Byk ggsler sorunu.yar

ya bnmde öyle aslında 85 takıyorum ama taksam 90 da olur ama onlarında sırt kısmı çok büyük geliyor bi şekilde denglemeye çalışıyorum insan özgürce hareket edemiyor çogu zaman we ewet kamburluk yapıyor mümkün olduunca dik durmaya çalışıyorum bn daa 19 yaşındayım ama büyük ablamında tam tersine 24 yasında çocuu war onu emziriyo ama çok küçük yinede neden böyle acaba

bizim bi tanıdığımız ameliyat olmuştu küçültmek için bi süre sonra yine büyüdü maşşallah dedim yani kaydirigubbakcemile3

bizim bi tanıdığımız ameliyat olmuştu küçültmek için bi süre sonra yine büyüdü maşşallah dedim yani kaydirigubbakcemile3

Pınar Altuğ da 2 kere ameliyat oldu küçültmek için hormonlarla alakalı demek ki...

Çok zor çok ! :kızgın:

kaç beden mesela büyük dediğiniz kızlar? 90 95 falansa hiç üzülmeyin..sadece sarkma olduğundan rahatsızsınızdır

75 D takıyorum, boyum 175 kilom 61. Herkes aaa ne kadar büyük göğsün var diyor.
Sanki ben yaptım göğsü.

ay bnmde bu sorunum var 1 senedir..daha önce çok normaldi ama şimdi 40 beden bikini almak zorunda kaldım..çok kötü yaa:KK43:(

ben de normalde 38 bedenlik kızım, görenler 75C lik sütyen vermeye kalkıyorlar, bilmiyorlar ki 2 tane balonla dolaşıyorum :)))
Kızlar ben yürüyüşe başladım!!! Streçle göğsümü belime kadar sarıyorum ve koşuyorum 15 dakika, sonra da alet çalışıyorum eve gelince de göğsü toparlamak için olan hareketleri yapı duş alıyorum 2. günüm ve sanırım bir şeyler olacak gibi baya bir terledim ve annem sporla 85 lik göğüslerini 80 yaptı hatta annemin sırtı geniş olmasa 75 bile giyer o denli küçüldü. O yüzden hiç sarkıyor filan demeyin deneyin. Annem beni cesaretlendirmese asla başlayamazdım...
Ayrıca, fındık yağı ve greyfurt yağı aldım aktardan onları da kullanmaya başlayacağım. Sonuçlarını ileri günlerde yazarım çok azimliyim inşallah 1,5 beden filan küçülmeyi başarabilirim :ecrin_bebek:

Benimkiler 90c çok sarkık bişey bulursanız bana da söyleyin nolur.Artık toparlayıcı takmaktan bıktım.Bende 29 yaşındayım.Yaşıtımdakilerin göğüsleri çok diri diri istediği sütyeni takıyorlar.Bikini üst sıkıntısı çekmiyorlar,ben artık mayoya geçiş yaptım.Ne giysem üst 1 beden büyük giyiyorum, aşırı sarkık karşıdan gören bana 45 yaşındasın der o derece yaşlı gösteriyoo

X