Çatlaklar için önlem

kızlar bu yağları nereden bulabiliriz aktarlarda varmıki? çatlaklar için bi sürü yağ duydum yok fındık yağı,gliserin yağı,jojoba yağı,kakao yağı.bunların hepsinden az az alıp karıştırmak lazım.bunlar nerede satılır?

kızlar bu yağları nereden bulabiliriz aktarlarda varmıki? çatlaklar için bi sürü yağ duydum yok fındık yağı,gliserin yağı,jojoba yağı,kakao yağı.bunların hepsinden az az alıp karıştırmak lazım.bunlar nerede satılır?

Gencizacım bunlar aktarlarda eczanelerde oluyo genelde...Ama ben eczaneden almanı tavsiye ediyorum.

benimde göğüslerim çok yırtıldı kızlar acil bir önlem almam gerekiyor ben susam yağı alacağım karar verdim

d.gif
i.gif
k.gif
k.gif
a.gif
t.gif
KIZLAR SAKIN KAŞINAN YERLERİNİZİ KAŞIMAYIN. çATLAMAK İSTİYORSANIZ KAŞIYIN. SİZ BİLİRSİNİZ.

merhaba arkadaşlar bende sordum doktoruma çatlaklar için ne önerirsiniz en iyisi nedir diye ama doktorum vücudun çatlamaya müsaitse hiçbirşey engellemez, ama belki biraz azaltırsın dedi. krem ismi vermedi sadece her türlü nemlendiricileri kullanabilirsin dedi.. ama ben zeytin yağı ve bebe yağını kullanmayı tercih edicem daha başlamadım ama artık başlasam iyi olur.. göbeğimde gerginlik hissediyorum, göğüslerim çok büyüdü ve gerildi.. özellikle banyodan sonra cildi yağlamak çok çok önemli hem kaşıntı hiseden arkadaşlar dikkat edin en çok banyodan sonra kaşınır çünkü vucut yağsız kalıyor ve kuruyor bir müddet kendi yağını salgılayana kadar ve çatır çatır çatlıyoruz bu yüzden banyoda daha kurulanmadan önce yağı sürün..

2008 temmuz annesi olarak ve 45 kilodan hamilelikte 82 kiloya çıkmış biri olarak 2 -3 tane çatlak dışında (oda sadece az miktarda kalça ve çok çok az göbüşte oldu) aşır rahatsız edici hiç bir çatlağım olmadı ne kullandın derseniz sadece ve sadece kayısı yağı kullandım.hem kokusu çok çok güzel hemde etkili.banyodan çıkar çıkmaz sürün atvsiye ederim..tek dikkat edilmesi gereken nokta kutu üzerimde %100 ibaresi kesinlikle bulunsun yoksa asit ile karıştırılmış oluyor çoğaltılmak için ve yakıyor vücudu.

bende beyaz kakao yağı kullandım çok faydasını gördüm göbeğimde neredeyse hiç çatlak yok keşke göğüslerimede sürseydim

ben 2009 temmuz annesiyim. 59 kilo ile hamile kaldım. 76 kilo ile bitirdim. sadece bebek yağı kullandım. göğüslerime göbeğime ve baldırlarıma. hiç çatlağım yok elh. bacakları da ihmal etmeyin derim ben.

ben de 2009 temmuz annesiyim. hamileliğim boyunca 13 kilo aldım. sadece doktorumun 4 aylık hamileyken verdiği bitkisel bir çatlak kremini kullandım. oda sadece bir ay. bende çatlamayı engellicek birşey olmadığını düşünenlerdenim. çatlak oluşucak diye çok korktum çünkü annem de çok çatlak var. ama çok şükür bir tek çatlağım bile yok. bol bol su için cildinizi nemli tutun. banyodan sonra bitkisel bir yağ veya krem sürün yeter.

X