Canım kızıma iyi bir yuva arıyorum

zeynebada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
6.205
19
merhaba arkadaşlar çogu arkadaşım evimde bir köpiş besledigimi bilir 1.5aylık kızım kontezimi doktorumun istegi üzerine vermek zorundayım ona aile gibi olacaksıcak yuvasını açıcak bi dosta iyi bakıcak aile arıyozz kızım çok oyuncu çok sevimli ve çabuk küsüyo geldiginden beri beni anne biliyo bana yardımcı olmanızı istiyom az tuvalet egitimi var götürdügünüzde tuvalete yapıyo zamanla kendi gitmeye alışır resmini ekliyom

benneyaptımki

ilgili arkadaşlar benle özel mesaj yoluyla baglantıya geçrlerse sevinirim yoksa barınaga gidicek minik kızım

oyoy yasminim nasılsın ... kontezden ayrılıyorsun sonunda hayırlısı olsun senin için.. kızın resmini bende ilk kez görüyrum ama çok tatlıymış.. inşallah iyi bir aile bulursun cnm kendine iyi bak

oyoy yasminim nasılsın ... kontezden ayrılıyorsun sonunda hayırlısı olsun senin için.. kızın resmini bende ilk kez görüyrum ama çok tatlıymış.. inşallah iyi bir aile bulursun cnm kendine iyi bak

melesef evet cnm:KK43:((( iyi bir aile bulabilirsem vericem ona çok alıştı kızım bana bende ona ama mecburum bebiş için şart ladı bunu doktorum benneyaptımki

doktor yasakladı demişsin o zaman hadi bakalım kızın kontes içinde senin içinde hayırlısı tatlım inş yakında seninde güzel haberlerini alıcaz burada bir kutlama yapıcaz tabi k.k'da:)

Bebek Kararını Aldıktan Sonra Neden Bir Köpek Aldınız Onu Anlamış Değilim.Ama Bir Hevesle Alınan Bu Yavrucakların,Durumlar El Vermediğinde Barınağa Bırakılacak Olması Beni Fazlasıyla Üzüyor.Eminim Siz de Vermek İstemiyor Ve Üzülüyorsunuzdur.Ama Keşke Başından Bir Düşünseydiniz.Neyse Yargılamış Sorgulamış Gibi Olmayayım.İyi Bir yuva Bulur İnşallah.Ama Pet Sitelerine De Vermediyseniz Bir İlan Verin Derim Ben.Bulma Şansı Daha Çok Artabilir.

ayy canım yerim ben onuuuu :asigim:
kopek ariyorum canim çok uzun zamandan beri
yalnız kontes evde bakıma mı alışkın senağlama
bahcede kulubemiz var
rahat edemez mi?

Bebek Kararını Aldıktan Sonra Neden Bir Köpek Aldınız Onu Anlamış Değilim.Ama Bir Hevesle Alınan Bu Yavrucakların,Durumlar El Vermediğinde Barınağa Bırakılacak Olması Beni Fazlasıyla Üzüyor.Eminim Siz de Vermek İstemiyor Ve Üzülüyorsunuzdur.Ama Keşke Başından Bir Düşünseydiniz.Neyse Yargılamış Sorgulamış Gibi Olmayayım.İyi Bir yuva Bulur İnşallah.Ama Pet Sitelerine De Vermediyseniz Bir İlan Verin Derim Ben.Bulma Şansı Daha Çok Artabilir.

cnm yanlış anladın sanırım ben onu heveslik almadım ben onu sokaktaki çocukların elinden kurtardım bir haftalıkken sahiplendim annesi dogumda ölmüş yani bebek hayatımda hep vardı sokakta çocukların elinde gözleri açılmamış 2günlük yavruyu sende görsen kıyamamz alırdınhemde para ile sattılar bize onu ben allah rızası için büyüttüm ama artık hayatımda yeni bir bebek söz konusu ve 2bebegim hayvan baktıgım zamanlarda mikrop kaptı enfeksiyon dan öldü bu hayvan besledigimden olabilirmiş evde benneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör:
doktor yasakladı demişsin o zaman hadi bakalım kızın kontes içinde senin içinde hayırlısı tatlım inş yakında seninde güzel haberlerini alıcaz burada bir kutlama yapıcaz tabi k.k'da:)

inşallah cnm benim bakalım ayın 5,inde olmazsam belli olcak herşey inş:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten Bilip Bilmeden Konuşup Resmen Patavatsızlık Etmişim benneyaptımki Çok Çok Özür Dilerim Yasmin.Umarım Üzmemişimdir Seni :teselli:

Gerçekten Bilip Bilmeden Konuşup Resmen Patavatsızlık Etmişim benneyaptımki Çok Çok Özür Dilerim Yasmin.Umarım Üzmemişimdir Seni :teselli:

yok cnm estagfurullah aydınlatıyım konuyla seni dedim cnm aglıyo kızım çok ben yokken yanında mirmirmirmirayrılmakta zor olcak ama mecburum yaaaa

canım ya nasıl bir sevap işlediğini bilemezsin keşke herkes senin gibi olabilse canım.
Bu arada kızın cidden çok şeker umarım onu en az senin kadar seven bir aile bulursun canım...aklımda benimde bu arada.....

ilanı gören kimse yokmu hala ya bu minigi sahiplenmek istiyen bir abla yokmuuuuuuuuuuuu yoksa barınaga bırakcam mecburrrrrr:KK43: offff ya nefret ediyom böyle durumlardan

Tam tersi hayvan beslenen evde büyüyen bebeklerin bağışıklık sistemi kuvvetli olur.Bebeklerinizi kaybetmeniz cok üzücü ama ben hayvanlarla bir ilgisinin olmadıgını dusunuyorum.Yine de zor bir durum tabii tam emin de olamıyorsunuz.Allah hem size hem de bu bebege yardım eder inşallah.

Sokak köpekleri daima bahtsız zaten.Onlara sıcık bir yuva haram galiba.Bir çok örneğiyle karşılaştım bu durumun.sanki kaderlerinde acı cekmek var :KK43:

X