Buz diode lazer acil bakinn (champion diode )

Melek Gurel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
73
46
Kizlarrr selam.
Uzun zamandir lazere baslamayi dusunuyordum bi cilginlik yaptim basladim.
Kullandiklari makine champion diode buz lazer daha once yaptirip memnun kalan varmi yani bosu bosuna devam etmiyim.
Acikcasi tam arsirmadim yok ipl sahte makine muhabbeti varmis ama bu makineyi arastirdim gercek lazer oldugu soyleniyor. Bu arada 1.seansima gittim 1hafta oldu bir gun once den tamamen jiletle gel dendi oylede yaptim. Suan cikmaya basladi killar yani hicbi eksiklik yok gibi erken mi sonuc bekliyorum anlamadim. Birde gorevli senin kil yapin makinenin en sevdigi dedi.(beyaz ten siyah kilkar:KK43: ) beni aydinlatisaniz sinirim bu makineden sonuc alan varmi kac seansta dokulur tahmini. Opuldnuz

Merhaba bu marka yeni çıktı sanırım fakat sizi bilgilendirmemisler sanırım en geç 11 gün sonra dökülmeler başlıyor.çıkması gayet normal.Biraz sabır.😉

Aniyorum uzuldum :KK43: fakat ben ucreti cok uygun oldugu icin basladim gitmeye yani makineyide biraz arastirdim guven verdi sizin peki champion diode miydi yoksa multisi plusi falan da var onlar ipl mis sanirim

2019 yılında 3500e yaptırdım 6 seans sonra bi 6 seans daha aldım o da 4000'e 7500 lira yani.... 2019 yılına çok önemli bi paraydı en azından benim için..
Şuan bile çok bence ben aynı aletle 2000 e anlaştım 4 bölge ama sahteleri de var yanılmıyorsam inşlh öyle değildir

Merhabalar,Evet yakin zamanda 3. Seansima gidicem gozle gorulur bir dokulme var bazi bolgelerde hic yok bile diyebilirim ben cok memnun kaldim suan cikanlarda boyle koklu siyah degil yani inceler var
Ya çok sevindim bende başlamayı düşünüyorum ama olumsuz yorumlari okudukca tereddut etmeye baslamistim sans isi sanırım

Ben buz lazerlerin hiçbirinden memnun kalmadım malesef,bir müddet sonra tüyler yeniden çıktı.

Kizlarrr selam.
Uzun zamandir lazere baslamayi dusunuyordum bi cilginlik yaptim basladim.
Kullandiklari makine champion diode buz lazer daha once yaptirip memnun kalan varmi yani bosu bosuna devam etmiyim.
Acikcasi tam arsirmadim yok ipl sahte makine muhabbeti varmis ama bu makineyi arastirdim gercek lazer oldugu soyleniyor. Bu arada 1.seansima gittim 1hafta oldu bir gun once den tamamen jiletle gel dendi oylede yaptim. Suan cikmaya basladi killar yani hicbi eksiklik yok gibi erken mi sonuc bekliyorum anlamadim. Birde gorevli senin kil yapin makinenin en sevdigi dedi.(beyaz ten siyah kilkar:KK43: ) beni aydinlatisaniz sinirim bu makineden sonuc alan varmi kac seansta dokulur tahmini. Opuldnuz
benim gittiğim merkez o cihazı kullanıyor ben memnunum 4.seansım bitti ve kıl yok denecek kadar azaldı

X