Büyük güne bir gün kala :)))

Oh oh sevindim iyilşemene bi tarafın her daim farklı ağrısı olması normaldir.. geçer hepsi

Evet canım senin fotolara bakmış ben ama o konu ile ilgili çok bilgim yok gerçekten ihtiyacın var dikleştirmeye.... ama güzel olacak inş.. Fazlası alınıp birazda koyulunca güzel olur.... darısı sana olsun hepimiz mutlu olalım güzel sonuçlarımız ile inşallah
Hepimiz güzel sonuçlar alalım bunu canı gönülden istiyorum yaa ama brncede süreç elbet gecer biz beraber olduktan sonra:)

Belki ihtiyacın olduğunu düşünmüyordur ama kendini böyle daha mutlu hissetiğini görünce zamanla anlayış gösterebilir sen yine de gönül koyma anneciğine..
Bende öle düşündüm krndisine zarar gelrcrçek diye korkmuştur gereksiz göröüştür :))

Ben de iki gündür geziyorum eve geldiğimde hep bir acı hissi ve gerginlik oluyor ama ileride geçer diye düşünüyordum senin hala olması beni tereddüte soktu, normalde çok gezen birisiyim hep böyle gerginlik olur mu acaba :/
Zamanla aşılır canım millet nelet uapmaya başlıyor en zorlayıcı sporları yapıyorlar sabır bırazcık daha yavaş yabaş gecrr niye kalson öyle ha yaza kadar devam ederse kontrole gıdersın oda için rahat etsin diye :))))

Dostlarım bugun kontrole gıdıyorum sargım cıkıp pansuman yapılcak ama o sargıyı tekrar takarken doktorum zorluyo mıncıklıyo işte o andan çook korkuyorum acısı bi saat gecmiyor yaa

Dostlarım bugun kontrole gıdıyorum sargım cıkıp pansuman yapılcak ama o sargıyı tekrar takarken doktorum zorluyo mıncıklıyo işte o andan çook korkuyorum acısı bi saat gecmiyor yaa
Canim belki sargi takmaz ameliyat sonrasi sutyeni takar :KK66:
Bi beni minciklamadi doktor sanirim adam dokunmadi bile ya :KK57:

G
Zamanla aşılır canım millet nelet uapmaya başlıyor en zorlayıcı sporları yapıyorlar sabır bırazcık daha yavaş yabaş gecrr niye kalson öyle ha yaza kadar devam ederse kontrole gıdersın oda için rahat etsin diye :))))
Geçene kadar ağrı kesici içip gezeğim artık idare edeceğiz :KK70: Sabretmeyi bir bunda öğrendim bir de blackberry donduğunda ekranda çıkan saati beklerken :KK70:

Canim belki sargi takmaz ameliyat sonrasi sutyeni takar :KK66:
Bi beni minciklamadi doktor sanirim adam dokunmadi bile ya :KK57:
Bana hastaneden cıkarken takmıştı canım sutyrni de pansuman yapmadı regl oldugumdan dolayı göğsümde cok şişlik varmış hatta agrı yaparmış kanama riski olabilir epey şişmiş hastalıgından sonra yapalım pansumanı dedi bugun dördüncü gündü geciktirsem pansumanı sorun olur mu acaba zaten sargılı öle ğstündede sütyen var :/

G

Geçene kadar ağrı kesici içip gezeğim artık idare edeceğiz :KK70: Sabretmeyi bir bunda öğrendim bir de blackberry donduğunda ekranda çıkan saati beklerken :KK70:
ahahah alemsin aynen dayıyorum habire agrı kesiciyi bende

Bana hastaneden cıkarken takmıştı canım sutyrni de pansuman yapmadı regl oldugumdan dolayı göğsümde cok şişlik varmış hatta agrı yaparmış kanama riski olabilir epey şişmiş hastalıgından sonra yapalım pansumanı dedi bugun dördüncü gündü geciktirsem pansumanı sorun olur mu acaba zaten sargılı öle ğstündede sütyen var :/
Hic bilgim yok canim o konuda :/

Hayırlı olsun kararın şimdiden geçmiş olsun.. rahat ol zor bir ameliyat değil.. bol sıvı al ve yürümeye çalış cc olarak ameliyat ta deneyerek karar veriyorlar en uygun hangisiyse.. güzel olacak inşallah sonucun
Zor bir ameliyat değil derken? Sanırım siz o süreçten geçmediniz.

Kızlarr yaron sabah göğüs büyütme amelyatına giriyorum kas altı yüksek profil olcak ama doktorumun kac cc takacagını inanırmısnz suan bilmiyorum cünkü doktorum benim ne istediğimi anladı ve ona güveniyorum inşallah herşeyy güvenim kadar güzel olur. En cok korktugum seyy sonrasında nasıl bir agrım olacak ve ne kadar sürecek. Birde regl olma dönemim heran olabilirim aslında doktorum hastalıktan sonra dedi ama benm vaktim kısıtlı geciktirmeye calısıyorum zira amleyat esnasında yada hemen sonrasında olmam bana zorluk yaşatacak birde meme şişliği oluyor ister istemez ben dikkat edemedim kısıtlı vaktiö var diye siz dikkat ederseniz sevinirm öpüyorummmm ben süreçlerimi sizinle hep paylaşmaya calısacagım :))
Ben de sizin gibi sadece ağrıdan korkuyordum. Hatta delicesine korkuyordum. Sonucu beğenmemek aklıma gelmiyordu neticede yıllardır hayalini kurmuştum.
Geçen hafta meme büyütme ameliyatı oldum. 42 yaşındayım. 20 yaşımdan beri hayalimdi. Dokum dümdüz değildi ama azdı küçüktü memrlerim ama asla sarkma yoktu. 3 çocuğum var. En korktuğum şey ameliyat acısıydı. Ama şu an hiç aklıma gelmeyen bir şey oldu. Acısı macısı her şeyi geçtim. Bütün acılara dayanırım ama Çok ama çok büyük oldu köprücük kemiğimin altından başlıyor silikon. 425 cc mentor hp. Doktor 370-380 cc demişti. Ama ben forumda 400-450 den aşağı yaptırmayın diyenleri dinledim. Allahım nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Kabus gibi gece 3 te uyanıyorum ağla ağla forumlara bakıyorum kendime bir umut ışığı bulmak için. Boyum 1.69 kilomsa 67 kg
Hem çok büyük hem silikonlar çok yukarda
Ödem diyeceksiniz biliyorum ama ne kadarı ödem olabilir ki? Büyük oldu diye gelme demişti ameliyattan önce ama ameliyattan sonra da çok güzel oldu harika oldu vs demişti. Dün ilk kontrolüm vardı sorun yok dedi sma artık doktoru bile şarlatsnmış gibi görüyorum. uyku uyuyamıyorum hiçbir şey düşünemiyorum tek düşündüğüm bu koca sert taş memeleri ne yapacağım? Benden size tavsiye acıyı unutun o işin en basit kısmı. Acıya odaklanıp başka şeyleri kaçırmayın ne isteyip istemediğinizi çok iyi anlatın doktorunuza şimdiden geçmiş olsun. Gönlünüze göre olur umarım.

X