Bebek İkinci El Carters mothercare bebepan vs.1-2 yaş kız bebeklere yazlık baharlık ciciler

Mothercare bodyler,carters bodyleride bir kısmı askılı tişörtler şortların bazıları mavi elbise hâlen duruyor.ilgilenenlere duyurulur

Beyaz şort ve turuncu kapri satıldı.diğerleri duruyor
O zaman ben başka şeyler de eklemeye çalışayım kargoya değsin
20-21 No ayakkabı sandalet varsa görmek isterim baktım ama göremedim
kızım 15 aylık ama bazı ürünlerde 12-18 bazılarında 18-24 Giyiyor
Üst giyim çok var da alt giyim bakıyorum

En sondaki pembeyi bana ayırırsanız sevinirim tam olarak kaç aylık yazıyor etiketinde

O zaman ben başka şeyler de eklemeye çalışayım kargoya değsin
20-21 No ayakkabı sandalet varsa görmek isterim baktım ama göremedim
kızım 15 aylık ama bazı ürünlerde 12-18 bazılarında 18-24 Giyiyor
Üst giyim çok var da alt giyim bakıyorum

Alt giyim daha uzun ömürlü oluyor.baştan bezlerle tam,bez çıkınca büyüdüğü halde gene tam :) bütün şortlar rahat olur endişelenmeyin.nike sandalet 22 numara.tam kızınıza göre.çünkü sandalet ayak parmakları dışarı değmesin diye 1 numara 1.5 numara büyük alınır.bu sene için kızıma ayakları 24 numara olduğu halde 25.5 numara Nike SUNRAY sandalet aldım.ancak oldu.
Bu sandalet çok rahat. Heryeri lastik çünkü.çocuğun ayağıyla beraber her yeri esniyor.kullanımı çok rahat.Eki Görüntüle 1129894

Canım bunu gördüm de kızıma pek uymaz daha yeni yürüyor basamıyor :) bana daha kapalı bişey lazım

Tatlim bakabildin mi bu takim duruyor mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401050175338.jpg
    $1401050175338.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 59
  • $1401050190294.jpg
    $1401050190294.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 58
Tatlim bakabildin mi bu takim duruyor mu?

Malesef bulamadım canım yaa.sonradan hatırladım zaten satıldığını:KK43: diğerlerinin içinden yokmu beğendiğin bi şeyler bak bunlar elimde hala $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg
Bunlarda carters.kelebekli olan first moments carterstanda iyi bir markadır.puanlı olanında altı var .hafif bir meyve lekesi olduğu için satışa koymadım ama istersen puanlı bodynin yanında onuda gönderebilirim.lekesi çıkar heralde hiç uğraşmadım.zaten belli belirsiz bir şey.

Malesef bulamadım canım yaa.sonradan hatırladım zaten satıldığını:KK43: diğerlerinin içinden yokmu beğendiğin bi şeyler bak bunlar elimde halaEki Görüntüle 1129942 Eki Görüntüle 1129941 Eki Görüntüle 1129940 Eki Görüntüle 1129939 Eki Görüntüle 1129938
Bunlarda carters.kelebekli olan first moments carterstanda iyi bir markadır.puanlı olanında altı var .hafif bir meyve lekesi olduğu için satışa koymadım ama istersen puanlı bodynin yanında onuda gönderebilirim.lekesi çıkar heralde hiç uğraşmadım.zaten belli belirsiz bir şey.

tühh yaa :KK43:
sonradan farkettim ilk kargoda dikkatli inceleseydim kaçırmazdm neyse kısmet degilmiş
badilerimiz cok yavrum ya takım lazım bana carters takımlarada hayranım zaten :)
birde yesilli bi takım vardı balıklı sanırım oda gittiyse eğer beklerim yeni ürünleri :KK66:

tühh yaa :KK43:
sonradan farkettim ilk kargoda dikkatli inceleseydim kaçırmazdm neyse kısmet degilmiş
badilerimiz cok yavrum ya takım lazım bana carters takımlarada hayranım zaten :)
birde yesilli bi takım vardı balıklı sanırım oda gittiyse eğer beklerim yeni ürünleri :KK66:

Malesef canım o da gitti :KK43:
Ayakkabılara baktınmı?

Malesef canım o da gitti :KK43:
Ayakkabılara baktınmı?

Baktım canim zaten bebegim çok kucuk daha 3 aylik :) o takimlari kacirmak istemediğim için alicaktim ileriye yatırım ama kacti :)
Neyse kismet baska urunlerde gorusuruz insallah :KK66:

Baktım canim zaten bebegim çok kucuk daha 3 aylik :) o takimlari kacirmak istemediğim için alicaktim ileriye yatırım ama kacti :)
Neyse kismet baska urunlerde gorusuruz insallah :KK66:

Görüşürüz canım.öpüm :)

X