Saç Bakım Ürünleri Çam Terebentin Yağını Kullananlar

çamterebenti çok iyi ya
ben şampuana 2 kapak döktüm 1 haftadır kullanıyorum
çok bakım yapıyorum zaten ama hiç bişeyi bu kadar gözüm tutmamıştı (zeytinyağından sonra )saç yumuşacık oluyo
saç derisini rahatlatan bi etkisi var kokusuda ağır gbi ama ferah
konuyu açan arkadaşa teşekür ederim:79:

ben gecen sene kullanmıstım,ama yağ değildi, su şeklindeydi,bir kapak koydu ve gercekten saçlarım çok cabuk uzadı.

çamterebenti çok iyi ya
ben şampuana 2 kapak döktüm 1 haftadır kullanıyorum
çok bakım yapıyorum zaten ama hiç bişeyi bu kadar gözüm tutmamıştı (zeytinyağından sonra )saç yumuşacık oluyo
saç derisini rahatlatan bi etkisi var kokusuda ağır gbi ama ferah
konuyu açan arkadaşa teşekür ederim:79:
Evet iyi de ben epeydir kullanmıyorum.Benim saçlarımı yumuşak değilde kuru kuru yapmıştı boyadan dolayı :KK1: Kokusu ağır ama bence o kadar da kötü değil hoşuma gidiyor kokusu benim.Konuyu açan arkadaş olaraktan rica ederim canım:KK54:

ben gecen sene kullanmıstım,ama yağ değildi, su şeklindeydi,bir kapak koydu ve gercekten saçlarım çok cabuk uzadı.

Canım zaten su şeklinde oluyor bildiğimiz yağ gibi değil.Şimdi boyle deyince ben merak ediyorum çok çabuk uzadı saçlarında ne kadar sürede ne kadar uzadı o saçlar :KK1:

Son düzenleme:
Canım zaten su şeklinde oluyor bildiğimiz yağ gibi değil.Şimdi boyle deyince ben merak ediyorum çok çabuk uzadı saçlarında ne kadar sürede ne kadar uzadı o saçlar :KK1:

şöyle ki, 2 aylık süreçtesanki 6 ayda uzaması gereken saç kadar! Tabii boya yoktu saçımda.

bildiğim kadarıyla uzamasına etki ediyor,dökülmeye karşı pribiyotik bir hap kullanabilirsin,eczanelerden alabilirsin,reçeteye gerek yok vitamin gibi düşün.cilt ve saç sağlıgını içten desteklemek için birebir.ya da e vitaminiyle desekleybilirsin.fakat yine de doktora da danısabilirsiniz.

Son düzenleme:
kızlar peki dökülmeye ve saçların çoğalmasına etkisi var mı?

Canım sana sarımsaklı şampuanı tavsiye ediyorum.Saçlarımın dökülmesi epey azalttıı.üstelik koku falan da olmuyor sadece yıkama aşamasında biraz kokuyor o kadar. Ya da sampuanın içine 4-5 adet sarımsak rendeleyebilirsin.Bununla ilgili topikler var bak istersen daha fazla bilgi için.. :)))

benimkini çok kuruttu ama :KK50::KK50::KK50:
400 ml şampuana 1 kapak koydum ,çok da değil ama olmadı bende ..çok üzüldüm,oysa bir an önce uzamasını istiyordum..

Uzayacağını göz önüne getirirsek biraz zaman kuru saçla dolaşabilirim evet..sarımsaklı şampuan bitsin emen diğer şampuanıma katıp tekrar kullanmaya başlayacağım çam terebentini...

kızlar ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum şampuanıma kattım onun dışında banyoya girmeden yarım saat önce hafifçe çam terebentini alıp saç derime yediriyorum ama çok değil tabiki.. zaten hemen uçup giden bir şey.. kokusunu beğenmeyenler var ama çok hoş bence evde bir çam ormanı havası esiyor cidden :) sonuçlarına gelirsem saçımda boya yok belki de bu yüzden bir kuruluk yaşamadım ama belirleyici bir fark yok henüz bakalım sabırla uyguluyorum çok rahat ve temiz bir yöntem bence düşünenler yapsın hiç bir zararını görmedim..

kızlar ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum şampuanıma kattım onun dışında banyoya girmeden yarım saat önce hafifçe çam terebentini alıp saç derime yediriyorum ama çok değil tabiki.. zaten hemen uçup giden bir şey.. kokusunu beğenmeyenler var ama çok hoş bence evde bir çam ormanı havası esiyor cidden :) sonuçlarına gelirsem saçımda boya yok belki de bu yüzden bir kuruluk yaşamadım ama belirleyici bir fark yok henüz bakalım sabırla uyguluyorum çok rahat ve temiz bir yöntem bence düşünenler yapsın hiç bir zararını görmedim..

Canım çam terebentin saça tek başına sürülmüyormuş en azından badem yağıyla karıştırıp sürmelisin.Bunu da araştır istersen bir sonra saç derin zarar görmesin.Evet saçlarında boya olmadığı için kurumamıştır :)) Biraz zaman geçsin o zaman görürsün sonuçlarını heralde :))

Uzayacağını göz önüne getirirsek biraz zaman kuru saçla dolaşabilirim evet..sarımsaklı şampuan bitsin emen diğer şampuanıma katıp tekrar kullanmaya başlayacağım çam terebentini...

tatlım,ben de kuruluğa razıyım,ama çok alerjik bir cildim var..hemen kızarıp kanıyor ve yara olup kabuk bağlıyor..ve çok acıyor..o nedenle devam edemedim ne yazık ki :KK59::KK59::KK59:

Kızlar çamterebentini bende daha önce kullanmıştım
browni gibi saçıma sürüp bekletiyodum ben bir zararını görmedim kurutma gibi saç tipim yağlı
olduğu için sanırım... ama kesinlikle işe yarıyor saçım daha hızlı uzadı ve parlamıştı
Ama o kokusu yokmuuu :83:

Kızlar çamterebentini bende daha önce kullanmıştım
browni gibi saçıma sürüp bekletiyodum ben bir zararını görmedim kurutma gibi saç tipim yağlı
olduğu için sanırım... ama kesinlikle işe yarıyor saçım daha hızlı uzadı ve parlamıştı
Ama o kokusu yokmuuu :83:

Canım valla internette okumuştum ben tek saça sürülmez zararlı diye denemedim bilmiyorum duyum yani sadece..Ama saçlarına bir zarar vermediğine ve hızlı uzatıp parlaklaştırdığına sevindim.. :))) Kokusu güzel :)))

Son düzenleme:
Canım valla internette okumuştum ben tek saça sürülmez zararlı diye denemedim bilmiyorum duyum yani sadece..Ama saçlarına bir zarar vermediğine ve hızlı uzatıp parlaklaştırdığına sevindim.. :))) Kokusu güzel :)))

bence de kokusu güzel..mis gibi çam kokuyor :90::90:

haklısın tatlım..bende şampuanımın içine 1 çorba kaşığı bal koydum :KK69::KK69:
Şu balı nasıl koyuyorsunuz da kullanıyorsunuz yahuu bal sonuçta yapış yapış bir şey saçtada yapış yapış olmuyor mu :s
bence de kokusu güzel..mis gibi çam kokuyor :90::90:
Az önce şampuanıma 1 kapak kadar kattım terebentini ve bir güzel yıkadım saçlarımı,, ardından da sarımsaklı şampuanla yıkadım..Bakalımm umarım bu da hızlandırır saçlarımın uzamasınıı....

X