Çatlama iğnesi tedavisi

hilaale__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
2
1
Merhaba arkadaşlar, 1,5yıldır evliyim 4aydır çocuk denemesi yapıyoruz fakat bu doktor muaynemde yumurtalıklarımın çatlamadığı teşhisini öğrendim.Çatlatma iğnesi tabsiye etti doktor bu süreci geçiren olumlu olumsuz sonuç alan süreci paylaşırsa sevinirim 🥺😞

Merhaba arkadaşlar, 1,5yıldır evliyim 4aydır çocuk denemesi yapıyoruz fakat bu doktor muaynemde yumurtalıklarımın çatlamadığı teşhisini öğrendim.Çatlatma iğnesi tabsiye etti doktor bu süreci geçiren olumlu olumsuz sonuç alan süreci paylaşırsa sevinirim 🥺😞
Bende iki defa çatlatma iğnesi denedim femara ile birlikte 3. İğnemi de aralığın15inde vuruldum şu an 2 haftalık hamileyim şükür🙏

K Kardelen3804 yaa maşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin🤲🏻 üst üste ay denemekte sakınca var mı acaba hani diyorsunuz ya 3. iğnede oldu diye peşpeşe aylarda mı vuruldunuz
Yok hayır peşpeşe değil ilk iğnemi 6şubat depreminden bir kaç gün önce özel hastanede yaptırdım onu deprem dolayısıyla değerlendiremedik
2.iğnemi ekimde vuruldum yani 3 ay önce bu iğnede tutmadı bu iğneden sonra 1 ay ara verdim ve en son ki iğnemi Aralık 15 de vuruldum

X