Çantanızdan ayırmadığınız olmazsa olmazınız nelerdir?

Anahtarlarım, cüzdanım, telefonum, mendil, aynam, kücük makyaj cantam, sakız, kalem, parfümüm ve ızır zıvırlar

canta degil valiz masallah :roflol:

anahtarım cikolatam goz kalemm nemlendiricm ıslak ve kuru mendlm toka parfum aynam cuzdanm mp3 um.bukadarck canlarımopuyorumnanaktan

Anahtarlarım, cüzdanım, kimliklerim, kartlarım, makyaj malzemelerim, cep telefonum, mp3üm para...

anahtar, cüzdan, kimlik, makyaj cantasi (icinde dudak bakim ürünleri, ayna, göz kalemi, dudak kalemi, parlatici, ruj, tirnak cakisi, törpü var), parfüm, kolonya, cep telefonu, ajanda, kalem, selpak, antiseptik, islak mendil, bez poset (alis verise gidersem), gözlük, naneli seker, aylik otobüs metro kartim, toka

cüzdan (para, kart, kimlikler) , anahtar, dudak koruyucu, 2 ruj, 1 göz kalemi, ayna

anahtarım,cüzdanım,selpak ve ıslak mendil,telefonum,makyaj çantam ,kimliğim,su şişem ,gözlüğüm naniknanik

Cuzdan, Telefon, Anahtar, bı ıkı makyaj malz....

cüzdan(kart,kimlik,para ),telefon, diş fırçası diş macunu:):):)

öğrenci kimlik kartım :)

onsuz yaşayamıyorum artık ya :/

cüzdan(kimlikler,ehliyet,para,kartlar,yarabandı da vardır içinde)
ayna(bu olmazsa olmazımdır)
makyaj malzemelerim(ruj,kapatıcı,kalem,rimel,far)
anahtarlarım,
cep telefonum,(iki tane taşıyorum bu ara)
ruhsat(araba ruhsatı)
kimi zaman parfüm.
bir de ufak bi bıçağım var, kalem şeklinde. dikkat çekmiyor biri görünce. ama güvenli hissettiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cüzdanım
Aynammm...
Olmazsa olmaz makyaj malzemelerim zemuszemus
Parfümüm..
Ve muhakkak krem yerimseniben
Cep telefonum

cüzdan
cep telefonu
ıslak mendil
ped(her zaman çantamda 1 tane olur ne olur ne olmaz diye)
anahtar
krem
ayna
rujkaydirigubbakcemile3

tlf,cüzdan,ıslak mendil,kağıt mendil,anahtarlarım,ayna,parfüm,krem.bazen ekstralar olabiliyo ama eksiksiz olarak herzaman yanımda olanlar bunlar.valla enn küçük çantama ble sığdırabiliyorum bunları zemuszemus

Ayna
Gözkalemi
Dudak parlatıcı

Bunlar en ön sırada diğer extraları saymakla bitmez ,ama aynamı unuttuğum birgün sanki ayakkabısız yolda yürüyormuşum gibi hissederim o kadar yani...

cüzdanım,telefonum,aynam,nemlendirici el kremim,küçük makyaj çantam,küçük dikiş seti,ıslak mendil..

hastalığımdan dolayı cantamda olan seylerse;bir sürü peçete(olmadık yerde burnum kanar mafoldumben,kanamayı durduran burun kremim,ilaçlarım.

Allahtan büyük cantalar moda.yoksa bu kadar seyi nereye sığdırırdım akannehir

efendime solıyım
tel
cuzdan
kartlık
anahtarlık
makkaj cantam
parfum
tarak
ayna
haplarım(alerjım war)
minibook