Canim aciyor,kendimi toparlayamiyorum...

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
1 senelik bir iliskim var-di iyi kotu hersey yasadik ilkim oldu. Canimi cok yakti aglamadigim bi gun bile yoktu eskiden Ask acisini cok sacma ve gerrksiz bulurdum fakat nasıl bıseymıs cok ıyı anlıyorum bogazım dugumlenıyo konusamıyorum yutkunamıyorum üstümden tır geçercesine... Ben hep hayatımı gulluk gulustanlık yasadım tek derdım bu evet keske asık olmasaydım.. 1 hafta once ayrıldık ayrıyken bıle hayatımı s... Arkadaslarının yanında hep rezıl ettı benı bagırdı cagırdı el kaldırdı sevmıyorum ıstemıyorum deyıp sonradan duzelınce ara benı dedı bekle dedı ben onla mutsuz olmaya bıle vardım ama bu sekılde değildi :KK43: bu gece 1 gıbı arkadası onun hayatında bırı var dedı yemın ettı baya ama ınanmadım ya kendımı ınandırmak ıstemedım. Ona sordugumda yok dedı olsa nolcak olmasa nolcak gıbı laflar ettı... Bırde benım abla dediğim bir kız hakkında cok guzel kız bızım oralı bıde demış kendısıde kabul ettı birde utanmadan ben senın evde naptıgını bılmıyomuyum her gun aglıyosun demez mı bana...! Ondan cok nefret edıyorum tıksınıyorum ama hala sevıyorum unutamıyorum aynı sokaktayız her gun karsıma cıkıyor ne yapıcam bılmıyorum ben dertlesecek kımsem bıle yok ...

Isabet olmus. Zira sizi her gun aglatan, hayatinizi mahveden birinden baska turlu kurtulamazdiniz.

Arkadaşım hala böyle bir adamı nasıl seviyorsun :KK57: dayak var hakaret var aldatma var ama çok seviyorum :olamaz: kendine gel bi yahu adam seni takmıyor zaten bırak

Arkadaşım hala böyle bir adamı nasıl seviyorsun :KK57: dayak var hakaret var aldatma var ama çok seviyorum :olamaz: kendine gel bi yahu adam seni takmıyor zaten bırak
Bana yaptıkları aklıma geldıkce hırs kaplıyo ıcımı onunda canı yansın ıstıyorum lakın neden vazgecemıyorum hıc bılmıyorum canım acıyo

Ne istiyorsun kuma mı neden yapıyorsunuz kendinize böyle şeyler
Saflıgımdan kaynaklı sanırım olmuyo vazgecemıyorum ama asla donmem ona ıcımde yasıcam hep acımı... Bı zamanlar tek goz yasına kıyamam dıyen bır adamdı

sizce yeniden başlasanız mutlu olur musunuz? sizden ayrıldıktan bir hafta sonra biriyle beraber olmasını.. insanların ortasında size hakaret etmesini... sizi sevmiyorum diye bağırmasını hazmedebilir misiniz?
Bu kadar gurursuz olacağınızı zannetmiyorum... oldu da gurursuzsunuz hadi, artık size saygı duymacaktır. daha kötü davranacaktır.
o yüzden, hırsınıza yenik düşmeyin. yeni hayatınız için plan yapın. eminim onsuz daha mutlu olacaksınız.

Yapma tatlım ya sen çok değerlisin. İnsan olamamış ki karşındaki adam olsun. Görmezden gel onu artık ne hali varsa görsün..

Bazen kaşınıyorsunuz. Sizi sürekli ağlatan üzen birisine neden sevgi duyulur anlamıyorum. Acı çekmeyi seviyorsunuz ya da yalnızlık korkusu

İlerde bu adamdan ayrılmış olduğuna şükredeceksin ..
Lütfen ağlama zerre kadar değmez !

toparlanmak için zamana ihtiyacın var...ama yat kalk dua et böyle bir adamdan kurtulmuşsun..yoksa ömür boyu mutsuz olacaktın..

Aman şimdi bu sana iki güzel kelime söylese sen geride dönersin buna.

Bence gittiğine değil onu neden sevdin ona ağla sadece
ve gözyaşarını sil hadi yoluna devam et
güçlü kadın ol böyle kadınlara ihticamız var..

X