geçişi olduğundan salgın var herhalde.
yeğeninize ve elif'e Rabbim şifa versin.
bu arada ycl ben de 23 kasım doğumluyum :)
hııımmm annenle doğumdaşız tarihten ötürü :) bende 24 kasım doğumluyum, Zeynep için 25 kasım tarihine karar vermiştik doktorla aslında 24 te olabilirdi ama ben doğum günümü hastanede geçirmek istemiyordum (pek bi önem veririm doğum günlerine, hemde o farklı bir birey onun doğum tarihi başka olsun istiyordum) Zeynep benden daha kararlı çıktı kendi istediği zaman dünyaya geldi:) bende ağrılar içinde bi doğum günü geçirdim

kızlar havalar ısındı, tuvalet eğitimine başladınız mı?

başlayamadım çünkü klozete oturmak istemiyor, aslında haber veriyor büyük yapınca söylüyor küçük tuvaletinide arada söylüyor ama klozete götürdüğümde korkuyor oturmak istemiyor, sen başladın mı

başlayamadım çünkü klozete oturmak istemiyor, aslında haber veriyor büyük yapınca söylüyor küçük tuvaletinide arada söylüyor ama klozete götürdüğümde korkuyor oturmak istemiyor, sen başladın mı
bu sabah başladım. kızım banyodan korktuğu için klozeti hiç denemedim. lazımlıkla başladım. şimdilik hiç istemiyor oturmayı ama inadı en fazla 3 gün sürer diyor tecrübeli anneler.
bakalım nasıl ilerleyecek merak ediyorum ben de.

Kızlar Nasılsıniz
Bugün oluşumun doğum gününü kutladik 3 gün gecikmeli olarak

Eklentiler

• 20150418_162542.jpg
    20150418_162542.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar Nasılsıniz
Bugün oluşumun doğum gününü kutladik 3 gün gecikmeli olarak
maşallah rabbim sağlıklı uzun ömür versin evlatlarına.

bizim tuvalet alıştırması 2. gün bitti. kızım ilk kez kabız olup korkudan kaka yapmayı reddedip tüm gün ağlayıp kucağımdan inmeyince erteledim mecburen.

maşallah rabbim sağlıklı uzun ömür versin evlatlarına.

bizim tuvalet alıştırması 2. gün bitti. kızım ilk kez kabız olup korkudan kaka yapmayı reddedip tüm gün ağlayıp kucağımdan inmeyince erteledim mecburen.
kıyamam ya korkuyorlar nasıl alıştırıcaz bilmiyorum, yaz gelsin atacaz bezleri diyorum ama öyle kolay olmayacağı kesin zorlayacaklar bizi, Allah yardımcımız olsun

elif de kıskanmıyordu kardeşini kıskanmaya başladı iştah desen yok sürekli süt içmek istiyor, kahvaltı kültürü yok yemez çorba yaparım her çorbayı içmez bi ara mercimek tutturdu bende nasılsa içiyor diye içine et, brokoli bulgur veya pirinç havuç katılabilecek şeylerden kattım akıllı bıdık hemen anladı tadının farklı olduğunu içmemeye başladı şimdide kaynanamdan öğrendiğim yoğurtlu erişteli çorbayı yapıyorum kırk takla atarak yediriyorum, doktora götürdüğümüzde tartmıştı 12 kilo çıktı kilosu normal dedi, ama dengesiz beslendiğini süt çok tüketiyor dediğimde olmaz bu şekilde falan filan dedi bende biliyorum olmadığınıda yemiyor içmiyor ona canım sıkılıyor belki Zeynep ek gıdaya geçince ona heves eder diye umuyorum

elif de kıskanmıyordu kardeşini kıskanmaya başladı iştah desen yok sürekli süt içmek istiyor, kahvaltı kültürü yok yemez çorba yaparım her çorbayı içmez bi ara mercimek tutturdu bende nasılsa içiyor diye içine et, brokoli bulgur veya pirinç havuç katılabilecek şeylerden kattım akıllı bıdık hemen anladı tadının farklı olduğunu içmemeye başladı şimdide kaynanamdan öğrendiğim yoğurtlu erişteli çorbayı yapıyorum kırk takla atarak yediriyorum, doktora götürdüğümüzde tartmıştı 12 kilo çıktı kilosu normal dedi, ama dengesiz beslendiğini süt çok tüketiyor dediğimde olmaz bu şekilde falan filan dedi bende biliyorum olmadığınıda yemiyor içmiyor ona canım sıkılıyor belki Zeynep ek gıdaya geçince ona heves eder diye umuyorum
kardeşi ek gıdaya başlayınca büyük de yeniden ek gıdaya başladı :)
aynen bahsetttiğin gibi kıskançlıktan dolayı iştahlı kızın iştahı kesildi. sadece meme ve ıvır zıvırla doyuyordu. şimdi kardeşi yemek meyve vs yerken o da yemeye başladı kıskançlıktan da olsa. zeynep 6 aylık olsun hele yine iştahı açılır elif in iştahı merak etme :)

X