Çatlaklar Çatlaklar infini yöntemiyle ortadan kalkıyorr !!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

shout

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
154
1
Medicana Ankara Hastanesi Kozmetoloji Bölümü'nden Dr. Devrim Gürsoy, kadınların korkulu rüyası çatlakların mümkün olduğunca çabuk müdahaleyi gerektiren bir sorun olduğunu söyledi.

İNFİNİ cihazının, ciltteki sorular giderirken cilde minimal hasar veren, cilt altı dokulara uygulandığı için etkisi çok uzun süren, tek bir seansta bile gözle görülecek düzeyde etki oluşturan, radyofrekans enerjisinin cilt toparlayıcı etkilerini hızlandıran ve bunu fraksiyonel koagülatif etki ile birleştirdiğini belirten Gürsoy, "Etki kaba soyma (ablasyon) ile gerçekleşmediğinden fraksiyonel lazer sistemlerine göre üstünlüğü olarak öne çıkan özelliği ise her mevsimde her cilt tipinde kullanılabilmesi ve

uygulama sonrası iz ve leke oluşturma riski taşımamasıdır. İnfini

ile yapılan uygulamalarda lazer, peeling yöntemi

ya da dermabrazyonla yapılan tedavilerde ciltte oluşabilecek ciddi yan etkilerle karşılaşılmamaktadır . Ciltte uzun süren kızarıklıklar, günlerce düzelmeyen cilt ödemi ve işlem sonrası oluşabilecek yanıklar kesinlikle izlenmez. İnfini ciltte kontrollü bir hasar oluşturmaktadır. Bu şekilde dokular kendini onarmak için harekete geçer ve yenilenme süreci başlar.
:KK52:

15 gün arayla 3 seans diyodu da fiyata dair bişi göremedim, bide makalelerde sanki arada bi tekrar yaptırmak gerekiyomuş gibi algladım:26: pahalıdır sanki altın iğneler falan:26:

canım fraksiyonel gibi bir fiyatı olucağını zannediyorum ben ve çatlak olan bölgeye göre fiyat biçerler ama ben seans ücreti olarak ilk çıktığı için bu yıl bin liradan başlar bence !!

15 gün arayla 3 seans diyodu da fiyata dair bişi göremedim, bide makalelerde sanki arada bi tekrar yaptırmak gerekiyomuş gibi algladım:26: pahalıdır sanki altın iğneler falan:26:

bazı yerlerde 15 gün arayla diyor ama bunu bulan doktor ankara medicana hastanesi dermatoloji uzmanı dervrim bey ayda 1 demiş cilt kendini daha iyi toparlar bu işlem ilk yapıldığı yani 1 seansta hemen etkisini gösterirmiş en önemli seans ilk seansmış !!

kızlar buarada gül sabunu,tarçın sabunu,karanfil sabunu ,adaçayı sabunu ve yosun sabunu mükkemmel cilt yenileyici ve çatlaklarda etkili ben makaleleri araştırdımda çatlaklarla ilgili bu sabunlar vardı. biginize !! :KK66:

ya kızlar sızın yıne gorunmeyen yerınızde benım goguslerımde var senelerdır :KK43: gercekten gecıren bır sey yokmu yaa kendımı cok kötu hıssedıyorum gördukce.. ne duzgun tısort gıyebılıyorum nede bıkını . esmerım bır de beyaz beyaz gozukuyolar cok kötu bır durum ya :KK43:

Canım madecassol ve hametan kullan bide limon aspirin sür derim ben ben şuanda aleo vera yağı kullanıyorum 2. Günüm :)

Son düzenleme:
nightmarenights sen dermaroller kullandın mı canım hiç ?bide evli misin bekar mı? ben bekarım ve seninle aynı durumdayım :KK43:

ya kızlar sızın yıne gorunmeyen yerınızde benım goguslerımde var senelerdır :KK43: gercekten gecıren bır sey yokmu yaa kendımı cok kötu hıssedıyorum gördukce.. ne duzgun tısort gıyebılıyorum nede bıkını . esmerım bır de beyaz beyaz gozukuyolar cok kötu bır durum ya :KK43:

Merak etme yalnız değilsin aynı sorunu bende yaşıyorum beyaz tenliyim ve özgüvenim 0 keşke sadece göğüs bölgemde olsa :KK43: ama bu yöntemi okuyunca umutlandım :KK52: deneyen kimse yok mu ?

Merak etme yalnız değilsin aynı sorunu bende yaşıyorum beyaz tenliyim ve özgüvenim 0 keşke sadece göğüs bölgemde olsa :KK43: ama bu yöntemi okuyunca umutlandım :KK52: deneyen kimse yok mu ?

canım ya goğüs bölgesi çok kötü oluyor ya baska yerımde olsaydı da orda olmasaydı ya parası neyse bırıktırıcem kurtulmak ıstıyorum goguslerımın hıc bır sexylıgı yok ya :KK43: ılerde evlendıgımde ne gıysem yakısmıcak :KK43: benımde özguvenım sıfır :KK43: bır de gögusumun yukarılarına dogru catlak dekolte gıymekten gectım normal tısort gıydıgımde bıle gözukuyor herkes nıye oyle dıye soruyor :KK43:

Canım madecassol ve hametan kullan bide limon aspirin sür derim ben ben şuanda aleo vera yağı kullanıyorum 2. Günüm :)

canım benım . benım 7 seenedır var ama ıse yararmı madecassolu cok kullandım hıc bır ıse yaramadı ben lımon kahveyı duymustum cok kasındırıyormus o da :KK43: bıtkısel olarak at kestanesı yagını denedım o da olmadı :/

nightmarenights sen dermaroller kullandın mı canım hiç ?bide evli misin bekar mı? ben bekarım ve seninle aynı durumdayım :KK43:

yok canım ebaydan sipariş verdim bekliyorum daha 2 haftayı bulur gelmesi galiba :KK31:son umut işte :KK19: bekarım bende, arkadaşlar göğüste çatlaktan bahsetmişte bende keşke diğer hiç bi yerim de olmasaydıda büyüklükten göğüslerim çatlasaydı derim:KK53: dizim kalçam belim boy uzamasından olduda bide kalçamın altında boyuna olanlar türedi niye oldu hiç anlamadım onlar ya sanki gittikçe artıyolar birden beyaz beyasz çıkıyolar her gun yeni bi yerimde keşfediyorum:KK43: dizimin arkasında falanda geçtim artık oraları. genetik işte naparsın:KK43:

canım ya goğüs bölgesi çok kötü oluyor ya baska yerımde olsaydı da orda olmasaydı ya parası neyse bırıktırıcem kurtulmak ıstıyorum goguslerımın hıc bır sexylıgı yok ya :KK43: ılerde evlendıgımde ne gıysem yakısmıcak :KK43: benımde özguvenım sıfır :KK43: bır de gögusumun yukarılarına dogru catlak dekolte gıymekten gectım normal tısort gıydıgımde bıle gözukuyor herkes nıye oyle dıye soruyor :KK43:

Benim gögüslerim büyük olduğu için ilerde küçültmeyi düşünüyorum , düşünüyorum dediysem KESİN :) . Bir nebze azalır bence sen ne düşünüyorsun ?

Benim gögüslerim büyük olduğu için ilerde küçültmeyi düşünüyorum , düşünüyorum dediysem KESİN :) . Bir nebze azalır bence sen ne düşünüyorsun ?

azalır bencede bana dememişsin ama :KK1: karındakileri de oyle alıyolar sonuçta ordaki deriyi de alırlar

azalır bencede bana dememişsin ama :KK1: karındakileri de oyle alıyolar sonuçta ordaki deriyi de alırlar

:KK1: Ama çatlaklar göğüs üstünde yni dekolte bölgesinde olduğu içiin oradaki deriyi alamazlar.Alt kısımda ki deriyi kesip gerdikleri için azalma olur diye düşünüyorum sence ?

X