Büyük güne bir gün kala :)))

Supper yaa cok sevindim cicişlerimix sagolsunn bencede takmayım :)) iç çamaşırı için nası sabırsızlanıyosundur şimdi sen :)) aman dikkat et canım yorma yinede sen cok yürüme azcık canın tatlı olsun biraz :))))
Evet çok sabırsızlanıyoruum :) şimdiden bakmaya başladım ama alabildiğim şu anlık sadece sporcu sütyeni, birkaç renk aldım onları giyineceğim artık bir iki ay, olsun ama önceden hiçbir sütyeni giyinemiyordum severek.

Son düzenleme:
Bence de sen ara büyüklük sende kalsın o da yaptığından utanır hem birazcık vicdanı varsa tabi.
Haklısın canım utansın ama dokuz yıllık dostluk sarsıldı daha içime dinmez eskisi gibi o kurt bikere düştü içime neysr dediğimiz gibi yaparım bende :) sporcularla yetincez ama yazın bikiniylr öz güvenini düşün offff beeeh :))))))

Haklısın canım utansın ama dokuz yıllık dostluk sarsıldı daha içime dinmez eskisi gibi o kurt bikere düştü içime neysr dediğimiz gibi yaparım bende :) sporcularla yetincez ama yazın bikiniylr öz güvenini düşün offff beeeh :))))))
Bikiniyle çok güzel olacağııız, biz plajda gezerken bomba ihbarı alınabilir :KK48: Hatta kulüpçe yaptıranlar olarak buluşup plajı patlatalım efsane olur :KK70:

Bikiniyle çok güzel olacağııız, biz plajda gezerken bomba ihbarı alınabilir :KK48: Hatta kulüpçe yaptıranlar olarak buluşup plajı patlatalım efsane olur :KK70:
Ahahaha annem ne konusuyosun böle kikir kikir gülüyosun diyo :)) yürüyen bomba görmedim demesinlerr :KK49:

Ahahaha annem ne konusuyosun böle kikir kikir gülüyosun diyo :)) yürüyen bomba görmedim demesinlerr :KK49:
Ayy yeni ameliyatlısın güldürmeyeyim seni o zaman benim bile canım acıyor gülerken bazen :KK70: benim annem de devamlı burda gördükçe sen foruma iyice alıştın kankiler yaptın kendine diyor.

Bu amelyat surecinde kırıldıgınız insanlar oldumu kızlar ? Kardeşim yakınım diyip yüzünü gördükleriniz? Lütfen paylaşslım cok doluyum cunku
ah cnm olmazmı hemde ne üzüldüm işte cnm cıgerım dedıgım bırı varkı ne amelıyat gunu yanıma geldı bıd eustune tesaduf arıyor amelıyat oldum hastanedeyım dedım. bılmıyordum dedı halbukı solemıştım bı kac gun once umursamamıştı ozamnda..! bende kac defa daha solemelıydım demıştım.. 10 gun sonra başka bır arkadaşın vesılesıyle zorakı geldıgını ogrendım hatta..! ne yazıkk bende o gun bugundur cıkardım canımdan cıgerımden bı kaç kışı daha oyle bı garıplerdı siee ettim boşver takma insanların ıc yuzunu kotu gununde goruyorsun buna sevındım bence sende sevin tatlım ..:KK66:

Ayy yeni ameliyatlısın güldürmeyeyim seni o zaman benim bile canım acıyor gülerken bazen :KK70: benim annem de devamlı burda gördükçe sen foruma iyice alıştın kankiler yaptın kendine diyor.
Aynen KK kankalığı farklııı :))) amaaan her halta acıyor bikerede gülerken acıdım ahaha :KK49:

Aynen KK kankalığı farklııı :))) amaaan her halta acıyor bikerede gülerken acıdım ahaha :KK49:
hem ağlar hem gülerim diyorsun iyimiş :KK70: gül o zaman canım hakkındır. Hiçkimseyi de takma nessiranın dediği gibi insanların gerçek kişiliğini görmüş oluyosun bu gibi durumlarda.

ah cnm olmazmı hemde ne üzüldüm işte cnm cıgerım dedıgım bırı varkı ne amelıyat gunu yanıma geldı bıd eustune tesaduf arıyor amelıyat oldum hastanedeyım dedım. bılmıyordum dedı halbukı solemıştım bı kac gun once umursamamıştı ozamnda..! bende kac defa daha solemelıydım demıştım.. 10 gun sonra başka bır arkadaşın vesılesıyle zorakı geldıgını ogrendım hatta..! ne yazıkk bende o gun bugundur cıkardım canımdan cıgerımden bı kaç kışı daha oyle bı garıplerdı siee ettim boşver takma insanların ıc yuzunu kotu gununde goruyorsun buna sevındım bence sende sevin tatlım ..:KK66:
Aynıı yaa aynısını yaşadım hemde canım cokk haklısınızz bi gün kıymetimizi anlarda gec artık buzz gibi olduk bile

Canım onlar hasetliğinden böyle yapmış başka bir açıklaması olamaz. Olmayanla dalga geçerler olanı da çekemezler silikonlu der ötekileştirirler..

hem ağlar hem gülerim diyorsun iyimiş :KK70: gül o zaman canım hakkındır. Hiçkimseyi de takma nessiranın dediği gibi insanların gerçek kişiliğini görmüş oluyosun bu gibi durumlarda.
Evet görmüş olduk sizleri kocaaaaaamaaaaaaan opuyrummm en buyuk kk dostluğu :nazar:En Büyük KK

Canım onlar hasetliğinden böyle yapmış başka bir açıklaması olamaz. Olmayanla dalga geçerler olanı da çekemezler silikonlu der ötekileştirirler..
görürüm onların göğsünü bn doğumdan sonra kiminkiler füze gibi ahahaha :)))

Aynen oyle.Araya cok seyler girdi cnm.bir de o zamanlar o kadar kararli ve ciddi bir arastirma icinde degildim.esimi de ancak ikna ettim.2.cocuk ancak buyudu falan derken bu gune geldik sukur.31 ocak ta benim gunum insallah:KK50:
Hadi insallah canim az kalmis sende guzel memislere kavusacaksin ohh sefan olsun :)) kismet bu zamanaymis

Bende katıldın aranıza :))) hepimizin olsunnn herşey güzrl gönlümüzce olsunn :nazar::KK73:
Sende hosgeldin canim benim
Insallah canim :KK19: simdi okuyordum yazilanlari takma bosver desem de insanin zoruna gidiyor ister istemez ama uzulmene de deymez ben kendi oz kardesim den tavirlar aldim bossvvverrrr :))

Sende hosgeldin canim benim
Insallah canim :KK19: simdi okuyordum yazilanlari takma bosver desem de insanin zoruna gidiyor ister istemez ama uzulmene de deymez ben kendi oz kardesim den tavirlar aldim bossvvverrrr :))
Dogrudur canım en iyi sen anlarsın kardeş diyosun saglığımız yerınde olsunda diger acılar gecıyor :)

Kızzzlaarrrr suan hastanedyım dun oglen kas altı oldum bırazz agrım var ilk ayaga kalkarken basım dondu doktorum hemen yatırdı benı sureklı agrı kesıcı alıyorum sanki göğüslerımde baskı var kımıldamıyorum bir gun bile fatk ediyor bugunden sonra hızla iyileşicem belli drenlerım var bıgun alıncak cok güzel gorunuyolar şimdi kendımı kadın gini hıssedıyorum cok guzel bir duyguy yazacagım daha öpüyorym burdaki tüm dostlarımıı
hayırlı olsuuuuun.darısı bana :)

X