CAM AYNA DEKOR

Mesela biri yapmış şu iyi bir örnek olabilir.. mobilyam direkt olarak bu ton.. masam da ayakları acı kahve ve üzeri taş mermer kaplama aynı bu şekilde düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_5443.jpg
    159,3 KB · Görüntüleme: 56

Ya aslında yalan yok, konuyu başkası açtı ve reklam yapılıyor sanarak daldım ama baktım ki bizim patili, yorum yapayım dedim.
Zevk ve tercih meselesi tabii de ben evde spor tarzı seviyorum, baklava benim spor tarzıma uygun gelmedi, hatta ben olsam duvarımda müsaitse o dikey aynaların eninin daha geniş olmasını isterdim, misal şöyle:

Aynı arayış içindeyim. Takipteyim
Benim gönlüm çizgiden yana.. az önce bir resim daha bıraktım görüntü olarak birebir aynı benim mobilyam da .. fon perde falan aynı bu şekilde ve cama bu kadar yakın masam ama hala çizgi mi yoksa baklava mı ikisi de çok güzel bence ya

Vallahi reklam değil aynacı değilim ben ihracat işi ile uğraşıyorum
evim bu kadar geniş değil ya çizgili olsa dahi ekte ki gibi aralıklarla yaptırabileceğimm

Aynanın olduğu duvarın önü çok dolu olacaksa göz yormaması için düz, eğer daha sade bi şekilde olacaksa baklava tercih ederdim. Maliyet ne kadar peki ortalama. Gerçekten ayna ya aşık bir insanım ben tAm benlik

Aynanın önünde sadece yemek masası olacak..
Maliyette ölçülere göre değişiyor canım net bir fiyat almadım ama suana kadar ortalama aldığım fiyatlar 6-8 arası değişiyor.. tabi daha net fiyat alıp pazarlığa oturmadık bu hafta kesinleştirip önümüzdeki hafta hazır izinli iken halletmek istiyorumm

Kızlar sanırım baklava modelde karar kıldım..
1-2 gün içerisinde görüştüğüm yerlerden tam net fiyat alıp tadilata girişeceğiz inşaLLAH :) bitmiş halini paylaşırımm
fikirleriniz için teşekkür ederimm

Son hali

Eklentiler

• DF8294D9-779C-4C57-867D-8347CE3F697C.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 107
  • 1BD9A7D0-39A1-4466-94DB-B4B1C5A27792.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 137
Cok hoş olmuş güle güle kullanın.ama bı bebiş gelirse yarın oburgun minik elizlerini temizlemekle geçer gününüz .benim evde ayakkabılık duvardan duvara ayna ve gardrobumda öyle.ve evde 1 bucuk yasinda bi sipa var.elimde bezle gezmekten cok yoruldum ama yinede seviyorum aynalarimi.

Evet yaptırırken düşündüm bende :) olsun artık napalım.. el mahkum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…