çakşır kökü

merhaba
2 senedir olmuyordu çakşır suyu kullandıgım ay hamile kaldım
yumurta takibi, aşılama hiçbiri fayda etmemişti.
ben vesile oldugunu düşünüyorum.
Merhaba bende bu ay çakşır kullanacağım adetimin 3.günündeyim sizde yumurtalarınızın büyümesinde sorun varmıydı ?

Merhaba bende bu ay çakşır kullanacağım adetimin 3.günündeyim sizde yumurtalarınızın büyümesinde sorun varmıydı ?
hiçbir sorunum yoktu. sebepsiz olmuyordu. öğrendigimde şok olmuştum. çokta düzenli kullanmamıştım açıkcası. ama sizin bir an önce baslamanız gerekıyor çakşıra. adet baslayınca baslanıyor

hiçbir sorunum yoktu. sebepsiz olmuyordu. öğrendigimde şok olmuştum. çokta düzenli kullanmamıştım açıkcası. ama sizin bir an önce baslamanız gerekıyor çakşıra. adet baslayınca baslanıyor
Çok teşekkür ederim bugün başladım hem bal tarçın çörekotu yapıyorum hemde çakşır inşallah bu ay rabbim nasip eder 🤲🏻

Canım sen kullandın galiba dimi bende kullanıyorum adet sonu başladım ama benden kahverengi akinti geliyo seninde öle oldumu bilgi verirmisin vücudunda Bi değişiklikler hissettin mi kullanırken

Ben eşime sabah keçiboynuzu özü akşam çakşır içiriyorum. Kendimde adetimin 5. Günüydü günde 1 sefer içtim kendi yumurtlamam genelde 14. Günde olur 12 13. Günde de içmeyi bıraktım. Çünkü 12. Günde akıntım fazlalaşırdı ama olmayınca bıraktım büyür büyür de yumurta çatlamazsa diye korktum. Siz de kendi yumurtlamanızın tarihine göre bakabilirsiniz bence. Ama yine de daha bilgili biriyle görüşürseniz aklınızda şüpheniz kalmasın
Merhaba çakşır kullanmissiniz faydasini gordunuz mu bende basladimda bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba çakşır kullanmissiniz faydasini gordunuz mu bende basladimda bilgi verirseniz sevinirim
Yani eşim başlamadan önce değerleri kaçtı bilmiyoruz. Ama nisan mayıs ayı gibi kullanmaya başlamıştı temmuz ayında test yapıldı 212m çıktı. Aa normalmiş değerler dedik içmeyi bırakmıştı. Geçen şubat ayında aşılama yapıldı ama tutmadı. O zaman değerlere bir baktım 40m olarak görünüyo. Temmuzdan şubat ayına kadar kullanmayınca 40 milyona kadar düşmüş. Öyle olunca yeniden kullanmaya başladı. Şimdi ramazan ayının içindeyiz bitsin mayıs ayı gibi olmazsa yeniden doktora gidip aşılamayı konuşmak istiyorum

Beni soruyosanız ben de içtim. Yumurtlama zamanında genellikle sağ tarafta ağrı hissederdim ayladır sol tarafta yumurtlama olmuyodu diye tahmin ediyodum. Bu ay hem sağ tarafım hem sol tarafımda ağrı hissettim. Bakalım adet zamanım yaklaşıyo inşallah adet düzenimi değiştirmedi de zamanında olurum

Yani eşim başlamadan önce değerleri kaçtı bilmiyoruz. Ama nisan mayıs ayı gibi kullanmaya başlamıştı temmuz ayında test yapıldı 212m çıktı. Aa normalmiş değerler dedik içmeyi bırakmıştı. Geçen şubat ayında aşılama yapıldı ama tutmadı. O zaman değerlere bir baktım 40m olarak görünüyo. Temmuzdan şubat ayına kadar kullanmayınca 40 milyona kadar düşmüş. Öyle olunca yeniden kullanmaya başladı. Şimdi ramazan ayının içindeyiz bitsin mayıs ayı gibi olmazsa yeniden doktora gidip aşılamayı konuşmak istiyorum
Dememkki etki etmis bizde basladik esim tek kullaniyor gunde bir defa tek icebiliyor malum ramazandan dolayi rabbim bu mubarek gunler hurmetine emeklerimizi bo cikarmasin hepimize hayirlisiyla evlat versin insallah

Merhaba kızlar çakşır sizde de mide ağrısı gaz yaptımı acaba daha dün başladım kullanmaya ama bu sabah çok midem ağrıdı o yaptı diye şüphelendim açıkçası..

Bende başladım bugün az önce içtim canım çok zor içiliyor yaa
Aynen canım suyla karıştırıp içiyorsun dimi benimde bugün 3.günüm bakalım işe yarıcak mı mideme dokunmuştu başta şimdi normale döndü mazot gibi tat geliyor içtikten sonra kokusu kalıyor çok kötü😒 Sende herhangi bi sıkıntı varmı bende pco var yumurta tembelliği o yüzden kullanıyorum

Aynen canım suyla karıştırıp içiyorsun dimi benimde bugün 3.günüm bakalım işe yarıcak mı mideme dokunmuştu başta şimdi normale döndü mazot gibi tat geliyor içtikten sonra kokusu kalıyor çok kötü😒 Sende herhangi bi sıkıntı varmı bende pco var yumurta tembelliği o yüzden kullanıyorum
Ben ilk bebeğimi hiç beklemedim canım. Şimdi 2 inciyi istiyoruz 1 yılı geçti olmadı.. pcosum var genç kızlığımdan beri ama oğlumda hiç beklemedik anında hamile kaldım eşimde de problem yok bu ay birkaç şey var aklımda oğlumda da uyguladığım olur inşallah rabbim isteyen herkeze nasip etsin

X