Gebeliğe Hazırlık C-life kullanıp hamile kalanlar :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende sasırdım napıcamı acaba hayıt mı ıcsem adet ıcın cunku bunu 3 ay kullanın dıyolar ben ramazandan snra dr gtmeyı dusunuyorum
İnanın aynı durumdayız bende napıcamı şaşırdım... Bende panik halindeyim. Rahim filmi çektiricem artık bu ay. Çok iyi anlıyorum sizi.
3 ay kullanın diyolar ama etkisini ilk aydan göstermeye başlıyomuş bitkisel olduğu için 3 ay kullanın sonra 1 ay ara verin diyolar. Etkisini göstermesi 3 ay sürmüyomuş yani.

İnanın aynı durumdayız bende napıcamı şaşırdım... Bende panik halindeyim. Rahim filmi çektiricem artık bu ay. Çok iyi anlıyorum sizi.
3 ay kullanın diyolar ama etkisini ilk aydan göstermeye başlıyomuş bitkisel olduğu için 3 ay kullanın sonra 1 ay ara verin diyolar. Etkisini göstermesi 3 ay sürmüyomuş yani.
Kullanıp ilk aydan hamile kalanlar da varmış :)

Napıcaksınız sız dr mı gıdıceksınız yoksa kullandıktan sonra mı gıtmeyı dusunuyosunuz ? Ya aslında ben gıdınce banada hsg dıcek buyuk ıhtımal ama bn once bı yumurtlama takıbı ıstıcrm klomen mı femara mı artık hangısı olursa 😖

Eklentiler

• DE401EEC-6DA9-4ECB-9CA2-C1784382A088.jpeg
    DE401EEC-6DA9-4ECB-9CA2-C1784382A088.jpeg
    250,4 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba bayanlar nasılsınız öncelikle evlat sahibi olmak isteyen herkese gönülden dualar ediyorum bende çok istiyorum 8 aylık evliyim olmadı kontrole gittim prolaktin değeri yüksek cikti 37 neyse eutroxhy 25 mg verdi doktor şimdi onu kullaniyorum ama yakı yapıyorlarmış bel kısmına onu kullanan veya duyan var mı aranızda 🥺

Napıcaksınız sız dr mı gıdıceksınız yoksa kullandıktan sonra mı gıtmeyı dusunuyosunuz ? Ya aslında ben gıdınce banada hsg dıcek buyuk ıhtımal ama bn once bı yumurtlama takıbı ıstıcrm klomen mı femara mı artık hangısı olursa 😖
Ben macunu kullandım zaten ara verdiğim tarihte baktım ki bi gebelik oluşmadı öyle gittim doktora yumurta takibi yaptı femerayla yine bişey olmadı bu ay artık hsg çekelim dedi bende istiyodum zaten. Yani yumurta takibi yapalım demeden önce de ben söyledim hsg istiyorum diye sırayla gidelim dedi.

Merhaba bayanlar nasılsınız öncelikle evlat sahibi olmak isteyen herkese gönülden dualar ediyorum bende çok istiyorum 8 aylık evliyim olmadı kontrole gittim prolaktin değeri yüksek cikti 37 neyse eutroxhy 25 mg verdi doktor şimdi onu kullaniyorum ama yakı yapıyorlarmış bel kısmına onu kullanan veya duyan var mı aranızda 🥺
Ben hiç duymadım😊 doktorunuz mu önerdi yoksa siz mi araştırdınız?

Ben hiç duymadım😊 doktorunuz mu önerdi yoksa siz mi araştırdınız?
Ben araştırdım adet bitiminden 3/4 gün sonra kalçanın hemen üst kısmına yapistiriliyormus ve üç kalicakmis ve yumurtlama dönemine yakin olduhu için damarları hareketlendirip biseyler sağlıyormuş işte tam bilmiyorum ama bugün yapistiricam bilen var mı diye merak ediyorum bel çekilip sonra yapistiriliyormus

Teşekkür ederiz canım hamd olsun iyiyiz ☺️ Sen nasılsın ?
Ben duydum ama henüz denemedim. Şuan clife ve çakşır kökü suyuna başladım. Bu ay onları deneyeceğim.Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin İnşaAllah ❤️

Teşekkür ederiz canım hamd olsun iyiyiz ☺️ Sen nasılsın ?
Ben duydum ama henüz denemedim. Şuan clife ve çakşır kökü suyuna başladım. Bu ay onları deneyeceğim.Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin İnşaAllah ❤️
İyiyim çok şükür aminn inşallah söylediğim gibi yapılıyor demi yani yanlış bilmiyorum 😶🙄🤩

X