Çatlaklar Çatlaklar infini yöntemiyle ortadan kalkıyorr !!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
tia81 ilk önce hoşgeldin diyelim topiğime bilgilerin içinde teşekkürler!buarada bilimsel olarak lazerlerin 0 sonuç vermesi imkansız dediğim gibi en zor en derin çatlaklarda bilene %25 oranında düzelme sağlıyor diye biliyorum ben bu konuyla ilgili bir çok forumdan yani yabancı forumlarda dahil bir sürü araştırma yaptım ve dermatoloğum bana özel bir hastane buarada a plus bir hastane çatlakların kalem kadar kalın olsa bile saç teli kadar inceleceğini söyledi sende nasıl böyle bir sonuç oldu anlamadım fakat sormak istediğim ne zaman yaptırdın lazeri çünkü iyileşme süresi 3 ayı buluyor diye biliyorum yani lazer yaptırınca aniden yok olma gibi bir şey değil 3 yada 6 ay boyunca cilt kendini onarmaya devam eder senin için üzücü bir deneyim olmuş ama lazerin ne kadar etkili olduğunu görmen için google görsellere gir arama motoruna stretch marks laser before after yazarsan göreceksin!tekrardan paylaştığın bilgiler ve deneyimler için tşk sağlıcakla kal:)
Hoşbulduk:)
Sevgili shout, gerçekten üzücü ve hayal kırıklığı yaşatan bir deneyim oldu:KK43:( Kimsenin umudunu kırmak istemem lakin lazer oldukça da pahalı bir yöntem biliyorsun:KK43: Tıbbi olarak anlamlı sayılabilecek bir gelişme oldu ise de benim gözüme yansıyan bir durum olmadı ne yazık kı...Yaptıralı 1 sene oluyor, son seans üzerinden 1 sene geçti yani.
Şimdi ben yurt dışından dermapen getirttim, krem vs... gibi malzemeleri tamamlayınca ona başlayacağım.Bugün ufak bir yerde deneme yaptım ve frakiyonel lazerin bıraktığı izlerin aynısını bırakıyor, hemen hemen aynı görevi görüyor gibi geldi bana. Sonuçları nasıl olur bilemiyorum çünkü bir sürü ekstra ürün desteği ile kullanacağım.

selam ,

bu e-kitabı nereden aldınız ve kitabın tam adı nedir? bir de - Bakır peptit içeren krem ( geceleri )
- Aha-Glikolik asit içeren krem (sabah )
- Saf veya safa yakın aloe vera jel
- Kollojen içeren toz veya hap bunları nerden alacağımızla ilgili bir bilgin var mı? şimdiden teşekkürler,

sevgiler,
Merhaba,
E-kitabı shout un vermiş olduğu linkten indirdim, reverse stretch marks...
Ürünleri araştırıyorum halen, bakır peptit içeren krem bulamadım fakat serum buldum, normalde saç derisi için kullanılıyor, cilde de kullanılabilr mi öğreneceğim. Aha içeren krem yerine saf glikolik asit alıp vücut kreminin içine karıştıracağım. Aloe vera yağı aldım aktardan, saf halde bulabiliyoruz. Kollajen hapını da halen araştırıyorum, şimdilik q10 ten hapıma devam ediyorum.

Hoşbulduk:)
Sevgili shout, gerçekten üzücü ve hayal kırıklığı yaşatan bir deneyim oldu:KK43:( Kimsenin umudunu kırmak istemem lakin lazer oldukça da pahalı bir yöntem biliyorsun:KK43: Tıbbi olarak anlamlı sayılabilecek bir gelişme oldu ise de benim gözüme yansıyan bir durum olmadı ne yazık kı...Yaptıralı 1 sene oluyor, son seans üzerinden 1 sene geçti yani.
Şimdi ben yurt dışından dermapen getirttim, krem vs... gibi malzemeleri tamamlayınca ona başlayacağım.Bugün ufak bir yerde deneme yaptım ve frakiyonel lazerin bıraktığı izlerin aynısını bırakıyor, hemen hemen aynı görevi görüyor gibi geldi bana. Sonuçları nasıl olur bilemiyorum çünkü bir sürü ekstra ürün desteği ile kullanacağım.

tia cnm bende lazer düşünüyorum eylül,ekim gibi merak ettim güzellik merkezinde mi yaptırdın bir hastanede mi çünki benim gittiğim hastane a plus bir hastane ünlülerinde uğrak yeri diyebilirim seans ücreti 200 tl bana 3,4 seans yeterli dedi yani 800 tl .dermatoloğum kalem gibi kalın olan çatlakların saç teli gibi incelecek yani çatlakları görebilmen için büyüteçle bakman gerekecek kadar azalacak dedi zaten google görsellere girip stretch marks laser yazdığında uygulamaların sonuçları çıkıyor yani senin ki çok şaşırttı beni ya aleti kalitesiz yada yapan kişi yapamamış bence buarada benim gideceğim hastanedeki alet hiç bir hastanede yokmuş ama adını söylemedi bana neyse cnm dermapen ben kullandım dermapen lazer gibi değildir lazer çok daha büyük bir hasar oluşturuyor ciltte ve yenilenme daha etkili oluyor dermapen ise yüzeysel alt katmanlara çok zarar vermiyor benim ki 2,5 mm di
benimkiler şuanlık %50 azalmış gibiler lazeri de yaptırınca bi %20 %15 falan kalacak onlarada madecassol ve krem sera lierac serum ,aleovera jelin içine aspirin eritip sürücem hepsi gitmesede en minimal halini alsın istiyorum sanada bol şans cnm buarada ben görmemiştim indirme linkini hayret looll:)

peki neden ünlülerin vücutlarında çatlak göremiyoruz,
çocuk doğuruyolar, bi dünya kilo alıp veriyolar?????????????????

komiksin ya onlar çatlakalrına özel makyaj yaptırıyorlar yada sen çatlağın ne olduğunu bilmiyorsun örnek istiyorsa kate middelton karnına bak ,leann rime,shakira,kim kardashian,jennifer lopez,britney spears dikkatlica bak göreceksin:KK66:bunlar sadece örnek

Merhaba,
E-kitabı shout un vermiş olduğu linkten indirdim, reverse stretch marks...
Ürünleri araştırıyorum halen, bakır peptit içeren krem bulamadım fakat serum buldum, normalde saç derisi için kullanılıyor, cilde de kullanılabilr mi öğreneceğim. Aha içeren krem yerine saf glikolik asit alıp vücut kreminin içine karıştıracağım. Aloe vera yağı aldım aktardan, saf halde bulabiliyoruz. Kollajen hapını da halen araştırıyorum, şimdilik q10 ten hapıma devam ediyorum.

canım glikolik asite dikkata et bir kadın yabancı forumların birinde görmüştüm miktarı fazla kaçırmış sanırım yüzü kıpkırmızı kan kırmızı olmuştu sanırım yanmış fazla aşındırmış eczanelere sor bence glikolik asit içeren kremler i bulursan bizede yaz cnm bide aleo vera yağı değil jeli kullanım açısından daha kolay yağını kullanmıştım gerçektem aleovera süper bir cilt yenileyici ama ben jelini kullanıcam artık kremleri bulursan isimlerini paylaş cnm bide doktora görünüp b12 ve çinko vitamini yazdır derim ben yazdıracam inş kib cnm :KK66:

tia cnm bende lazer düşünüyorum eylül,ekim gibi merak ettim güzellik merkezinde mi yaptırdın bir hastanede mi çünki benim gittiğim hastane a plus bir hastane ünlülerinde uğrak yeri diyebilirim seans ücreti 200 tl bana 3,4 seans yeterli dedi yani 800 tl .dermatoloğum kalem gibi kalın olan çatlakların saç teli gibi incelecek yani çatlakları görebilmen için büyüteçle bakman gerekecek kadar azalacak dedi zaten google görsellere girip stretch marks laser yazdığında uygulamaların sonuçları çıkıyor yani senin ki çok şaşırttı beni ya aleti kalitesiz yada yapan kişi yapamamış bence buarada benim gideceğim hastanedeki alet hiç bir hastanede yokmuş ama adını söylemedi bana neyse cnm dermapen ben kullandım dermapen lazer gibi değildir lazer çok daha büyük bir hasar oluşturuyor ciltte ve yenilenme daha etkili oluyor dermapen ise yüzeysel alt katmanlara çok zarar vermiyor benim ki 2,5 mm di
benimkiler şuanlık %50 azalmış gibiler lazeri de yaptırınca bi %20 %15 falan kalacak onlarada madecassol ve krem sera lierac serum ,aleovera jelin içine aspirin eritip sürücem hepsi gitmesede en minimal halini alsın istiyorum sanada bol şans cnm buarada ben görmemiştim indirme linkini hayret looll:)
Tatlım klinikte yaptırdım ve yapan kişiler doktordu hatta bir seferini de Devrim bey yapmıştı işte:) Senin lazer yeni ve etkili olabilir, sen de gelişmeleri paylaş olur mu? 200 tl muhteşem bence seans başı için, benimki 750 tl idi:KK43:(
Dermapen yeni geçti sayılır elime, çok işe yarar göründü ama bakalım...
Glikolik asitin yüzdesi önemli, doğru söylüyorsun.Dikkatli kullanmak lazım.

aslında adı Fraksiyonel İğneli Bipolar Radyofrekans ,,infini makinenin adı,, $product-banner-infini.jpg

sonra,haber şu :
İnfini ile yüz gençleştirme - Op. Dr. M. Ali YANIK - Milliyet

ve seansı 500tl den Ankara'da başladım ben, yaptıran arkadaşları merakla beklemekteyim :))

sevgiler.

shout canım gittiğin hastanenin ismini mesaj atar mısın anladığım kadarıyla Anadolu yakasında bir hastane ama tam emin değilim :)

arkadaşlar yeni bir bilgiye ulaştım sizinle de paylaşmak isterim .birçok makalede havyarın(balık yumurtası)cilde inanılma derecede faydası olduğunu duydum öyleki kırışıkları,lekeleri,vücuttaki problemleri hızlıca iyileştirme etkisi varmış hatta bir makalede rusların güzellik sırrı havyar olduğunu yazmışlar birde eklemişler ruslar deniz ürünlerini sırf sofralarında değil ciltlerindede kullanıyorlarmış yani havyarı hem yemeliymişiz hemde cilt bakımında kullanmalıymışız cilt bakım ürünü olarak havyar içerikli kremler,losyonlar yada vücut sütü kullanılmalıymış.angejina jolie'ninde yaşlanması durduran havyar içerikli kremler kullanmasıymış.araştırdım bir kaç tane kremi ama pek bişe bulamadım bulduklarım diadermine age excellium 50 ml. bu yüz için bir krem ,birde diet esthetic havyar (caviar)vücut sütü 250 ml ürünün fiyatı:20 tl diğeride 50 felandır heralde arkadaşlar havyar içerikli krem kullananlar yada bilenler bizede söylesin sağlıcakla kalın :)

slm shout ACİL YARDIMINA İHTİYACIM VAR
Bu konu hakkında baya görüş belirtmişsinn tümünü olmasada yarısından fazlasını okudum
bende aynı dertten muzdaribim ama artık pes ettim geçmeyeceğini anladım
sana sorum giyinme konusunda benim her yerimde var kolsuz giymem, etek giymem bu zamana kadar saklayıp gidiyodum ama düğün var çok önemli ben napıcammm yardım bu havada ne giyilir YİNE RÜKÜŞ OLUCAM :KK43:

her şeyin bir çözümü var üzülmeyin yahu ^^ bence koreye gitseniz çok ucuza her türlü cilt bakım güzellik estetik yaptırabilirsiniz ama imakansız düşler biliyorum. yine de kendinizi sevin. çünkü daha kötü halde olanlar var sağlığımıza şükredelim ve yıpranmadan çözümler bulalım

slm shout ACİL YARDIMINA İHTİYACIM VAR
Bu konu hakkında baya görüş belirtmişsinn tümünü olmasada yarısından fazlasını okudum
bende aynı dertten muzdaribim ama artık pes ettim geçmeyeceğini anladım
sana sorum giyinme konusunda benim her yerimde var kolsuz giymem, etek giymem bu zamana kadar saklayıp gidiyodum ama düğün var çok önemli ben napıcammm yardım bu havada ne giyilir YİNE RÜKÜŞ OLUCAM :KK43:

canım çok özür dilerim uzun zamandan beri giremedim netim yoktu şimdi gördüm mesajını geç kalmış olsamda çatlakları olupta mini giyinmek isteyenlere içten kısa astarlı tül elbiseleri tercih edebilirsiniz yada dantel elbiseler .buarada internette bir ürün gördüm yağ formatında yorumları okudum herkes memnun paylaşmak isterim ismi sun slim birde işe girdiğim zaman lazer yaptırıcam inşallah ama çatlakları takmayın bir sürü ürün var azaltacak hafifleştirecek yani göze batmayacak kadar hafiflettirecek herkese iyi akşamlar sorusu olan varsa yazsın cevaplarım sağlıcakla kalın :)

canım krem adı verebılcekmısın ben cok sey kullandım ama ıse yaramadı son care ıste lazerdı fraksıyoneldı sımdı bu yenı ınfını yontemı durumum cok ıyı degıl cunku ogrencıyım ama calısıp paramı bırıktırıcem kurtulmak ıstoyorum :KK43:[/QUO ben bir ara arka nem güneş koruyucu sütü var 30 faktörlük onu kullanmıştım aleo veralı ve e vitaminli ve inan bana çatlaklarım yok gibi bişeydi sonra ne olduysa yine belirginleştiler ama yine kullanıcam ben uzun süreli kullanınca etkisi olucaktır inş ..fiyatı 18 tl.ama ben madecassol ve hametan bileşiğini tavsiye ediyorum yinede onlarda çok iyi iki krem ve kullananlar hiç uzun süre kullanmıyor 2 ayda 6 ayda olmıcak bırakıyorum diyorlar uzmanlar bile 2 yıl diyorlar tedavisi için aslında uzun süreli kullansak yok olcak ama sabır yok sabır :18:

hem fraksiyonel lazer bi ise yaramiyo hemde iz birakiyo ben suan berbat bi haldeyim

kızlar harika bir sistemle tanışın öyle ki eliniz deydiğinde çukurlu bir cilt değil pürüssüz bir cilde dokunduğunuzu hissedin yada çatlakların kırmızı yada beyaz görüntüsünün yok olduğunu hayal edin kulağa hoş geliyor öyle değil mi sizi çatlaklar il eilgili ilk tedavi yöntemi ile tanıştırmak istiyorum :biodermogenesi adındaki tedavi yöntemi ikle çatlaksız günler :KK66:http://www.drmustafakaratas.com/catlak-tedavisi.html ben bu siteden aratırdım açıkcası umarım yararı olur sizin içinde sağlıklı günler diliyorum mmwahh :KK66:

X