C life kullananlar varmi?

Zeynepzeynos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2021
21
9
Oncelikle herkese merhaba,cok sukur 1oglum var 2.yi istiyoruz ama 3yildir deniyoruz olmuyor son5,6aydir dr a gittim.bana sebebsiz tanimlanmamis inferlite tanisi kondu powerover kisti varmis,internette arastirma yaparken sayfalarda c life in reklamlarini gordum 2,3aydir sayfayi takip ediyorum alsammi almasammi zarari olurmu diye dusundum,eger c life kullanan arakadaslar varsa bilgilerini paylasabilirmi,simdiden tesekkur ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-03-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.522
860
Oncelikle herkese merhaba,cok sukur 1oglum var 2.yi istiyoruz ama 3yildir deniyoruz olmuyor son5,6aydir dr a gittim.bana sebebsiz tanimlanmamis inferlite tanisi kondu powerover kisti varmis,internette arastirma yaparken sayfalarda c life in reklamlarini gordum 2,3aydir sayfayi takip ediyorum alsammi almasammi zarari olurmu diye dusundum,eger c life kullanan arakadaslar varsa bilgilerini paylasabilirmi,simdiden tesekkur ederim
Merhaba çokgeçmiş olsun ben Clife macunla hamile kaldım senin gibi instagramda görmüştüm. Şükür bana vesile oldu tavsiye ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.522
860
Kaç

Kaç ay kullandınız? Ne kadar kullandınız? Sorununuz neydi?
2 ay sabah akşam ac karnına yedim bol su içtim sorunum da polikistik over vardı hastasiyim klomenle yumurtam büyüyüp çatliyordu gebelik olmuyordu tedaviye ara verince Clife denemek istedim

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

BeklenenYolcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
114
40
30
2 ay sabah akşam ac karnına yedim bol su içtim sorunum da polikistik over vardı hastasiyim klomenle yumurtam büyüyüp çatliyordu gebelik olmuyordu tedaviye ara verince Clife denemek istedim

Cevabınız için teşekkür ederim. 2 ay için kaç kutu gidiyor. Ben 3 kutu alsam 3 ay gider mi? Bir de adet olduktan sonra mı başlanacak, kullanım şekli nasıl? Whatsaptan sordum ama henüz cevap gelmedi.

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.522
860
Cevabınız için teşekkür ederim. 2 ay için kaç kutu gidiyor. Ben 3 kutu alsam 3 ay gider mi? Bir de adet olduktan sonra mı başlanacak, kullanım şekli nasıl? Whatsaptan sordum ama henüz cevap gelmedi.
Rica ederim :) ilk siparişi geç verdim geldiğinde adetimin 5. Günü falandı 10 gün sabah akşam düzenli olmasa da yedim bıraktım 8 gün gecikmeli adet oldum pko var bende ovulasyon testi işe yaramadı aslina bakarsan yumurtlamayi görüp birkaç gün daha yemek lazım 2. Ayda adetin 2. Günü başladım 15 gün yedim ama düzenli kullandım insulin direnci içinde glukofen içiyordum zaten birde bende tsh yüksekti tiroid ılacimi da kullandim hamile kaldim. Benim elimde suan bi 6-7 tane kaldi ilk ay duzenli yemedigim icin. Hamile kalmasam 1 kutu daha alacaktım çünkü 4 ay düzenli kullanmak önemliymiş

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
452
260
31
Ben de adet gecikmesi ve adet düzensizliği yaptı. 2 ay kullandım. Etkisi olmadı. Şimdi naturallen aldım bu ay onu deniyorum. Eşime de kendime de aldım.