Gebeliğe Hazırlık Buyurun Cici'nin Gebelik Testine Bacılar 🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sana takvimimi atayim

Eklentiler

• 30E8DFD4-C5DD-456A-997E-E1585B0D16CE.png
    30E8DFD4-C5DD-456A-997E-E1585B0D16CE.png
    269,7 KB · Görüntüleme: 105
B Brunello Cicinelli iyi akşamlar cnm cuma günü verdiğim kan sonucum çıkmış netten baktım 9504 çıkmış sen bı daha artışa bakacaltn dimi
2 günde bir mi batırdın, önceki sonuç neydi?
Evet benim bata 2 gün kala 193,3 dü. 2 gün sonra yani bat günüm 612,5 çıktı.
Son değerin üstünden 3 gün geçti bidaha baktırmadım.
Senin değerin çok güzel 😍

2 günde bir mi batırdın, önceki sonuç neydi?
Evet benim bata 2 gün kala 193,3 dü. 2 gün sonra yani bat günüm 612,5 çıktı.
Son değerin üstünden 3 gün geçti bidaha baktırmadım.
Senin değerin çok güzel 😍
Yok kız iki günde değil en son geçen hafta perşembe vermiştim kan sabahti 484 tü bu hafta cuma öğle sonu verdm 9504 çıktı saat olarak farklı olduğu için fazlalık var bence ben bı daha baktrmayi düşünmüyordum aslında doktor istedi şükür bu rakamı görmek ne büyük mucize 😍🎉 seninde kat kat artsın insAllah değerin cnm 🤗🤲

Yok kız iki günde değil en son geçen hafta perşembe vermiştim kan sabahti 484 tü bu hafta cuma öğle sonu verdm 9504 çıktı saat olarak farklı olduğu için fazlalık var bence ben bı daha baktrmayi düşünmüyordum aslında doktor istedi şükür bu rakamı görmek ne büyük mucize 😍🎉 seninde kat kat artsın insAllah değerin cnm 🤗🤲
Yaaa çok güzel bir artış gerçekten ben buradayım diye bağırıyor resmen Rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍😍
Randevum aralıkta.
Doktor isterse bende yeniden yaptırırım.

Sağol Reyyan kuzusu 😍
Hem bebiş için hem öğretmenler günü için kutlamana ayrı ayrı teşekkür ederim ❤
Amin inşallah sağlıkla dünyaya gelir miniğim :anneadayı::KK200:
Merhaba çok sevindim sizin adiniza yazınızı sonuna kadar okudum göğüs ağrısı ne zaman başladı sizde benimde ilişkiden bir kaç gün sonra başlayan kasık ağrısı ve reglime 8 gün kala baslayan şiş ve sızım sızım sızlayan göğüsler var şu an 6 gün kaldı adete

X