Çamaşır suyu ile gebelik testi?

birdelininbiri

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
35
14
28
Pet bardağa koyduğunuz 2 kaşık kadar çamaşır suyuna idrarımızı döküyoruz ve köpürme olursa hamileymişiz demek oluyormuş çok yerde okudum ve denedim kızlar benim idrarım baya köpürüyor bu test doğru mu gerçekten yapan ve onaylayan var mı? 4.5 aylık bebeğim var şuan zaten ve doğumdan sonra 40 ımız çıkar çıkmaz regl görmeye başladım ve reglme 2 gün kaldı yarın sabah kan testi vermeye gidicem ama şuan sadece merak…

Pet bardağa koyduğunuz 2 kaşık kadar çamaşır suyuna idrarımızı döküyoruz ve köpürme olursa hamileymişiz demek oluyormuş çok yerde okudum ve denedim kızlar benim idrarım baya köpürüyor bu test doğru mu gerçekten yapan ve onaylayan var mı? 4.5 aylık bebeğim var şuan zaten ve doğumdan sonra 40 ımız çıkar çıkmaz regl görmeye başladım ve reglme 2 gün kaldı yarın sabah kan testi vermeye gidicem ama şuan sadece merak…
Zannetmiyorum ben böyle bi test olabilecegini.Ben sürekli klozete oturmadan önce çamaşir suyu dökerim ve sonra idrarimi yaparim kalktigimda her defasinda klozette köpüklü oluyo idrarim ama hamile degilim.Kafani takma böyle şeylere bu test dogru degil.Belki hamilesindir bilemeyiz ama test şekli yanliş 2 gun daha adet olmayi bekle adetin gecince kan vermeye git

X