Çamaşır suyu ile gebelik testi yapan varmı???

Koala_anne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Kızlar youtube de gebe olmayan ile gebe olanın idrarına biraz çamaşır suyu döküyorlar gebe olanın ki baloncuk baloncuk sürekli yukarı doğru çıkıyor hamile olmayanın ki ise hiç hava baloncuğu çıkarmıyor kızlar sizcr doğru mu bu eskiler yapıyor muş gebe olmayanlar bi denese beni aydınlatsa lütfennn:KK43:(

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1270 gün geçti.

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.375
475
Çok ilginçmiş İdrara sıkışınca sizin için deneyeceğim ama köpürürse beni umutlandırmış olacaksınız:halay:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1007 gün geçti.

subat_01

Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.375
475
Üşenmedim sizin için yaptım :KK70: fakat videoda gösterildiği gibi değil benim bayaaaa köpürdü ya 3'üzlere gebeyim ya da bem hata yaptım :?

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Çok ilginçmiş İdrara sıkışınca sizin için deneyeceğim ama köpürürse beni umutlandırmış olacaksınız:halay:
Hey Allahım yaa alemsiniz daha kötüsü var eşime yaptım bu testi eşimde hamile çıktı bu işte bu tuhaflık var ahaha:KK71:

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Üşenmedim sizin için yaptım :KK70: fakat videoda gösterildiği gibi değil benim bayaaaa köpürdü ya 3'üzlere gebeyim ya da bem hata yaptım :?
Valla asit birleşmesi galiba eşim beşiz bekliyor galiba kadın halimle onun ki kadar köpürmedi:halay:

melike156

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
507
359
Canım bi de limonlu karbonatlı testlerde var söylenti hepsi.bende bi ara çok okudum bunları herkeste saçmasapan sonuclar veriyor.. gerçeklik payı sıfır. İnanma yani.. adetin geikince al bir test idrar testi yap..

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Canım bi de limonlu karbonatlı testlerde var söylenti hepsi.bende bi ara çok okudum bunları herkeste saçmasapan sonuclar veriyor.. gerçeklik payı sıfır. İnanma yani.. adetin geikince al bir test idrar testi yap..
Aynen canım bekliyorum bende bakalım bi gelseydi adet günümün zamanı hayırlısı inşAllah :dua::anneadayı:

SixFeetUnder

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2015
44
28
Böyle şeylere itibar etmeyin hanımlar :KK43:
Basit bir gebelik testi 3 tl bugün. Ve bir çoğu da hatasız sonuç veriyor. Allah dileyen herkese gönlündekini versin inşallah.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1737 gün geçti.

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Böyle şeylere itibar etmeyin hanımlar :KK43:
Basit bir gebelik testi 3 tl bugün. Ve bir çoğu da hatasız sonuç veriyor. Allah dileyen herkese gönlündekini versin inşallah.
Evet haklısın ama işte insan çok isteyince sabırsızlıkdan ne yapacağını şaşırıyor Allahım herkesin gönlüne göre versin:anne:

SixFeetUnder

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2015
44
28
Evet haklısın ama işte insan çok isteyince sabırsızlıkdan ne yapacağını şaşırıyor Allahım herkesin gönlüne göre versin:anne:

Hayır kesinlikle kırmak yada yargılamak için yazmadım. İnsanlara ümit veriyorlar. O yıkım çok daha zor olur biliyorum. Ovulasyon takibi işinizi kolaylaştırır istiyorsanız. Gebelik testi gibi kitler satılıyor. İnternette de çok uygun fiyatları. Bakabilirsiniz :KK52:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1737 gün geçti.

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Hayır kesinlikle kırmak yada yargılamak için yazmadım. İnsanlara ümit veriyorlar. O yıkım çok daha zor olur biliyorum. Ovulasyon takibi işinizi kolaylaştırır istiyorsanız. Gebelik testi gibi kitler satılıyor. İnternette de çok uygun fiyatları. Bakabilirsiniz :KK52:
Geçen ay ki adet kanamam bi tuhaf oldu herzaman kindrn farklıydı sonrasında test yaptım negatif çıktı vr bel kasık ağrısından duramıyorum adet sancısı gibiydi ama yumurtlama dönemindeyim yine denedik belkide hamileyim bilmiyorum nasip inşAllah, kırmadınız ayrıca bilgilendirmeniz için teşekkür ederim canım :KK52::KK5:

Koala_anne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
2.814
2.474
Geçen ay ki adet kanamam bi tuhaf oldu herzaman kindrn farklıydı sonrasında test yaptım negatif çıktı vr bel kasık ağrısından duramıyorum adet sancısı gibiydi ama yumurtlama dönemindeyim yine denedik belkide hamileyim bilmiyorum nasip inşAllah, kırmadınız ayrıca bilgilendirmeniz için teşekkür ederim canım :KK52::KK5:

subat_01

Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.375
475
İnanın sırf meraktan yaptım :KK45: videoyu çeken arkadaş kıkır kıkır gülüyordu :KK20: yaparken de dedim kızım napıyorsun sen :KK48: ben çocuk istiyorum ama kafama taktığımyok o geleceği zamanı biliyor allah hayırlısını versin. İsteyen herkese mutlaka tattırsın. 1 hafta öncesinde kanda belirli oluyor olmaz 4-5 gün öncesinde kan testi yaptırın yükselme mutlaka oluyor. Ama çamaşır suyunu boşa harcamayın derim :KK48: