Canım kızıma iyi bir yuva arıyorum

merhaba öncelikle.Bende miminorun düşüncesine katıldıgımı söylemek isterim.Evimde 3 kedim ve bahcemde baktıgım pisiler var.o kadar cok araştırdım ki bilinenin aksine köpek ve kedi ile büyeyen bebeklerin ileriki yaşlarda cok daha saglıklı ve alerjik reaksiyonlara yakalanma riskinin azaldıgını ögrendim.Ama sizin yaşadıklarınız özel bir durum olsa gerek.Öncelikli olarak bebekleriniz düşünmeniz cok normal.Yalnız ona iyi bir yuva bulana kadar sitelere resimli ilan bırakın.Size önerebilecegim bir kaç site.Son derece aktif siteler bir yararı kesin olur.Hemde daha yavruyken.İlanınızı güncelleyin hergün köpişiniz üst sıralrda yer alıp şansı artın.Kolay gelsin.
Miyavlar.Com - Kedi ve Kedi Dostlarının Sitesi
www.köpekistan.com gibi...

merhaba öncelikle.bende miminorun düşüncesine katıldıgımı söylemek isterim.evimde 3 kedim ve bahcemde baktıgım pisiler var.o kadar cok araştırdım ki bilinenin aksine köpek ve kedi ile büyeyen bebeklerin ileriki yaşlarda cok daha saglıklı ve alerjik reaksiyonlara yakalanma riskinin azaldıgını ögrendim.ama sizin yaşadıklarınız özel bir durum olsa gerek.öncelikli olarak bebekleriniz düşünmeniz cok normal.yalnız ona iyi bir yuva bulana kadar sitelere resimli ilan bırakın.size önerebilecegim bir kaç site.son derece aktif siteler bir yararı kesin olur.hemde daha yavruyken.ilanınızı güncelleyin hergün köpişiniz üst sıralrda yer alıp şansı artın.kolay gelsin.
miyavlar.com - kedi ve kedi dostlarının sitesi
www.köpekistan.com gibi...

teşekkür ederim arkadaşım zaten tek alıcı çıktı konyadan orayada kargo uyutarak alıyodu vermedim kızımı çünkü onun saglıgfı için ben ona yuva arıyom asla uyutturmam onu cnm obenim 2aylık oldu kızım şımarıgım benim onu çok seviyorummm

tam tersi hayvan beslenen evde büyüyen bebeklerin bağışıklık sistemi kuvvetli olur.bebeklerinizi kaybetmeniz cok üzücü ama ben hayvanlarla bir ilgisinin olmadıgını dusunuyorum.yine de zor bir durum tabii tam emin de olamıyorsunuz.allah hem size hem de bu bebege yardım eder inşallah.

Sokak köpekleri daima bahtsız zaten.onlara sıcık bir yuva haram galiba.bir çok örneğiyle karşılaştım bu durumun.sanki kaderlerinde acı cekmek var :KK43:

cnm yakudum anca bakabildim sayfaya ben kızımı vermekten vazgeçtim cnm kulübesi hazır dışard ayalnız kış ayı üşür die evimin odasının birini oda feda ettim çokta mutluyum onla olmaktan ben onu çocukların elinden kurtardım taa istye onun için gittim haberi alkdımda 2günlükken aldım elimle gece gündüz biberonla büytüm onu seçiçi olucaktım alan olsaydı herkes benim gibi hayvan sevgisi taşımıyo olabilir ama şuda bir gerçekki hayvanlar kadar dosat etrafımızda yok

a.s.çok doğru bir karar vermişsiniz inanın çok sevindim iyi ve sıcak yuvada annesi bildiği kişiden ayrılmaması içimi rahatlattı:teytey:

X