Bebek Beslenmesi Çalışan anneler

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gozde1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
24
-7
29
Herkese merhaba, bebeğim şuan 1 aylık ben 2 aylıkken işe başlamak zorundayım😔sorun şu ki bebeğim şuan emiyor ama çalışmaya başladığımda mecbur sağıp biberonla vericem ama meme reddi yaşanmasından korkuyorum kaşık biberon ve eds denedim hiç birini istemedi bunu yaşayan çözüm önerisi olan var mı acaba ?

Herkese merhaba, bebeğim şuan 1 aylık ben 2 aylıkken işe başlamak zorundayım😔sorun şu ki bebeğim şuan emiyor ama çalışmaya başladığımda mecbur sağıp biberonla vericem ama meme reddi yaşanmasından korkuyorum kaşık biberon ve eds denedim hiç birini istemedi bunu yaşayan çözüm önerisi olan var mı acaba ?
Of ya çalisan annelerin çilesi.neden bu kadar erken basliyorsunuz bebek cok kucuk uzin kullanma yada rapor hakkiniz varsa sartlarinizi zorlasanizda bebek en azindan 3-4 aylik olsa.Disaridan akil vermek kolay ama 1 aylik oldugunu duyunca kiyamadim

Arkadaşım da o ara başladı sonrasında sütü sağamadı iş yerinde sonradan kızı da bıraktı mama kullandı keşke az daha kalabilseniz

Bende 3.5 aylıkken işe başladım. Bir süre sonra reddetti ama reddetmeyenler de var. 6 ay emzirip,sagabildim. Sonra da zaten azalıp bitti. Bir kişi bir gün şöyle yazmıştı. Biberon kabul etmiyor napicam diye. Bence siz de böyle düşünün. Belki de reddetmez.Reddetse de biberona alışsın ki o da yazık aç kalmasın. Ya biberonu da istemese nolur. Size tavsiyem goturebildiginiz yere kadar götürün, sağım,emzirme vs. Farketmez. Yeterki Max. Anne sütü alabilsin. Şimdi anlıyorum gerek yokmuş üzülmeye. 11 aylık oldu. Büyüdükçe ihtiyacı artacak,diğer yöntemler zor. 5 aydır da mama ile gidiyoruz iyiki mamalar var. Güle güle biyusunler

X