Çatlama iğnesi ile gebelik

Bencede bi test yapın diş şuan için sıkıntı olabilir bebek varsa kesinlik için kan verin hatta. Benim çok ağrılarım olmıştu ama testler negatif yarın adet günüm olmayı bekliyorım.
Test sabah yaptım tek çizgi bugün 12 . Gün dis geçici dolgu oldu adrtimi bekliycem 4eylulde yptigimda ikinci çizgi silik çıkmıştı bugün sadece tek çizgi çıktı

Bencede bi test yapın diş şuan için sıkıntı olabilir bebek varsa kesinlik için kan verin hatta. Benim çok ağrılarım olmıştu ama testler negatif yarın adet günüm olmayı bekliyorım.
Ben dün yaptigimda testi çıkmadı dedim bıraktım şimdi bakayım dedim tek silik çizgi var orda emin olamadim ay anlamadım ben bu işi ya beynim durdu artık

Eklentiler

• IMG_20211010_121940.jpg
    IMG_20211010_121940.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20211010_121914.jpg
    IMG_20211010_121914.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 91
Ben dün yaptigimda testi çıkmadı dedim bıraktım şimdi bakayım dedim tek silik çizgi var orda emin olamadim ay anlamadım ben bu işi ya beynim durdu artık
Kaçıncı gününüz bugün
Test sabah yaptım tek çizgi bugün 12 . Gün dis geçici dolgu oldu adrtimi bekliycem 4eylulde yptigimda ikinci çizgi silik çıkmıştı bugün sadece tek çizgi çıktı
Canım 12.gün iğme etkiside olabilir 14.gün tekrarla yada bugün tekrar yap koyulma varsa gebelik muhtemel

Kaçıncı gününüz bugün

Canım 12.gün iğme etkiside olabilir 14.gün tekrarla yada bugün tekrar yap koyulma varsa gebelik muhtemel
Bn dün yaptım 13. Gününde çıkmadı bişey sadece bel ağrım var başka biseyim kestim bende umidi

Bn dün yaptım 13. Gününde çıkmadı bişey sadece bel ağrım var başka biseyim kestim bende umidi
Artık yapma canım sende bekle daha çok sıkma canını ben bugün olurum gibi adet ağrım var hafif

Kaçıncı gününüz bugün

Bugün 13.gun adet 7gun var 15. Gün falan deniycem birdaha bakalım benimde bel ağrım hiç geçmedi bu aralar miğde yanması ara ara yaşıyorum afedersiniz ağzıma kadar su geliyor gidiyor

Merhaba bende 23unde igne oldum kasim 3 de tahlil yapacagiz dedi dr o gune kadar tahlil yapmayacagim tutuyorum kendimi ama karin agrim kasik agrilarim adet olacak gibi agri var😩🤭insallah tutmustur

X