Gebeliğe Hazırlık Çatlama iğnesinin 12. Günü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok yeni olduğu için ilk idrar daha önemlı ama olabilir iğnenin etkisi çok su içmişsen geçmiştır zaten inşallah hamilesindir canım benim ❤️
Teşekkür ederim bana ses olup bir yorum yapıp kafa karışıklığımı giderip beni rahatlattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum ♡

Var canım 2. Daha koyu inşallah en yakın zamanda sağlıklı evlatlarin olsun takip ediyorum seni dualarimdasin
Canımsın çok sağol inşallah öyledir kuzum ya 8 gebeliğimdeki belirtileri yaşadığım İçin bu sabırsızlık belirtilerde olmasa kuruyorum diyeceğim ama sanki var öyle hissediyorum umarım yanılmıyorumdur kuzum ya 🙏🏻🤲

Canımsın çok sağol inşallah öyledir kuzum ya 8 gebeliğimdeki belirtileri yaşadığım İçin bu sabırsızlık belirtilerde olmasa kuruyorum diyeceğim ama sanki var öyle hissediyorum umarım yanılmıyorumdur kuzum ya 🙏🏻🤲
Inşallah canım inşallah vardır 🙏 her gebelik farklı oluyor ben 3 gebelik yaşadım 2 sinde bulantı hiç olmadı onlar nasip Olmadi
3. De bulantidan suphelenip test yaptım hepsi farklı oluyor yani bazen belirti olur ya da hiç olmaz kafanı bulandirma hakkında hayırlısı olsun 😊

Canım 12. Günde bu silikler çok yanıltıcı. Kan ı 14. Günde vermeni tavsiye ederim çünkü 5-7-8 filan çıkarsa bu da yanıltır ama bu çizgi gebeliktense 14. Güne 20 bin üzerine çıkar net bir sonuç almış olursun

üsttekinde silik çizgi görüyorum inşallah bebektendir :dua: kanda beta hcg 28 çıktığı gün meraktan evde test yaptım benimki de belli belirsiz silik çizgiydi :KK66:

üsttekinde silik çizgi görüyorum inşallah bebektendir :dua: kanda beta hcg 28 çıktığı gün meraktan evde test yaptım benimki de belli belirsiz silik çizgiydi :KK66:
Kuzum ikisinde de var silik çizgi iğnenin etkisi midir yoksa gebelik midir ondan emin olmaya çalışıyorum hayırlısı tatlım çoğu arkadaşın dediği gibi 14. Gün önemli :KK66:

Evet silik cizgi goruyorum😍ama 12.gun cok erken bende de 12.gunde negatif cikmisti gerci oda problem bence kan testi en temizi birde erken yapma

Hayırlı geceler bende aynı durumdayım iğnenin 13de yaptım aynı testiniz gibi cıktı bende merak içinde bekliyorum acaba iğne etkisi mi diye

Bi hafta önce mi idrar testi yapmıştınız yeni hiç yapmadınız yanlış değilsem şimdi 17 18 gün olmuş iğneden sonra bide bi hafta önce idrarda çıktığı bugün nasıl kanda çıkmıyor kusura bakmayın benimde kafam karıştı sizinle aynı durumdayım umut arıyorum sizin sonucu görünce açıkçası kendi sonucumu tahmin ettim az çok 😞

Bi hafta önce mi idrar testi yapmıştınız yeni hiç yapmadınız yanlış değilsem şimdi 17 18 gün olmuş iğneden sonra bide bi hafta önce idrarda çıktığı bugün nasıl kanda çıkmıyor kusura bakmayın benimde kafam karıştı sizinle aynı durumdayım umut arıyorum sizin sonucu görünce açıkçası kendi sonucumu tahmin ettim az çok 😞
Aynen canım yapmadım en son burda paylaştıklarım yaptığım testler ama doktora göre hala umut var diyor bende artık olacak bişey olacağına inanmıyorum var olanlar zaten testler hiç silikleşmesen koyulaşmaya devam ediyor senin kaçıncı günün canım iğnede

Aynen canım yapmadım en son burda paylaştıklarım yaptığım testler ama doktora göre hala umut var diyor bende artık olacak bişey olacağına inanmıyorum var olanlar zaten testler hiç silikleşmesen koyulaşmaya devam ediyor senin kaçıncı günün canım iğnede
Benim de 13 günümdü dün sizinkini gördükten sonra iğnenin etkisi olduğuna inanıyorum doktorunuzun umudu adet olmadığınız için her zaman umut var yoksa 12 sinde yaptığınız testle bi alakası yok diye düşünüyorum çünkü kanda daha erken çıkıyor bi hafta önce idrarda çıktığı iğneden olmasaydı şimdi baya yükselmişti bence o sifirlanmistir hamilelik varsa yeni yeni yükselecek RABBİM hepimiz hakinda hayırlısını nasip etsin inşallah

Benim de 13 günümdü dün sizinkini gördükten sonra iğnenin etkisi olduğuna inanıyorum doktorunuzun umudu adet olmadığınız için her zaman umut var yoksa 12 sinde yaptığınız testle bi alakası yok diye düşünüyorum çünkü kanda daha erken çıkıyor bi hafta önce idrarda çıktığı iğneden olmasaydı şimdi baya yükselmişti bence o sifirlanmistir hamilelik varsa yeni yeni yükselecek RABBİM hepimiz hakinda hayırlısını nasip etsin inşallah
Amin canım benim cümlemizin inşallah 🙏🏻

DCD28381-0A21-482A-AF61-FCD92F91E43A.jpeg

alayım kızlar yorumlarınızı pazartesi beta hcg 0.1 yarın bat günüm bugün testim böyle

X