Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam terabentin saç dökülmem

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

345gll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
3
1
28
Herkese iyi günler , ilk kez konu acıyorum umarım yanlış birsey yapmam. Saçlarım ince telli ve seyrek , daha önce araştırma yaparak bakımlar yaptım çörek otu vs doğal bi şampuana gectim , saçlarımın durumunun daha iyiye gittiğini fark ettim ısırgan otuda denedim , saçla alakalı ne varsa e vitamini vs , şampuanın içine çam terabentin yağı koyuyodum bi zararını gormemiştim, geçenlerde yağ bakımı yaparken çam terabentini parmaklarımla saçıma uyguladım oncesınde dıger yağları uygulamıştım sonrasında saçlarım dokulmeye başladı...ha tamam oldu derken aşırı bi saç dökülmesi var suanda o günden beri fazlasıyla dökülüyor ne yapayım bilmiyorum çok canım sıkılıyor gerçekten önerileriniz var mı 😔

Bemiks ampul sinemaki otu karıştırıp haftada 2 3 gün surun Saçınıza.birebir. ben böyle kurtuldum.simdi yine yapicam bu aralar.sinemaki otu bir tutam elinizle alıp cezvede ıhlamur gibi demleyin. Ilıyınca içine bor tane bemiks ampul kırın.pamukla saçlarınıza sürün diplerine

Bemiks ampul sinemaki otu karıştırıp haftada 2 3 gün surun Saçınıza.birebir. ben böyle kurtuldum.simdi yine yapicam bu aralar.sinemaki otu bir tutam elinizle alıp cezvede ıhlamur gibi demleyin. Ilıyınca içine bor tane bemiks ampul kırın.pamukla saçlarınıza sürün diplerine
Çok teşekkür ederim ☺️yarın hemen deneyeceğim inşallah

X