Trend Ayakkabı Modelleri Caterpillar Bot kullananlar yorumlar mısınız?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

Melek feyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
163
15
Merhaba umarım doğru yere yazmışımdır. Nerdeyse 2 hafta once caterpillar bot aldım ama bugün baya yağmur yağdığı için su geçirdi ayakkabılar. Ama su gecirmez ve gayet dayanıklı diye okudum heryerden. Ve kenari acıkmiş gibi duruyor. Bu ayakkabıdan kullanan varsa lütfen yorum yapsın

Onlar garantili olur genelde. Geri götürün fişle birlikte
Aksam aldigim yeri aradim beyefendi bana su gecirmez garantisi yok bunlarin dedi. Ne alaka dedim yani 2 hafta oldu arkadsm aynisini baska yerden aldi onunki gcirmiyor benimki neden geciriyor kenari acilmis gibi duruyor dedim getirin bakalim incelemeye gondeririz dedi. Cocukmuyum bende ben kendim acıcam onu saglam diye satiyorlar sonuctu onu dogru degilmi ama.2 haftada nasl.acilsin. su gecirsin. 15 gun snra gelirmis incelemeden. O anda gorup vermezler mi iade filan illa inceleme ki olucak.

Merhaba umarım doğru yere yazmışımdır. Nerdeyse 2 hafta once caterpillar bot aldım ama bugün baya yağmur yağdığı için su geçirdi ayakkabılar. Ama su gecirmez ve gayet dayanıklı diye okudum heryerden. Ve kenari acıkmiş gibi duruyor. Bu ayakkabıdan kullanan varsa lütfen yorum yapsın

Cat harley davidson ve bi kaç marka var bunlar kesinlikle yüzde yüz üretilen ülkelerin mali değil . yeşil kundura patentini almış üretimi Turkiye de Yapiliyor
Geçenler de bende harley davidson in bir modelini alacaktım. İyice araştırdım ürünü buldum inceledim kalite sıfır ve içinde made in turkey yaziyor ve harley america ürünü normalde ,kalite sıfır yapıştırıcıları çıkmış ayakkabının taban kısmı orjinaliyle alakasız ve bayağı bir mağaza gezdim durum hepsinde ayni 2 yıl garanti vs deniyor fakat firma kolay kolay onaylamıyormuş garantiyi problemli ayakkabı geri gönderiliyormus onun için ayakkabıdan vaz geçtim. Bazı sitelerde şikayet çok bu markalarla alakalı keşke araştırsaydınız.

Aksam aldigim yeri aradim beyefendi bana su gecirmez garantisi yok bunlarin dedi. Ne alaka dedim yani 2 hafta oldu arkadsm aynisini baska yerden aldi onunki gcirmiyor benimki neden geciriyor kenari acilmis gibi duruyor dedim getirin bakalim incelemeye gondeririz dedi. Cocukmuyum bende ben kendim acıcam onu saglam diye satiyorlar sonuctu onu dogru degilmi ama.2 haftada nasl.acilsin. su gecirsin. 15 gun snra gelirmis incelemeden. O anda gorup vermezler mi iade filan illa inceleme ki olucak.
Yok onlar bir şey yapamaz bu konuda. İncelemeye gitmesi gerek

Cat harley davidson ve bi kaç marka var bunlar kesinlikle yüzde yüz üretilen ülkelerin mali değil . yeşil kundura patentini almış üretimi Turkiye de Yapiliyor
Geçenler de bende harley davidson in bir modelini alacaktım. İyice araştırdım ürünü buldum inceledim kalite sıfır ve içinde made in turkey yaziyor ve harley america ürünü normalde ,kalite sıfır yapıştırıcıları çıkmış ayakkabının taban kısmı orjinaliyle alakasız ve bayağı bir mağaza gezdim durum hepsinde ayni 2 yıl garanti vs deniyor fakat firma kolay kolay onaylamıyormuş garantiyi problemli ayakkabı geri gönderiliyormus onun için ayakkabıdan vaz geçtim. Bazı sitelerde şikayet çok bu markalarla alakalı keşke araştırsaydınız.
Baya bir arastirdim cevremde kullananlar var. Bu yagmurda su gecirmiyor diyorlar. Anlamadim yanii. Peki siz hangisinden aldiniz.

Yok onlar bir şey yapamaz bu konuda. İncelemeye gitmesi gerek
işim evime yakın gelirken su gecirmiyor mesela. Markete gidiyorum gecirmiyor. Dun 20 dk yagmurda annemi beklerken ayagim islandigini farkettim. Bu normal mii. Yoksa gidip sikayet mi etsem.ilk defa bu markadan bir ayakkabi giyiyorum gecirip gecirmedgni bilmiyorum normal mi deglmi bilmiyrm

Baya bir arastirdim cevremde kullananlar var. Bu yagmurda su gecirmiyor diyorlar. Anlamadim yanii. Peki siz hangisinden aldiniz.

Almadım şuanda çünkü hiçbiri orjinal ürün değil. Y.kunduranin ürettiği ürünler bir nevi çakma ürün gibi birşey

Bu y.kundura harley i

Eklentiler

• Screenshot_2016-12-30-12-03-31.png
    Screenshot_2016-12-30-12-03-31.png
    86,1 KB · Görüntüleme: 343
  • Screenshot_2016-12-30-12-03-57.png
    Screenshot_2016-12-30-12-03-57.png
    110,9 KB · Görüntüleme: 339
Bu da orjinal harley, ikisininde tabanına bakin değişik. Fark ortada karar sizin
Ürünü geri verebiliyorsaniz verin derim paranı al deri mod hotic vs bilindik en azından orjinal ürün almış olursunuz yinede karar sizin.

Eklentiler

• Screenshot_2016-12-30-12-05-04.png
    Screenshot_2016-12-30-12-05-04.png
    83,8 KB · Görüntüleme: 445
  • Screenshot_2016-12-30-12-05-37.png
    Screenshot_2016-12-30-12-05-37.png
    96,4 KB · Görüntüleme: 445
Bu da orjinal harley, ikisininde tabanına bakin değişik. Fark ortada karar sizin
Ürünü geri verebiliyorsaniz verin derim paranı al deri mod hotic vs bilindik en azından orjinal ürün almış olursunuz yinede karar sizin.
Aslinda cat aldigim yerde bilindik biryer ama bilemiyorum geri alicaklarini sanmiyorum cunku giydim. Ama aksam gidicem soylucem sikayetimi

Merhabalar;
Caterpillar Türkiye distribütör olan Yeşil Kundura'da bot modellerinde sorun yaşama şansınız yoktur. Ama şöyle bir durun var cat bot modellerini merdiven altı firmaları üretmeyae başladılar. Bu nedenle güvenmediğiniz yerden bot siparişi vermeyin derim. En güvenilir adres:

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse 1,5 2 senedir kullanıyorum. Su geçirme gibi bir problemim olmadı sadece yapısını sevemedim ben ayaklarım çok rahat değil içinde ayak yapımdan dolayı:) bu yüzden birdaha almam ama kalitesi kesinlikle tavsiye edilir

X