Büyüdüm !!!

hunili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
15
0
Standart Daha 4 aylık ewliyim:KK43:

Kızlar herkesin fikrini merak ediyorum tek başıma karar wermem gerekiyo biliorm ama kafam allak bullak
Üniversitede aşık olup askerliğini beklediğim adamla 4 ay önce evlendim.Nişanlanma sürecimiz çok problemliydi ailesi ewime gelip biz bi düşünelim deip gittiler üzerinden 1 bucuk yıl gectikten snr nişanlandık.Bu sırada askerden geldi inanamazsınız dünyanın en kaba insanı olarak döndü.Söylediklerimi ciddiye almamalar ewlenirken ne istiosan yapıorm isteklerin bitmio demeler bi sürü gereksiz konu...Ailemi bırakar onun için küçük bi şehire yerleştim.Kabus aslında balayında başladı içtiğinde edebiyle oturuo die düşündüğüm adam içip içip sarhos hareketler yapmaya başladı.Biz daha balayındayken dövme isteği tutup ilk dövmesini yaptrdı.Ailesinin baş harflerini yaptırıp ben nerdeyim die sordugumda sen daha 10 günlük gelinsin bi dur bakalım diebildi bana ki ben ona hep derdimki gidelim birbrmzn adını yazdıralım.Bunuda yuttum balayı bitti ewimize döndük nerdeyse her aksam içen bi tip halini aldı.Beni gezdirmek bahanesyle dışarı cıkarıp 5 6 bira içen cinslerden ama onun acısından bakıldıgınnda ben karımı gezdirym oldu.Gittimiz düğünlerde 10 dakika yanımda olup arkadaslarını gördüünde içmek için çıkıodu.Bunun yanında işin cinsellik boyutuda korkunçlaşmaya başlamıstı can yakıcı ne warsa sölediim halde yapmaya dewam etti.Kardesim göğüs kanseri için tedawi görüyor bi haftalıgına annemle beraber yanıma geldiler hava deişikliği için o kadar kaba dawrandıki onların yanında bana yerin kaç kat dibindeydim hatrlamıorm.Bi elinde telefon deli gib ipoıker oynuo dier elinde viski aralıksız içio.Ewe gece 1 2 gibi gelio yada ewden çıkmadıgı zmanlar mutfakta içmeye dewam etti.Bir haftayı böle tükettik annemlerle beraber benmde bi kaç gün dönmemi istedi resmen git kafamı dinleyim dedi bende kafanı dinlemek istiosan cıkar gidersin dedim.Annemlerin gittii gün bu paşa hemen ewden cıktı gece 1 bucukta geldi.Gec geldii için bagrdım die kalk toparlan babanın ewine götrüorm seni dedi ilk önce direndim yatak odamn kapısını kırdı yumruk atıp kapıyı actıımda benden nefret ettiini hayatını mahvettiimi sıraladı.Bende dayanamadım babanı arıorm gelsin seni başımdan alsn dedm telefnmu almak için bileğimi büktü bogazımı sıktı uzun bi süre.Gercekten babamn ewine gelmek istememştim kardeşim için arkadasmı aramak için telefna baktım annemi aramısım o bogusma sırasında annem herseyi duymus ewinden cıkma kızım bırak o gitsin dei yalvarmıstı annem.Beni babamn kapısınn önüne getrip bıraktı 2 saatlik yol boyunca aralıksz konustu o benm için cok büyük bi şansms bidaha böle fırsatları nerde bulcakmsm falan hiçbirini dinlmedim.20 gündür babamn ewindeyim daha kayınpederim babmla konusmak için yeni gelio kaynanam kendiliğinden 1 kere aradı görümcemde tık yok :KK70: şimdi kuyrugunu sıkıstırıp dönmeye çalısıck ilk önce babamla konusucak babam snr benmle konusucak öle karar wermemi bekliolar ama ben burnunun sürtmesini istiorm yapamasın artık öle şeyler sizce ne yapmalıyım başından gördüm ayrılıyım mı demeliyim yoksa gercekten pişman edip(ki bunu nası yapıcagmı bilmiorm) ewime mi dönmeliyim.Ben daha 23 yaşındayım

Hatırlarsınız belki bu konu benimdi.Ben bu kadar olaydan snr o ewe geri dndüm zor kurdum yuvamı ilk zorlukta wazgecmeyim dedim.Ama demesymişim keşke bu sefer ortada darp yok ama daha beteri war.Ne içkisini bıraktı ne korkunç hareketleri.Herkesle kavga etti babasıyla birbrlerne wururlarken gördüm snr kardesyle içmeye gitti kavga cıktı hastanelik oldu 22o promil alkollü cıktı.En son olayda kardeşimn amilytında patladı.Biz bununla aynı yerde babasının yanında çalısıoduk kardeşim meme amlyatı oldu tek memesi alındı zor günler geçirdik .Amlyatına babam izin wermio deip gelmedi kardeşimi amlyattan snr aramadı zaten ailesinden beni arayıp bi geçmiş olsun dien bile olmadı bende amlyattan döndüümde annesininnde babasınnda suratına hiç bakmadım o gün kötü şeylerde söyleryebilirdim ama yapmadım.Akşam ewe geldim ne terbiyesizmişim annesinin elini nası öpmezmişim ben geldim die nası halini hatrını sormazmışım iğrenç bi insanmısım sinir krizi geçirdim orda bayıldım beni yatağa taşıdı sadece o kadar odada bira içip müzik dnlemeye dewam etti.Ondan snr ipler iice koptu 1 gece hastanede yattı ertesi gün çıkıp annesine gitti falan....En son 15 20 gün önce boşancam senden demeye başladı.bnde tamam dedm ama insan gibi boşanalım kırmayalım birbirimizi falan dio.Gecen hafta cok hastalandım gece arıorm arıorm açan yok bende bindim taksiye hastaneye gittim kıyamet koptu ben nerdeymısım ve nerde olduumuda söledim su hastanenn acilindeyim dedim arayıp nası taksiyle gidermişim gece yarısı ewe geldi toplan babana giidorz die annemi aradım bende bu sarhoş beni size getrcekmıs die onlalrda geldi aldı beni 2 saatlik yoldan zaten eşyalarımı toplamıştı kapının önüne koymus biz onları ewden çıkardık falan ruhu duymuo düğünde takılan bilezklerim falan bendeydi küçük altınlarım onun babasınn kasasında duruodu onları aldım yanıma dün paşa annemi arıo o kızına söle çalldığı altınları geri getrsn dio anneme salak salak şeyler sölemiş annemde kapattı suratına bugünde kaynanam en yakın arkadaşımı arıo o senide kullanıo die allahım bi an önce sunlardan kurtarsn beni dawamı açtım nolur benm için dua edin hemen boşanabiliyim artık huzurlu güvende olym

ALLAH YARDIMCIN VE YARDIMCIN OLSUN INSALLAH(AMIN):nazar:
Kurtulmussun hic uzulme,en azindan 2.sans verdin keske diye dusunmezsin,
INSALLAH bundan sonra guzel gunler seninle olur sana deger veren biri cikar karsina..

allah yardımcın olsun. çok zor şeyler bu yaşadıkların yen evlenecek arkadaşlara ibret olsun evlenmeden önce kibar olan adam bile odunlaşıyoki en ufak kabalığını görseniz bununüstüne gidin düşünün araştırın çevresini.

allah bazı şeyleri aslında en baştan gösteriyor bize, vazgeçmemiz için önümüze seçenekler sunuyor ama biz onları görmek istemiyoruz. en basiti ailesinin size gelip "biz bir düşünelim" demesi, askerden dönünce sevgilinizin size davranışları.. o kadar seviyoruz, değer veriyoruz,yıllarımızı geçirdik boşa gitmesin diyoruz ve evleniyoruz.. sonrası.. sonrası hüsran..baştan görüp kabullenmediğimiz için bu yaşadıklarımızı bile bile yaşıyoruz.. keşke en başından istemeseydin ama iş işten geçmiş artık.. kendi değerini bil! en büyük saygıyı kendine göster! asla aza razı olma! önemli olduğunu, özel olduğunu, bu kötülükleri haketmediğini anlat kendine her dakika!!!!

o altınları asla vermiceksin.
mahkemeyi aç.
eğer şahitlerin varsa birde maddi manevi tazminat davası aç o şere..
madem kadın bakıcak g*t yok neden evlenirler hiç anlamam..

rabbim kulunu kul ile sınarmış.
şuan sınanıyorsun. sakın pes etme
yalvarsa da asla inanma bir insan 1 ken 2 olmaz..
rabbim yar ve yardımcın olsun.

inşallah en kısa zamanda tamamen kurtulursun onlardan...
allah yardımcın olsun..
çok üzüldüm yaşadıklarına gerçekten..

Verilmiş sadakan varmış arkadaşım. Şükret Allah'ımıza ki ucuz atlatmışsın. Sana üzüldüm tabi de en çokta o anne baba neler hissetti acaba!! Hep kulakları telefonda kalmıştır acaba arayan onlar mı, yine kötü bişey mi oldu falan diye kim bilir nasıl tedirgin yaşadılar bu 4ay ı. Şükrolsun ki yanına gideceğin bir ailen var.Allah onlara sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin İnşallah.

Daha büyük bir felaket olmadan kurtulmuşsun o evden biran evvel aç davanı boşan kurtul manyak bu adamlar yahuu...

Her şey insanın elindedir düşüncesine katılmıyorum kesinlikle ama üniversiteden beri görüşüyormuşsunuz belli ki alkolik bu adam hiç mi anlamadın arkadaşım?

Ne desem bilemedim ki şimdi yapılacak belli aslında...

Çocuğunda yokmuş. Ya bu adama elden ayaktan düşüp içecek takati kalmayana kadar sabredersin ki o zamana kadar neler yaşarsın düşünmek bile istemiyorum yada boşanırsın.

Hakkında hayırlısı...

Kocan çok haysiyetsiz bir insanmış..yüzüne tükürsen tükürüğüne yazık..çok şükür ki kurtulmuşsun...Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın..

altınlar senden kıymetliymiş.

benım anlamadığım eskiden kız evi naz evi derlerdi şimdi resmen kızlar zorla evlenıyorlar kendilerini istemeyen adamlarla ve sonuç ortada..

evlendikten sonra düzelir diyenlerde aptal olmasın düzelmiyorlar

size aşık olmayan adamlarla evleneceğiz diye diretmeyin

sanki anlamıyor musunuz evlilik öncesi adamın hislerini niye kendinizi kandırıyorsunuz ki?

Balık baştan, taaa nişanlılık döneminde kokmuş ama sen anlamamakta ısrar etmişsin arkadaşım:KK50:
İyi ki bitmiş diyorum, çünkü 23 yaşındasın ve kendine yazık etme, evlenmek Allahın emriyse boşanmak da Allahın emri:KK55:
Kendine yeni başlangıçlar yap, eskiyi düşünme, o yaşandı bitti:13:

aynı yaştayız ve hayatın çok başındayız. sen kötüsünü görmüşsün bundan sonraki adımlarını daha dikkatli atarsın..

bence de o adamdan kurtulmalısın, çalışıyor musun bilmiyorum ama evdeysen mutlaka iyi kötü bir iş bul çalış, insan bütün sıkıntısını çalışarak atlatabiliyor..

arkadaşlarından kopma, kendin için iyi bişeyler yapmaya çalış, kendine saygı duy, kendini sev...

herkes ana baba evladı, kimse kimsenin kahrını bu kadar çok çekmek zorunda değil, hayatta tabiki zorluklar olur ama iki insan el ele verirse atlatılır, karşındaki ruh hastasıysa bigün senide hasta eder, arkandanda iki gün ağlarlar unutulur gidersin..

sen kendini önemseyeceksinki etrafında bundan sonra olacak insanlarda seni önemsesin ( eş anlamında diyorum, ailen arkadaşların yanındadır tabiki..)

umarım bu çektiklerinin mükafatını en güzel şekilde alırsın arkadaşım, hayatında kolaylıklar hep yanında olsun :)

Bir canavarla evlenmişsin. :S
Allah tez zamanda kurtarsın seni.
Altınları falan verme. Hatta tazminat almaya bak.
Sürünsün it!

Allah yardımcın olsun canım. İnşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın süreci

X