Canım çok yanıyor çokkk

Darko02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2020
28
-9
33
Merhabalar. Bir hafta önce kedimi kaybettim cins bir kediydi ancak satın almadım sahiplendim. Her yerde aradım bulamıyorum burası küçük bir ilçe hikaye paylaştım kimseden haber yok alan kişi belli ki vermek istemiyor. Çok canım yanıyor evladım gibiydi gecelerce uyumadım biberonla besledim veteriner veteriner gezdim çok hastaydı. Mutluluğum gitti elimden bu hissi bilen bilir. Ben bu alan kişiyi bulsam kanunen fotoğraflarını göstererek alabilir miyim kedimi? Sesimi başka türlü nasıl duyururum bilen var mı yardım edin ne olur

Kediler insanlardan çok daha keskin bir koku duyusuna sahiptir. Bu sayede kokuları algılayarak evin yolunu bulabilirler. Kedilerin, insanlardan 40 kat daha güçlü bir koku duyusu bulunur. Ağızlarında yer alan ve koku seçmeye yarayan organları sayesinde sadece belirli kokuları takip ederek evin yolunu bulabilirler.

Demiş google amca:)

Maalesef fazla yapabileceğiniz bir şey yok bu aşamada.
Sizi çok iyi anlayabiliyorum.
Uzun süre kendi evimde iki tane British Shorthair ile yaşayan ben bunun ne demek olduğunu ve ruh halinizi çok iyi bilirim.
Kedinizin kaybolduğu yerde / bölge de irtibatı kesmeyin bence. Yakın yerlere merket / bakkal vs ... işlrtmelere belki bulan kişi haber bırakabilir .
Adınıza çok üzüldüm. :-(

Merhabalar. Bir hafta önce kedimi kaybettim cins bir kediydi ancak satın almadım sahiplendim. Her yerde aradım bulamıyorum burası küçük bir ilçe hikaye paylaştım kimseden haber yok alan kişi belli ki vermek istemiyor. Çok canım yanıyor evladım gibiydi gecelerce uyumadım biberonla besledim veteriner veteriner gezdim çok hastaydı. Mutluluğum gitti elimden bu hissi bilen bilir. Ben bu alan kişiyi bulsam kanunen fotoğraflarını göstererek alabilir miyim kedimi? Sesimi başka türlü nasıl duyururum bilen var mı yardım edin ne olur

Çipleseydin heryerde bulurdun anında ve sana ait olurdu. Eğer çiplenmişse bulunabilir oda veterinere götürülürse çok üzücü bir olay. İnsan yemekten içmekten bile kesilebiliyor.

Müge Anlı'nin kayıp hayvanlar için sitesi vardı, onu deneseniz,pati buldular olması lazım site adının. Umarım bulursunuz.

Bende kedimi kaybetmiştim eşim ilan hazırlamıştı kahvehane önlerine vs asmıştı çocuklarımla her sokağa baktık ama o ilanı gören kahvede oturan bir adamın haber vermesiyle kedimizi hemen ön sokağımdaki eski bir otomobilin kaportasında saklanmış olarak bulduk benim sesimi duyunca hemen cevap vermişti hiç unutamam :KK43:

X