C life kullananlar varmi?

greengirl1

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
520
259
Doktora gittiniz mi ? Macunları kullanmadan önce doktora gitmek daha iyi olur. Çünkü sorun nerede bilmeden kullanıyoruz ve bir şeyleri yapayım derken yanlışlıkla hormon dengelerimizi bozuyoruz.
3ay önce hormonlarıma baktırdım normal çıktı ama adet döngüm uzun ve düzsiz belki macun işe yarar diye düşündüm 😔

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
651
369
31
3ay önce hormonlarıma baktırdım normal çıktı ama adet döngüm uzun ve düzsiz belki macun işe yarar diye düşündüm 😔
Anladım canım Rabbim gönlüne göre versin. Ben de hep gittiğimde hormonlarım normaldi. Yumurtaların kaliteli diyordu doktor. Buna rağmen olmayınca kendim araştırdım rahim filmi bebek olmasını kolaylaştırıyor diye duydum. Çektirdim. Polip çıktı. Bebeğe kesinlikle engel dedi doktorum. Aldırmazsan çocuk olmaz. Zor bir ihtimal hadi oldu diyelim düşük olur dedi.

greengirl1

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
520
259
En
Anladım canım Rabbim gönlüne göre versin. Ben de hep gittiğimde hormonlarım normaldi. Yumurtaların kaliteli diyordu doktor. Buna rağmen olmayınca kendim araştırdım rahim filmi bebek olmasını kolaylaştırıyor diye duydum. Çektirdim. Polip çıktı. Bebeğe kesinlikle engel dedi doktorum. Aldırmazsan çocuk olmaz. Zor bir ihtimal hadi oldu diyelim düşük olur dedi.
En güzelini yapmışsın canım. Bundan sonra herşey daha güzel olur ☺️ Bende tekrar gidicem daha iyi bir doktora rahim filminide istiyorum

ronida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2013
39
12
31
gecmis olsun ultrasonda daha önce görünmedi mi polip