Canım ablalarım canım kardeşlerim

Sampanyadakizehir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2016
1.099
739
:KK15:Yine sizi çok sevdiğim ve iyiki burdayım dediğim bir gün... tabi size yine yeniden birşey sormak istiyorum ve rica ediyorum yetkililer bu konuyu çok merak ediyorum hemen kpss ye taşınmasın azcık bilgi aliyim sonra :KK16:

Son sınıfım şuanda psikoloji, ilk hedefim atanmak ve devlet hastanesine. Bulunduğum şehre atanmak için en az 88 puan almam lazım (bu sene 88le girmişler en yüksek)
Benim temelim var tarih coğrafya hiç çalışmadığım için eksiğim ama çalışıcam tabi. Çok sıkı çalışmadım sıkıntılı bi yazdı ama matematik konularının sonuna geldim bi daha başa sarıcam.

İstanbulda uygun kpss ya da matematik kursu var mı bilmiyorum eğer bulursam yazılıcam ama tez yazmak çok zorsa nasıl bi arada yürütücem bilmiyorum.

Son sınıfta kpss çalışan biri sizce ne kadar verim alabilir? Bi de 90 puan almak imkansız değildir tabi ama kaç net ister kpss girip sınavın zorluğunu bilenler kaç nete kaç puan aldı acaba psikoloji olmak zorunda değil (eğitim bilimleri bizde yok sadece genel yetenek genel kültür)

Teşekkürler lütfen taşımayın hemen:KK68:

X