Çatlaklar çatlaklar için çözüm

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

cilekmuzelmaseverimben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2015
172
201
kızlar merhaba, gitttiğim bi cilt bakım uzmanı kız (kendisi rus kökenli) çatlaklar için bir krem önerdi. karnını falan gösterdi çoğu geçti dedi, karnında evet gözle görülür sekilde az çatlak vardı ama öncesini bilmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. rusyadan arkadaşlarının getirdiğini orada kadınların bunla geçirdiğini falan söylemişti. Doğruyu söylemek gerekirse, Salma Hayek'in bile çatlakları oldugunu ve bunuların kırmızı halıda dahi kapatılamadıgını (bırakın geçirmeyi) görünce , çatlakların geçeceğine inancımı tamamen bitirdim. Artık araştırmalarım azaltacak bir şeyler bulmaya yönelik oluyo. neyse gelelim bu kreme, ben tabi ilk başta inanmadım (halada cok inanıyo sayılmam) , kremin üstündede rusça bişeyler yazdığı için e bende anlamadığım için nettende kulllanan vs bulamadığım için rehberim sadece güzellik uzmanı kız oldu. kremi zaten netten türkçe açıklamalarıyla vs bulacağınızı sanmıyorum ama yinede sormak istiyorum belki aranızda rusça bilen vardır adı şu: eveline slim extreme 3D bide rusça bişeyler yazıyo, nete yazınca kırmızı tüplü bişey cıkıyo benim söylediğim açık yeşil. ben alıcam sanırım, burayada yazıcam etkisini yada etkisizliğini.belki bir umut kullanan vardır aranızda yazarsanız sevinirim. kız dediki bu krem inceltici selülit vs ama çatlaklardada etkili, dediğim gibi ben tamamen yok edecek bir şey olduguna inanmıyorum azaltsa yine tamamım.bakalım işe yararsa sizede söyleyeceğim.

evet arkadaşlar sanırım bilen yok ben burdan zaman zaman işe yarayıp yaramadığını paylaşıcam bugün akşam üzeri aldım ve temiz cilde uyguladım. satan kız 2 haftada bile fark edeceğini söyledi, yine söylüyorum çok inanmamakla birlikte bu kadar övünce kullanmaya başladım. yalnız amazon fiyatı benim aldığımın çok çok altında olduğu için eğer memnun kalırsam (yurtdışı kozmetik yasağını nasıl hallederim bilmiyorum) o şekilde sipariş vericem. sonuçta 13 dolar gibi bi ücret vermek varken kazıklanmak istemem çünkü çatlağım çok fazla ve koca tüp taş çatlasa 3-3.5 hafta anca yeter. :stop:

BEN DE :) bu arada arkadaşlar yeni bir yöntem deniyorum eğer işe yararsa alayınızın çatlakları geçecek:))))) bir ürün değil bir yöntem sadece..

X