Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben epey bi suredir ayda bir dermaroller kullanıyodum. Doğru kullanınca gercekten işe yarıyor. Benim catlaklarım geçti gibi, farkedilmesi cok zor en azından. Ergenligimden beri olan çatlaklardı kasık ve kalçalarımda. Sonuçtan oldukça memnunum.
kaç mm lik dermaroller kullandın derinmiydi çatlakların nekadar sürede gecti

daha fazla sormak ıstersenz ozelden d yazblrsınz mesaj takıp edemeyebılrm formdan ıyı gunler.doktorlarada gıtmıstım doktor ck pahalı ampuller vermıstıalamazdm.bonıe gerektn ıyı geldı berbat bısey catlaklar :KK43:ama doktor hamılelıkt ck daha olacaktır sende dedı artk evlenınce naparm bakıcaz
benim 1 yıllık hamilelikten kalma çatlaklarım bonie işe yarar mıki

canim tedavimin bitmesine bir ay kaldi,, herseyi yazicam size.... Benim catlaklarim parmak kadar.. Dusun 174 boy, 58kilo... Ve karnim ve bacakarim bu catlak dolu... Dogumdan oldu, ve asiri kilo almaktan... Bitsin tedavim, hemen giripp yazicam,, ama yemin ederim, onceki kadar degil artik.... Herseyi yazicam... Ben cok umutsuzdum artik, ama maser kadin.. Oyle bi umut verdi ki... Heyecanlandirdim galiba sizi :KK1:

ne tedavisi maliyeti ne kadar

arkadaslar bende 36 haftalık hamıleyım pıyasadkı butun pahalı kremelrı kullandım dıebılırım ama hıc bı ıse yaramadı bende benım kasıntımı alıp rahatlatan tek sey zeytınyagı oldu tabıykı cıld yapısıyla ılgılı ama kendınızı en pahalı kremlerı alabılmek ıcın zorlamayın ben suan madecassol aldım onu kullanıcam herkezz cok ıse yaradgnı yazmıs dermaroller aldım dogumdan snrda ona baslıcamm umarım azalır

bu arada el emeklerımın sayfasıdr lutfen begenın

Son düzenleyen: Moderatör:
Çatlak aslında basit bir olay deği Kilo sonrasında yıtılan yani çatlayan çizgi oluan yer melamin (pigment ) renk veremiyor Bütün sorun bu yoksa kese fırça hepsi boş tedavi olan varsa yardımcı olurum Çünkü bendede vardı 2 ayda çoğunu halettim.
nasıl hallettin

arkadaslarr 36 haftalık hamıleyım duzenlı pıyasanın en pahalı kremlerını kulladım ama cıddı catlaklarım olustu 7 aydan snr sımdı catlayan gobegım kesık

gb arıyoo bu agrının nedenı nedır .sıze tavsıyemm pahalı kremelre bosuna para vermeyın..

ben dogum sonunda yabancı bı blogda gordum vısk surup strecle kaplıyolrms 100 gunun sonundaa kadın catlaklarından kurtulmus ben lahusalıkta en azından ayaklarıma uygulamayı dusunuyrum bence sızde deneyınn arkadaslarr

bu aradakı asagıdakı sayfam benım el emegı urunlerımın sayfasıdrr begenıp destek olursanız cok sewınırımm

...

Son düzenleyen: Moderatör:
22 yasindayim. Cok fazla catlagim var. Bu çatlaklar yüzünden gençliğimin hayrini görmedim. Günün tek bir saati yok onlari düşünüp uzulmedigim. Üstüne basa basa bide gecmez bunlar deniyor. Intihar edersem sebebi bu çatlaklar olacak.

Hanımlar ben birde domuz yağını denemeyi düşünüyorum.pek hoş karşılanmıyor ama dinen bir sakıncası yok çünkü ilaç niyetine
kullanıcaz.Daha önce bir yakınım yanık derisine sürmüştü ve yanıktan hiçbir eser kalmamıştı.çatlaklar içinde neden olmasın dedim
ve önce derrma roller kullanıp üzerine domuz yağı sürmeyi planlıyorum.tabi tek sorun domuz yağının kolay bulunmaması..

Yani catlak oyle illet kotu bir durum ki bunu o rahatsizligi yasamayan anlayamaz bence. Ben hep etek giymekten hoslanmisimdir ama son 3 yildir falan giyipte utanmaktansa giymemde mutlu olurum diye kendimi kandiriyorum. Dizlerimin arkasindaki catlaklarimi birileri gordugunde beni kiniyorlarmis gibi kotu hissediyorum. Halbuki bilmiyorum ne dusunduklerini. Benim catlaklarim cok degisik sizin anlattiginiz gibi yarik yarik degil cok ince cizgi halinde ama o kadar sık sıklar ki anlatamam. Yaptiklarim hergun sert keseyle kizarana kadar keseliyorum. Sonra butun vucuduma aci badem kremi suruyorum. Her sabah ve aksam yatmadan oncede medicassol kremini suruyordum ama kremim bitti bayramda da kapali alamadim. Ama 4 gunde azda olsa fark oldu diyebilirim. Devamini sizede anlatacagim daha buyuk farklari bekliyorum yazin sonuna kadar ama sanirim bunlari her daim yapmak tekrar olusmalarini da engelleyecek. Ufff:26::18:

Kızlarr merhaba, ben bu konuda. Oldukça muzdarip olmuş biriyim.aniden kilo alımı sonrası bel ve üst bacak bölgem çatladı malesef.beyaz tenli olmama rağmen yinede oldukça bariz gözükmekteler.bir arkadaşımda benle aynı durumdaydı hatta ten rengimiz ve çatlak olan bölegeler bile aynıydı.vee iki haftada % 50 bir ayda da % 80 geçmiş gördüm çatlaklarını.inanamadım tabii ve nasıl yaptığını sordum.bana söylediği yaşlı bir teyzenin yaptığı bir krem sayesinde olduğu.bende artık gözümü o kadar karartmışım ki denemek istedim ve salı günü aldım.salıdan beri kullanıyorum.veeee inanamıcaksınız cidden ama cidden inanılmaz azaldı.tabii daha 3. kullanışım ve size aynen o arkadaşımın gibi olmadan asla tavsiye veremem.Sadece şunı söyleyebilirim ki benim çatlaklarım kırmızı falan değil beyazdı.1 ay geçsin buradan olumlu ya da olumsuz kesinlikle bilgi vericem.Şuanki durum inanılmaz silikleşti.Bunun mutluğuyla yazdım zaten direk buraya:) kusura bakmayın uzattım biraz.iyi akşamlarr

peki bu kremin adı ya da nerden temin ettiğini öğrenebilir miyim
Kızlarr merhaba, ben bu konuda. Oldukça muzdarip olmuş biriyim.aniden kilo alımı sonrası bel ve üst bacak bölgem çatladı malesef.beyaz tenli olmama rağmen yinede oldukça bariz gözükmekteler.bir arkadaşımda benle aynı durumdaydı hatta ten rengimiz ve çatlak olan bölegeler bile aynıydı.vee iki haftada % 50 bir ayda da % 80 geçmiş gördüm çatlaklarını.inanamadım tabii ve nasıl yaptığını sordum.bana söylediği yaşlı bir teyzenin yaptığı bir krem sayesinde olduğu.bende artık gözümü o kadar karartmışım ki denemek istedim ve salı günü aldım.salıdan beri kullanıyorum.veeee inanamıcaksınız cidden ama cidden inanılmaz azaldı.tabii daha 3. kullanışım ve size aynen o arkadaşımın gibi olmadan asla tavsiye veremem.Sadece şunı söyleyebilirim ki benim çatlaklarım kırmızı falan değil beyazdı.1 ay geçsin buradan olumlu ya da olumsuz kesinlikle bilgi vericem.Şuanki durum inanılmaz silikleşti.Bunun mutluğuyla yazdım zaten direk buraya:) kusura bakmayın uzattım biraz.iyi akşamlarr

bu kremin adı ya temin yerini söyler misn lütfen artık psikolojim bozuldu :S:S

peki bu kremin adı ya da nerden temin ettiğini öğrenebilir miyim

bu kremin adı ya temin yerini söyler misn lütfen artık psikolojim bozuldu :S:S
Canım ismi yok,göçmen bir teyze yapıyor,ben sipariş ettim yolladılar.bende tam etki etmeden önerip sorumluluk almak istemiyorum dediğim gibi.bir kaç hafta geçsin buradan kesinlikle haber vericem.ayrıca bana daha önce hangi ürünleri kullandığımı,çatlakların ne kadar eski olduğunu falan sordular.kremin içinde pütür pütür bişiler var.sürüyorsun peeling şekklinde ovalıyorsun daha sonra kalın bir tabaka şeklinde sürüp bırakıyorsun üzerinde.yarım saate kadar üzerinde tutup önce ılık sonra soğuk suyla yıkıyorsun.o akşam geçip sabah kalktığında baya baya silikleşmiş oluyor.bendeki çatlaklar 2 yıllık ama direk beyazladı öyle morarma falan olmadan.biraz daha bekleticem seni ve emin ol,olumlu ya da olumsuz haber vericem.

Canım ismi yok,göçmen bir teyze yapıyor,ben sipariş ettim yolladılar.bende tam etki etmeden önerip sorumluluk almak istemiyorum dediğim gibi.bir kaç hafta geçsin buradan kesinlikle haber vericem.ayrıca bana daha önce hangi ürünleri kullandığımı,çatlakların ne kadar eski olduğunu falan sordular.kremin içinde pütür pütür bişiler var.sürüyorsun peeling şekklinde ovalıyorsun daha sonra kalın bir tabaka şeklinde sürüp bırakıyorsun üzerinde.yarım saate kadar üzerinde tutup önce ılık sonra soğuk suyla yıkıyorsun.o akşam geçip sabah kalktığında baya baya silikleşmiş oluyor.bendeki çatlaklar 2 yıllık ama direk beyazladı öyle morarma falan olmadan.biraz daha bekleticem seni ve emin ol,olumlu ya da olumsuz haber vericem.
Umarım çatlaklarından tamamen kurtulursun. Bizi fazla bekletmeden sonuçları yaz olurmu :)

Umarım çatlaklarından tamamen kurtulursun. Bizi fazla bekletmeden sonuçları yaz olurmu :)
Tamam canım emin ol benim de psikolojimi bozan bir konu bu.eğer faydasını görürsem ki gördüm gibi ama tamamen gözle görülür bir netice almak ayrıca cilde yan etkisi olup olmadığını öğrenmek için bekliyorum.bugün daha bir hafta dolmadı,en azından 2 hafta geçsin diyorum ben

Tamam canım emin ol benim de psikolojimi bozan bir konu bu.eğer faydasını görürsem ki gördüm gibi ama tamamen gözle görülür bir netice almak ayrıca cilde yan etkisi olup olmadığını öğrenmek için bekliyorum.bugün daha bir hafta dolmadı,en azından 2 hafta geçsin diyorum ben

Blondy82 gelişmeler nasıl gerçekten gelişme varsa mutlaka o kremden istiyorum :)

banada yazarmisiniz bu kremi nerden nasil bulabilirim

arkadaşlar ben de daha 20 yaşındayım ancakbir omzumda çatlak var sıfır kol giymeye utanıyorum üstelik pembe değil beyazlar nasıl geçirebilirim :KK43: limon kahve olayını duymuştum işe yarıyor mu acaba ya da başka yöntemle kurtulanlar var mı

X