Çatlak

DemirAyle777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
7
4
25
Kızım 16 yaşında vücudunda mor ve beyaz çatlaklar var.Krem falan işe yaramıyor 45 kilodan bi anda 60 kiloya çıktı.Şuan 55 kilo.Krem falan veriyorlar yada yağ ama işe yaramıyor.En etkili yol nedir?

Benimde o yaşlardan kalma çatlaklarım var bacaklarımda. Kabullendim, kilosunu korusunun muhakkak, ben 14-19 yaş arası istemsizce büyük kilolar alıp hızla veriyordum, çatlaklar sanırım estetik olmadan düzelmiyor :/

Anladım teşekkürler kafasına takıyor 18 yaşına gelsin yaptırsın ozaman cevap için teşekkürler.:-) Hayırlı günler
Annem doğumdan kalma çatlaklarına işlem yaptırdı 3 ez farklı güzellik merkezlerinde. Sonuç sıfır. Asla gitmiyorlar. Benim de var güneşlenince koyulaşıyor ve yok oluyor tek kamuflajım o

Annem doğumdan kalma çatlaklarına işlem yaptırdı 3 ez farklı güzellik merkezlerinde. Sonuç sıfır. Asla gitmiyorlar. Benim de var güneşlenince koyulaşıyor ve yok oluyor tek kamuflajım o

Yaa, benim bacaklarda var sadece. Güneşlenince ben bronzlaşıyorum çatlaklarım iyice beyazlaşıyor 🥴

Beyaz çatlaklar için yapacak bir şey yok ama hep kalıyor, mor çatlaklar için her gün çatlak kremi uygulayabilir kilosuna dikkat edecek öyle Çok al ver yapmayacak ama mor çatlaklar da tamamen geçmez her gün krem sürerek biraz azaltılabilir. Çatlak görünümü geçmiyor maalesef. Lazerle falan biraz müdahale ediliyor ama tamamen eskiye dönmüyor

Ben hic kafaya takmiyorum, mememde 13 15 yasinda bile vardi. Dogum yaptigim halde benim de gobegimde 1 tane yok. Harita gibi goze gelmedigi surece sikinti yok

Benim çatlaklar 14-15 yaşımdan kalma ya, canımı pek sıkmasa da şuan eskiden çok üzülüyordum. Resmen pürüzsüz bacakla şort giyemedim.

Benim göbekte ben bi noktayı tırnağımla kaşıyarak “bakalım gerçekten de kaşıyınca çatlıyor muymuş” diye test etmiştim çünkü çok zekiyim dkfkdlglglvlv

Göbek deliğimin hemen iki yanında 1-2 milim büyüklüğünde iki ince çizgi var ama ben 36’da doğurdum. 40’ta doğursaydım kesin olurdu

Ergenlik zamanından benim de var, hızlı kilo alıp verdiğim için oluşmuştu. Duştan sonra hindistan cevizi yağı ya da zeytin yağı gibi şeyler sürsün, yenileri olmaz en azından. o zamanlar kafaya çok takıyordum yaş aldıkça hiç de dert edilmeyecek şeyler olduğunu anladım. Mankenlerde bile var, normali onların olması zaten. Kendini olduğu gibi sevmeyi öğrenirse hayatta çok mutlu olur.
Misal bunlar, Google’da daha fazla örnek bulabilirsiniz

X