Canim fena sıkkın

Meryemdss

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
486
214
35
Herkese ıyı aksamlar kızlar dun kimliğimi kaybettim malesef aradım evde ama bulamadım bugünde karakola gıttım tutanak tutulyomus bu gobı durumlarda ama yardımcı olmadılar hafta sonuna denk geldi yoksa hemen yarin yenisini cıkarttırırdım cok tedirginim sıkıntı olurmu dır daha ıkı gundr var kotu birinin eline gecmesınden cok korkuyorum :KK17:

Herkese ıyı aksamlar kızlar dun kimliğimi kaybettim malesef aradım evde ama bulamadım bugünde karakola gıttım tutanak tutulyomus bu gobı durumlarda ama yardımcı olmadılar hafta sonuna denk geldi yoksa hemen yarin yenisini cıkarttırırdım cok tedirginim sıkıntı olurmu dır daha ıkı gundr var kotu birinin eline gecmesınden cok korkuyorum :KK17:
Kayip ilani verdirmek gerekiyor bu gibi durumlarla karsilasmamak icin

Muhtarlıktan kağıt alıyorsunuz şimdi kayıp durumlarında karakol yardımcı olmuyor o nedenle. Sonra o kağıtla karakola gidiliyor.

Eskisi gibi gazeteye ilan verılmıyormus poliste hıc yardımcı olması belkide sağlık ocağında dusurdum of ıcım daraldı bırde hamileyim bebegımıde sitrese sokuyorum :KK43:
Bende duymustum gazeteye ilan verilmedigini ama dogrusu ihtimal vermemistim

Sanirim evhamli bi yapini var icinizi biraz ferah tutun bebise yazik olmamistir herhalde 2 gunde bisey keske sorsaydiniz boyle bi durumla karsilasma ihtimaliniz olabilir mi diye

gazeteye ilan vermeniz gerekiyor

Nüfus memuruyum. Açıklayayım. Nüfusa gidip kimliğimi kaybettim yenisini çıkarmak istiyorum diyeceksiniz. Zaten yeni kimlikler çıkıyor. Biyometrik foto çektirip gidin. Size arkadaşlar ne zaman kaybettiğinizi soracaklar. İki gün öncesinin tarihini verirsiniz. Hiç bir şey de olmaz. Üzmeyin canınızı. Sevgiler:süslü:

Nüfus memuruyum. Açıklayayım. Nüfusa gidip kimliğimi kaybettim yenisini çıkarmak istiyorum diyeceksiniz. Zaten yeni kimlikler çıkıyor. Biyometrik foto çektirip gidin. Size arkadaşlar ne zaman kaybettiğinizi soracaklar. İki gün öncesinin tarihini verirsiniz. Hiç bir şey de olmaz. Üzmeyin canınızı. Sevgiler:süslü:
Keskevtum uyelerin mesleklerini bilseydik
Bilirkisi olarak etiketlerdik ne guzel:)

Alla razı olsun ıcımı rahatlattınız gercekten boyle bısy olmamıştı onceden televizyon daki haberlerden fılan ınsan korkuyor ya ama rahatladım sımdı

Yarin cikartamazsin cumartesi. Bir sey olmaz pazartesi tekrar git.r

Bende eczanede çalışıyorum sıkıntı olursa etiketlersin yardımcı olurum :)
Aaa hemen aklima yaziyorum ve hatta ilk acilisi ben yapayim soruyu sorayim

Biyik bolgemde ergenlikteki sivilcelerden kalma lekeler ve batiklar var cok fena yani bi ilac ismi verseniz cennetlik olacaksiniz neredeyse foktora gittim lazer dedi o kadarda maddi durumum yok maalesef

Aaa hemen aklima yaziyorum ve hatta ilk acilisi ben yapayim soruyu sorayim

Biyik bolgemde ergenlikteki sivilcelerden kalma lekeler ve batiklar var cok fena yani bi ilac ismi verseniz cennetlik olacaksiniz neredeyse foktora gittim lazer dedi o kadarda maddi durumum yok maalesef
Canım lekelerini icin dermatolojiye git batık için krem yok ancak dedikleri gibi lazer malesef :KK43:

Canım lekelerini icin dermatolojiye git batık için krem yok ancak dedikleri gibi lazer malesef :KK43:
Canim gittim daha once direk zaten lazer diyorlar

Aslinda soyle biseyde var o bolgede cok fazla yara sivilce akne lekesi falan var oda kararti gibi gosteroyor o yuzden direk batiklari dusunup lazer diyorlar lekeler icin krem falan yok mu

Gecen internette bi krem reklami gordum adini net hatirlamiyorumda sebi ixir mi ne oyle bisey yirumlari okudum herkes cok memnun fiyati bira pahalli alirsam ise yaramazsa diye cekiniyorum

I
Canim gittim daha once direk zaten lazer diyorlar

Aslinda soyle biseyde var o bolgede cok fazla yara sivilce akne lekesi falan var oda kararti gibi gosteroyor o yuzden direk batiklari dusunup lazer diyorlar lekeler icin krem falan yok mu

Gecen internette bi krem reklami gordum adini net hatirlamiyorumda sebi ixir mi ne oyle bisey yirumlari okudum herkes cok memnun fiyati bira pahalli alirsam ise yaramazsa diye cekiniyorum
Ilvina salyangoz özlü krem fucidin krem bunlar olabilir tabi eczaneye şöyle öyle al cnm

Canm bende kaybetmiştim.öyle ilan falan vermedim.muhtarlıga gidip kağıt alıyosun sonra nufüs müdürlüğünden kayıp diye çıkartıyorlar hemen.benmki çok kolay olmuştu

X