Çatal bıçak için jumbo mu hisar mı emsan,Karaca mı Korkmaz mı ?

busranuryzr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
3
0
26
Arkadaşlar çeyizim için çatal bıçak takımı alıcam emsandan aldım ama hosuma gitmedi mat geldi iade edicem yeni bir arayışa girdim sizce ne tercih etmeliyim KORKMAZ , JUMBO , HİSAR , KARACA/EMSAN hangisini tercih etmeliyim

Bu saydıklarınızdan bir tek Karaca’yı almam. Jumbo, Hisar, Korkmaz iyidir. Ben Jumbo alırdım.

Günlük emsan kullandım, misafir için jumbo ve ikisinden de memnunum.

Neden peki? Ben de Karaca alacaktım
Ben alacağım zaman en düz model karacadaydı. Memnun değilim diyenleri dinlemedim aldım. O kadar leke tutuyo ki... Makineden çıkan ucuzluk pazarından günlük diye aldığıklarım ışıl ışıl bunda su lekeleri. Görümcem almıştı günlük falez mi ne daha ucuz bi şey o bile hiç kullanılmamış gibi çıkıyo. Benimkiler kullandıkça matlaştı da.

Ben alacağım zaman en düz model karacadaydı. Memnun değilim diyenleri dinlemedim aldım. O kadar leke tutuyo ki... Makineden çıkan ucuzluk pazarından günlük diye aldığıklarım ışıl ışıl bunda su lekeleri. Görümcem almıştı günlük falez mi ne daha ucuz bi şey o bile hiç kullanılmamış gibi çıkıyo. Benimkiler kullandıkça matlaştı da.
Ben de Lizbon serisini çok beğenmiştim sadeliğinden dolayı, gördüğüm iyi oldu. Çok teşekkür ederim

Emsan aldım ama hiç hosuma gitmedi mat duruyor yıkandıkça daha da çok matlaşacak çizikleri siyah siyah noktaları da vardı yarın iade edicem tekrar emsan bakmak istemiyorum 🙈
Sizin saydiklariniz icinde oldugu icin emsan dedim ben zaten. Yoksa gunluk de jumbo kullanmak en guzeli

X