Çatlaklar Çatlaklar gerçekten yok oluyor !!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kızlar ben blondy82 ye özelden mesaj atmıştım bana numarayı verdi herhalde siteye girip mesajlarınızı görmedi ben numarayı vereyim (umarım kendisi bana kızmaz) 05336559456.Ben telefon ettim bir bayan açtı sordum nasıl kullanılacağını falan anlattı siz de bi sorun isterseniz kafanıza uyarsa alırsınız.

Acaba sende de edin mi??

Konuyu açan kişi reklam amaçlı üyelik olduğundan üyeliği iptal edilmiştir.
Lütfen reklam ve satış yapanlara prim vermeyiniz, sitemizde reklam/satış yasaktır.
Bu sebeple reklam/satış yapanlardan yüzünden yaşayabileceğiniz zararlar sizlerin sorumluluğundadır.

Ister inanın ister inanmayın konuyu açan kişiyi tanımıyorum sadece ona fayda ettiği ve ben de bu konudan rahatsız olduğum için sipariş ettim kendisi cevap vermediği için ben cevap vereyim dedim o kadar.Şu an kremi 2 gündür kullanıyorum bi etkisi yok eğer yasaklanmazsam ilerleyen zamanlarda gelişmeleri yazarım.

Kremden ziyade yağ kullanılması daha güvenilir.içeriğini bilip doğal olması gerekir.fushinin ürününü kullanabilirsiniz.sonuctan memnun kalabilirsiniz..katkı maddesi yok doğal ödül almış ürün.araştırmalı ve denemelisiniz

Kızlar cuma günü 1 hafta olacak o zaman da yazacağım şimdilik bi etkisi yok ama zaten 1 haftada bile etki göstermesi mucize olur bence.1.haftamda 2.haftamda ve 1.ayımda yazacağım zaten bana 1 ayda %60-70 yok olur dendi.

Her yerde fushi reklami yapiliyor lutfen gercekci olalim denedigimiz memnun kaldigimiz urunleri paylasalim arkadaslar ya

Her yerde fushi reklami yapiliyor lutfen gercekci olalim denedigimiz memnun kaldigimiz urunleri paylasalim arkadaslar ya
Ben son derece gercekciyim.reklam yapılacak bir durumum yok.Ben denedim ve memnun kaldım..başka ürünler varsa etkili olan herkes yazsın bize de fikir olsun ve deneyelim.denemeden bilemeyiz

Kızlar cuma günü 1 hafta olacak o zaman da yazacağım şimdilik bi etkisi yok ama zaten 1 haftada bile etki göstermesi mucize olur bence.1.haftamda 2.haftamda ve 1.ayımda yazacağım zaten bana 1 ayda %60-70 yok olur dendi.
durum nedir acaba?? bilgilendirebilir misiniz?

öfff o teyzeye bizde yaptıramıcağımız için boş laf geldi bitaz :)

X