Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri buz ile göğüs büyütme

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
255
2
bi yerde okumuştum buz ile göğsünüze masaj yapın die. yapan var mı arkadaşlar çok merak ediorum nasıl oluo ?

dikleştirme yapar. diriliğini korur :KK34:

göğüsün gelişmesi 'süt bezelerinin' büyümesiyle sağlanabilir. bu da östorojen dediğimiz kadınlık hormonu sayesinde olur. gebeliktete bu hormon salgılandığı için göğüsler büyür ancak bir de süt dolar.
östorojen içeren bitkiler var bunlarla gelişme sağlayabilirsin :nazar:

selam bayanlar evet buzla gögüslere masaj yapınca etkısını gösterıyo ama hasta olmaktan korkuyorsanız her banyo sonsarı sadece gögüslerınıze soguksuyla 1. 2 dakıka masaj yapın ılk ıkı denemede faydasını göreceksınız sıkılastırıp topluyo ve düzene sokukuyo ben her zaman öyle yapıyorum cok faydasını gördüm artık sarkmıyo gögüslerim..

CANIM dememekte yararvar ben buzla yapmıyorum soguk suyla yıkıyorum gercekten faydası oldu cok cıddıyım eskıısınden cok daha ıyı oldu gögüslerim herkey mutlaka denesın faydasını göreceksınız...

umudunuzu kırmak ıstemem ama buz masajı gecıcı buyume saglıyo sadece o kadar bellı sure buyume oluyo gozle gorulur hemde ama gecıyo sonrasında usudugunuzle kalıyosunuz:KK50:

kız kübra her yere olumsuz cevap yazmışsın içimi kararttın ayol :KK30: umutsuzluğa sürükledin beni :KK70: :KK70: :KK70: ama haklısın bnde çok şey denedim ama hepsi boş.

kız kübra her yere olumsuz cevap yazmışsın içimi kararttın ayol :KK30: umutsuzluğa sürükledin beni :KK70: :KK70: :KK70: ama haklısın bnde çok şey denedim ama hepsi boş.

valla tatlım bende ılk zamanlarda olumsuz konusanlara sınır oluyodum umudum cok buyukdu cunku ama malesef dogruymus yasayarak gordum ama ben buyumez demıyorumkı canım masajla gayet de guzel buyuyo ınan kollarım kalınlasmasa daha devam etmek ısterdım masaja ama bırakdım ıkı senedır yapmıom bısey ama buyume oldugu gıbı duruyo krem vb seylerın etkısı gectı yanlızca masajla buyudugu kadarı kalıcı oldu :KK34:

buz masaji yaptiginiz zaman sadece gogusler kendiliginden sertlesiyor (usemekten herhal :KK1:)

oestrojen iceren soya fasulyesini biliyorum. baska aklima gelen olursa yazarim

merhaba basligi yeni okudum su masajin nasil yapiyorsunuz :KK17: ?? ovuyormusunuz soguk sula?

Yardimlariniz icin tesekür ederim :KK61:

soğuk suda bile bi kasılma olur ya ben bunu onun gibi düşündüm.yani soğuk duşta dikkatinizi çekmedimi dediğinizin benzeri olur...benim sorunum yokta n bileyim deneyen arkadaşlar etkisinden bahsetmiş..eğer buzun böle etkisi varsa millet estetik olmazdı..sıcaktan soğuğa geçio ee tabiki tepki olacak ..demek istediğim büyütmek için kalıcı olması saçma sadece..
yada buz torbanızla gezin bi sıcaklık hissedince aman sokuverem şuracıkta kimse görmez diyin büyütün :KK60: :KK60:

sarkmasını engeller dirileştirir ama büyütüceğini hiç sanmıyorum

küçük göğüs şikayeti olanlar için bu da iyi ama..yani dediğine katılıyorum zaten benim açıklamamda buna benzerdi..yani sarkıktansa dik olması daa ii:)birde dik durması büyük küçük farketmez herkesin tercihi ya ondan düşüncen çok güzelmiş:)

umudunuzu kırmak ıstemem ama buz masajı gecıcı buyume saglıyo sadece o kadar bellı sure buyume oluyo gozle gorulur hemde ama gecıyo sonrasında usudugunuzle kalıyosunuz:KK50:

yok canim buyume oluyor sonra yapmasan bile o buyume kaliyo yani kalici sen bunu nerden duydunki akil karistirici: )

X