Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır makinesi tavsiyesi

choccywhoccydoodah

Nirvana
Pro Üye
19 Kasım 2013
17.968
31.764
Merhaba,
Arçelik marka çamaşır makinem vardı ama dört senede miyadını tamamladı. Yaptırmak istemiyorum 6kg çünkü, yeterli olmuyor. 8 yada 9kg tercih edeceğim zira haftada 4 yada 5 kez çalıstırıyorum şu an.
Yeni bir makine arayısındayım. Tüm beyaz eşyalarım Siemens ve memnunum ama çamaşır makinesi nasıldır? Kullanıp memnun olan varmı?
Siemens dışında, Lg, Samsung Eco Bubble , Bosch'a baktım dün. Ama kararsız kaldım. Aklim Samsung'da kaldı ama servis konusu nasıldır diye sorduğumda gorevliye, iyilesiyor dedi. Haliyle kafam karıştı.
Yardımlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum. Yarın almam gerekiyor.
Sevgiler.

Merhaba,
Arçelik marka çamaşır makinem vardı ama dört senede miyadını tamamladı. Yaptırmak istemiyorum 6kg çünkü, yeterli olmuyor. 8 yada 9kg tercih edeceğim zira haftada 4 yada 5 kez çalıstırıyorum şu an.
Yeni bir makine arayısındayım. Tüm beyaz eşyalarım Siemens ve memnunum ama çamaşır makinesi nasıldır? Kullanıp memnun olan varmı?
Siemens dışında, Lg, Samsung Eco Bubble , Bosch'a baktım dün. Ama kararsız kaldım. Aklim Samsung'da kaldı ama servis konusu nasıldır diye sorduğumda gorevliye, iyilesiyor dedi. Haliyle kafam karıştı.
Sevgiler.
Profilo kullanıyorum memnunum + Samsung u hiç tavsiye etmiyorum!

Benim tüm beyaz eşyalarım Samsung. 8 senelik. Servis konusunda yakın zamanda çağırmadık ama sorun yaşadığımı hatırlamıyorum bulunduğum şehirde.

Benim çamaşır makinam Samsung 2yılı geçti kullanmaya başlayalı gayet memnunum. Hatta ablamda benden önce kullanmaya başladı onun tavsiyesiyle almıştım. Servis bir tek kurulumda kullandık bir sıkıntı yaşamadık o zaman için, sonrasında ihtiyacımız olmadı o konuda pek bilgim yok

Tekrar arçelik almayın da ne alırsanız alın 18 aylık evliyim makinenin derdi bitmiyor. Ama hangi marka alırsanız alın 10kg lık alın kesinlikle.

Merhaba,
Sevgiler.
Bosch derim👍🏻

X