Çalışan anneler

Dlr55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
75
42
29
Sevgili anneler 🌸 Bebeğim 25 aylık oldu çalışmak lazım artık . Hemşireyim , kaç aydır iş ariyorum saatler çok kötü . 08-20 20-08 vardı ya şeklinde . Akşam 20 de bitiyor . Nobet teslim edip çıkamam 21 , eve gelmem 22 . . . Bebeğim uyumuş olacak ben eve geldiğimde ve sabah onu yine göremeden işe gitmem gerekecek . Yani yukarı tükürsem biyik aşağı tükürsem sakal ... nobet zamanı ertesi gün zatan 4 e kadar uyumadan kendine gelemiyorsun ... Full nobet istiyorum olmuyor . Full gündüz işi bulamadım kaç aydır . Marketler bile daha iyi onlara başvurdum cevap yok . Sekreterlik yapayım dedim sen hemsiresin dediler ... Devlet cocugu olan annelere destek verseydi keşke . Ne evlatlarımız annesiz kalırdı ne biz onlarsız . Ne yapacağımı bilmiyorum . Acilen ise girmem lazım artık olmuyor çok sıkıştım. Yalan dünya da cocuklarimiz icin onlardan caliyoruz ne yazik ki . Gece vardiya calisan anneler yazar misiniz ? Nasil hallediyorsunuz cocuk ve evi . Ne yapicagimi bilmiyorum :KK43:

Sevgili anneler 🌸 Bebeğim 25 aylık oldu çalışmak lazım artık . Hemşireyim , kaç aydır iş ariyorum saatler çok kötü . 08-20 20-08 vardı ya şeklinde . Akşam 20 de bitiyor . Nobet teslim edip çıkamam 21 , eve gelmem 22 . . . Bebeğim uyumuş olacak ben eve geldiğimde ve sabah onu yine göremeden işe gitmem gerekecek . Yani yukarı tükürsem biyik aşağı tükürsem sakal ... nobet zamanı ertesi gün zatan 4 e kadar uyumadan kendine gelemiyorsun ... Full nobet istiyorum olmuyor . Full gündüz işi bulamadım kaç aydır . Marketler bile daha iyi onlara başvurdum cevap yok . Sekreterlik yapayım dedim sen hemsiresin dediler ... Devlet cocugu olan annelere destek verseydi keşke . Ne evlatlarımız annesiz kalırdı ne biz onlarsız . Ne yapacağımı bilmiyorum . Acilen ise girmem lazım artık olmuyor çok sıkıştım. Yalan dünya da cocuklarimiz icin onlardan caliyoruz ne yazik ki . Gece vardiya calisan anneler yazar misiniz ? Nasil hallediyorsunuz cocuk ve evi . Ne yapicagimi bilmiyorum :KK43:
merhaba canım Allah büyük sabır sadece bende 2. çocuğu düşünüyorum hayırlısı bakalım işi nasıl yapıcam yerime bakan biri yok ne tepki verecekler merak ediyorum ama devletin yardımı var diye biliyorum çalışan anne desteği e devlete gir bakıcı yardımı hatta bi araştır derim lin bırakıyorum sana canım umarım işine yarar Eğitimli Bakıcıların Desteklenmesi Projesi Anne

merhaba benim de 2 tane çocuğum var iki hamileliğim ve sonrasında hep çalıştım bakıcı,annem,kreş derken çocuklar ve ben çok harap olduk pandemi dolayı ile işten ayrılmak zorunda kaldım ve evden neler yapabileceğimi düşündüm maddi ve manevi olarak çalışmam lazım dı,çocuklarla sürekli etkinlikler yaptıktan sonra aklıma çocuklar için evde eğlenceli etkinlikler hazırlmaya karar verdim, boyama setleri hazırladım ve e ticaret işine başladım ilk aylar hiç satış yapamazken şimdileri çalışırken kazandığım ücreti kazanabiliyorum hemde çocuklarımla birlikteyim:))

Son düzenleyen: Moderatör:
X