çakşır kökü

Ben ilk bebeğimi hiç beklemedim canım. Şimdi 2 inciyi istiyoruz 1 yılı geçti olmadı.. pcosum var genç kızlığımdan beri ama oğlumda hiç beklemedik anında hamile kaldım eşimde de problem yok bu ay birkaç şey var aklımda oğlumda da uyguladığım olur inşallah rabbim isteyen herkeze nasip etsin
Amin canım amin tez vakitte tekrar nasip etsin rabbim inşallah benim olursa daha ilk bebeğim olucak inşallah 1 senedir uğraşıyoruz bizde..

Ben ilk bebeğimi hiç beklemedim canım. Şimdi 2 inciyi istiyoruz 1 yılı geçti olmadı.. pcosum var genç kızlığımdan beri ama oğlumda hiç beklemedik anında hamile kaldım eşimde de problem yok bu ay birkaç şey var aklımda oğlumda da uyguladığım olur inşallah rabbim isteyen herkeze nasip etsin
Ovulasyon testi yapıyorum bi yandan koyulaşmaya başladı gibi tahminen 14.gün yumurtlama olacak bikaç gün sonra yani ama eşim yok malesef iş gereği, bu ayda boşa gidecek gibi duruyor😔

Mrb kizlar ben çakşır kökünü alıp hem kendim ictim hemde eşime icirdim 3. cü ayda gebe kaldım ama malesef düşükle sonuçlandı bugün tekrar aldım basliyacam yine tadi çok kötü olabilir ama kesinlikle işe yarıyor

Eşim ve bende başladık eşim hem suyunu içiyor hemde aktar macununu verdi onu yiyor sonra sperm testi yaptırıcaz bende macundan yiyorum sadece. Sizlere faydası oldumu

Mrb caksirla mi hamile kaldiniz
Malesef canım bende işe yaramadı bikaç defa kullanımdan sonra bıraktım mideme dokunmuştu, aşılama yaptırdık o ay tutmadı sonraki ay kendimizi saldık olursa olur gibisinden ve o ay beklemediğim an kendiliğinden hamile kaldım rabbime şükürler olsun ama aşılamanında etkisi olduğunu düşünüyorum bişeyler vesile oluyor bazen 🤲

X