Çatlaklar Çatlak tedavisi acill çok acil yardım

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

yasminam

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2015
318
207
32
kızlar lazer fibroderms ve biodrrmagenessi bu üçünden birini yaptırmayı düşünüyorum maliyetleri hemen hemen aynı bir bölgeye 3.000 tl civarında daha yaptırıp olumlu sonuç aldığınız varsa lütfen yardımcı olun.

Bunun dışında ataşehirde çok ünlü bir merkez var orada da bione uygulaması var ve fibrodermsi tek yer yapıyor burada herhangi bir işlem yaptıran varsa bilgilendirebilir mi Allah rızası için lütfen

Bu kadar acil olan ne hanımefendi?
Çatlak bi anda olan birşey değil ne bu panik?
Kusurlarınızı sevmeyi öğrenin.
Bu kadar acillll yazdıysanız da kesin düğününüz falan yakındır beğenilmeme korkusu falandır bu.

Tedaviye başlıcam ve doğru bi karar verebilmem için yazdığım birşey sizi rahatsız ettiyse cevap vermeye bilirsiniz M e g g M e g g
Beni neden rahatsız etsin sizin çatlağınız?
Sadece önerimi söyledim ilerde doğum yapınca yine oluyor zaten artık çatlağı olmayan yok nerdeyse.

Ayrıca ben kusurlarımı sevmeyebilirim siz seversiniz benim için acildir sizin için değil biraz saygı duyun rahatsız oluyorsanız görmeyin ilgilenmeyin ya da belirtin ama azarlar gibi değil normal bir şekilde emin olun ne söylediğiniz değil nasıl söylediğiniz önemli M e g g M e g g

Kısa vadede ki bir tedavi için 3000 lira vermek bilemedim
Siz de çar mı bilmiyorum ama yukarıda adını hatırlayamadığım biri herkeste var demiş maalesef benim çevrende kimsede Yok sanki cüzzamlı gibi hissediyorum ve özgüven sorunu yarattı ben de

Siz de çar mı bilmiyorum ama yukarıda adını hatırlayamadığım biri herkeste var demiş maalesef benim çevrende kimsede Yok sanki cüzzamlı gibi hissediyorum ve özgüven sorunu yarattı ben de
Çatlağım :KK53:
Yani var olmaz mı
Valla benim etrafımda herkeste var.
Victoria secret mı etrafınızdakiler :/

Nerede bu çatlaklar

Eskiden yoktu benim

Hamilelik sonrası var

Eşimde de var bekar görümcemde de

Vücut tipi deri tipi kilo alıp vermek etkili

Çatlak olsa da hayatımızı etkilemiyor

Yüzünüzde değilse çok da dikkat çekmez ki

X