Çatlaklar Çatlaklar gerçekten yok oluyor !!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
catlaklar icin benim kullandigim urun son derece guzell hemde bitkiselll
sizin kullandığınız ürünün adı nedir?ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?çatlaklarınız kaç yıllık ve kullandığınız ürünün nasıl bir etkisi oldu da memnun kaldınız?fiyatı nedir?

Ben im kullandigimurun ersag anti selulut kremi 46 tl ama uye olup alirsaniz daha uygun ve bitkisel ben duzenli bir ay bile kullanmadan gorunumunde azalma ooldu uzun surudir var benim catlaklarim umutsuzdum baslarkende 10 yili askin vardi

Benim kullandığım ürün bu konuyu açan kişinin yaptırdığı kremdi çok az etki etti yumuşak hoş bi his var fakat çatlaklar konusunda çok başarılı değil

Kızlarr bakın daha önce başka bir topikte bahsetmiştim fakat kesin konuşmaktan kaçınmıştım.Çünkü kendim de emin olmadan.kimseyi ümitlendirmek istemediğimi de belirtmiştim.Neyse uzatmadan sadede gelicem :) ben bir teyzeye krem yaptırdığımı söylemiştim ,işte o kremin sonuçlarını almaya başladım.Hatta kendimce bir deneme yapmıştım,şöyleki belimdekilere sürmedim ve sadece bacaklarıma sürdüm ki aradaki farkı anlayayım.Böylece psikolojik olarak azaldığını sanma durumu olmasın istedim.Vee evet kızlar iki hafta bitti inanın çatlaklar resmen silinmeye başladı.öncr dar olan en aşagıdakiler tamamen gözden kayboldu,en yukardaki daha geniş olanlar daraldı ve çukur olan daha fena durumdakiler ise deri hizasına geldi.bu kadar kısa sürede bu değişim gerçekten inanılmaz ve ben daha önce bu forumda önerilen şeyleri de denemiştim.buarada merak edenler için söyliyim ki çatlaklarım beyazdı,direk beyaz olarak olusmuslardı.İlk kullanmaya başladığımda söz vermiştim size kesinlikle haber vericem diye vee evet sonuç müspet!!!
bu krem

Kızlarr bakın daha önce başka bir topikte bahsetmiştim fakat kesin konuşmaktan kaçınmıştım.Çünkü kendim de emin olmadan.kimseyi ümitlendirmek istemediğimi de belirtmiştim.Neyse uzatmadan sadede gelicem :) ben bir teyzeye krem yaptırdığımı söylemiştim ,işte o kremin sonuçlarını almaya başladım.Hatta kendimce bir deneme yapmıştım,şöyleki belimdekilere sürmedim ve sadece bacaklarıma sürdüm ki aradaki farkı anlayayım.Böylece psikolojik olarak azaldığını sanma durumu olmasın istedim.Vee evet kızlar iki hafta bitti inanın çatlaklar resmen silinmeye başladı.öncr dar olan en aşagıdakiler tamamen gözden kayboldu,en yukardaki daha geniş olanlar daraldı ve çukur olan daha fena durumdakiler ise deri hizasına geldi.bu kadar kısa sürede bu değişim gerçekten inanılmaz ve ben daha önce bu forumda önerilen şeyleri de denemiştim.buarada merak edenler için söyliyim ki çatlaklarım beyazdı,direk beyaz olarak olusmuslardı.İlk kullanmaya başladığımda söz vermiştim size kesinlikle haber vericem diye vee evet sonuç müspet!!!
Canım biz bu teyzeye nasıl ulaşabilirşz yardımcı olur musun?

Merhabalar bu konu oldukça ilgimi çekti bilgilerimi paylaşmak istedim, öncelikle konu çatlak olunca çözüm çok kolay değil çünki vucut kendini çok kısa sürede yenilemez bunun için öncelikle her türlü ürün kullanımında sporda vs. olduğu gibi sabırlı ve düzenli bir kullanıcı olmamız gerekiyor.Çatlağın iyileşme sürecini ne etkiler peki;çatlağın süresi (1 yıl,5 yıl,10yıl..),kilo alıp verme durumunuz,yaşınız,sabrınız;çatlağınız var müdahale etmediniz yıllar geçtikce artarak dewam edecek.1 yıllık çatlağın iyileşme süreci düzenli kullanım ile 2,3 ay gibi olabilir.Tabi ki çatlağın boyutu bu sürede belirleyicidir.Kullandığınız ürün de çatlağınızın boyutuna göre (1 yılık çatlak diyelim)ilk bir iki ay içinde bölge de gerginleşme farkedeceksiniz ,bir sonraki aşamada çatlaklarınızın artığını(burda çatlaklar artmıyor deri gerginleştiği için aslında var olan çatlaklar ortaya çıkıyorr.Bu aşamaya kadar geldıyseniz kullandığınız ürünü kullanmaya dewam edin.Önerebileceğim Solife cilt onarıcı bakım kremi N11, hepsi burada vs. sitelerde var.Yada tanıdıklarınızın tavsiye ettiği öncelikli organik bir ürün kullanın bu süreci takip edebilirsiniz.SABIRLI VE DÜZENLİ BİR KULLANICI DEĞİLSENİZ hiç uğraşmayınn..:))

Kızlar ben blondy82 ye özelden mesaj atmıştım bana numarayı verdi herhalde siteye girip mesajlarınızı görmedi ben numarayı vereyim (umarım kendisi bana kızmaz) ...Ben telefon ettim bir bayan açtı sordum nasıl kullanılacağını falan anlattı siz de bi sorun isterseniz kafanıza uyarsa alırsınız.

lütfen banada yardımcı ol cok koötü durumdayım lütfen kaç lira nasıl ulasırım

Ister inanın ister inanmayın konuyu açan kişiyi tanımıyorum sadece ona fayda ettiği ve ben de bu konudan rahatsız olduğum için sipariş ettim kendisi cevap vermediği için ben cevap vereyim dedim o kadar.Şu an kremi 2 gündür kullanıyorum bi etkisi yok eğer yasaklanmazsam ilerleyen zamanlarda gelişmeleri yazarım.
ben aramıstım hatta arkadas olduk o numaradaki bayanla adı feryal annesi yapıyordu ama artık kendi yapıyor cnm

X