Carsaftaki Kan

AyVenus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
24
8
34
Merhaba.Eşimin yaptıklarına artık tahammülüm kalmadı.Biraz kadın desteğine,konusmaya ihtiyacım var o yüzden bende konu açmaya karar verdim.10 yıllık evliyim ve çocuklarim var .En son olaydan baslicam.Eşim yatakta kan gördü (adetliyken bulaşmış) Biz birlikte olmadık neden orda kan oldu diye şüpheli tavırla sordu. Ve bu ilk değil.Yillardir hep paranoyak.Erkek komşuya merhaba, iyi akşamlar desem sen muhabbet etmeye yer mi arıyorsun diyor.Tlfnumu karıştırıyor.Kiyafetime sürekli müdahale ediyor.Onaylamadan bı arkadaşımla kahve içmeye gidemiyorum. Erkek kuzenimden bile kıskanıyor.Bi tek olumsuz yönu bu da değil. Aşağılıyor.Gecem gün çok sinirliydı.Sırf tlfnu geç açtım diye sokağın ortasında küfür etti. İnsanlarla konuşma tarzımi elestiryor.Yok niye yapmacık konuşuyorsun yok ne saçmalıyorsun,yok mantiksizsin,yok cahilsin.Disariya karşı çok güzel göz boyuyor ama evde bana çektiriyor.Ev işlerinde emrivaki konuşuyor.Esyalara bı şey olmasın diye sürekli bana ve çocuklara dikkat etmiyorsunuz diye kızıyor.Yeni aldığımız eşyaların etrafıni kontrol ediyor bı çizik vs yapmış miyiz diye.Calismami istemiyor.Hep kızarak konuşuyor. Keyfi çok yerindeyse bana yamacık samimiyet gösteriyor.Maddi olarak yaptığı şeyleri kafama kakiyor. Yıllarca fiziksel şiddet de uyguladı. Chat sitelerinde üyeliğini de yakaladım.Yani uzun oldu zaten o yüzden daha anlatmim.Soran oldukça yazarım. Daha önce defalarca boşanma kararı aldım ama hem çocuklar hem maddi olarak yapamayacağım için vazgeçtim.Ve aileni de seni de katlederim tehditlerinden korktum. Ama şimdi hiçbir sebep,bahane yapmicam sizde beni yüreklendirin lütfen diye yazmak istedim 🙏🏻🙏🏻

verdim.10 yıllık evliyim ve çocuklarim var .En son olaydan baslicam.Eşim yatakta kan gördü (adetliyken bulaşmış) Biz birlikte olmadık neden orda kan oldu diye şüpheli tavırla sordu.
Eşiniz burada neyi soruyor? Eğer kızlık zarı ile alakalı bir soruysa çocukları hatırlatabilirsiniz . Yok Eğer cinsel birliktelikten sonra kanamanız oluyorsa her seferinde ve bunu ima ediyorsa bu kocanızın bir salak değilde ahlaksız ve vicdansız olduğunu göster en hafif tabirle

(adetliyken bulaşmış) Biz birlikte olmadık neden orda kan oldu diye şüpheli tavırla sordu.
Ya bu adam evde pedde mi görmüyor? bu derece şüphe hastalıklı. Psikolojik bir rahatsızlığı olabilir mi? Tek verebileceğim tavsiye kaç kurtul olur ama katlederim diyen bir canavar var karşında.

Eşiniz burada neyi soruyor? Eğer kızlık zarı ile alakalı bir soruysa çocukları hatırlatabilirsiniz . Yok Eğer cinsel birliktelikten sonra kanamanız oluyorsa her seferinde ve bunu ima ediyorsa bu kocanızın bir salak değilde ahlaksız ve vicdansız olduğunu göster en hafif tabirle

o kısmı bende anlamadım beraber olunca kan mı geliyormuş yoksa regl iken beraber oluyorlarda bu sefer olmadık kimle mi oldun diyor?

konu sahibesi bu kadar kısıtlama kendi gözü dışarda olduğundan herkesi kendi gibi sandığından.

o kısmı bende anlamadım beraber olunca kan mı geliyormuş yoksa regl iken beraber oluyorlarda bu sefer olmadık kimle mi oldun diyor?

konu sahibesi bu kadar kısıtlama kendi gözü dışarda olduğundan herkesi kendi gibi sandığından.
Açıklayayım. Adetliyken birlikte olmadık hiç adetliyken başkasıyla mi oldun iması bu.

Katledicem sözünü esas alarak polise başvurun başka bir şehre koruma kararı alıp gitmenizi öneririm.
Fiziksel şiddet var, psikolojik şiddet var, aldatma var. Var da var...
Kendinize layık gördüğünüz yerde olun.
Daha önce başka şehirde ailemin yanına gittim. Annemin kafası çocukları kaldırmadı donmem için baskı yaptı ve kiracı olduğu için çocuk sesinden şikayetler geldi. Eşim de rahat bırakmadı. Çocuklara çok düşkün.

Daha önce başka şehirde ailemin yanına gittim. Annemin kafası çocukları kaldırmadı donmem için baskı yaptı ve kiracı olduğu için çocuk sesinden şikayetler geldi. Eşim de rahat bırakmadı. Çocuklara çok düşkün.

Çocuklarına düşkün insan önce o çocukları doğurup büyütene saygı duyar.
Yaşadığınız sorunlar bana kalırsa hayatta tek başınıza çocuklarla birlikte mücadele etmenizde daha zor... Ama tercih.

Adam hem sahsiyetsiz, hem sosyopat, hem gerizekalı hem cahil. Anladım daha önce maddi olarak ayrilamazdin ama bu süre zarfında ayaklarının üzerinde durabilmek için ne yaptın? Bir on sene daha mı cekeceksin bu adamı?

Böyle adamlar insanı alık yapar, söz hakkı vermez, ne yazık ki o çocuklarına düşkün baba çocuklarını da o hale getirecek.

X