Çatlatma İğnesi 10. Gün beta ?

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
244
76
34
Selam kizlar sürekli soru soruyorum belkide görmekten bikmissinizdir ama insan bir umuttur yaşamak misali aman diliyor işte..

Bugün iğnenin 10. Günü dün erken gebelik testi yapmıştım hafif bir suliet vardı bugünde gideyim bir kan testi vereyim dedim

sonuç 1.81

sizce 10. Gün çıkan beta sonucu kesin sonuç müdür yoluma gebelik yok diyerek devam mı etmeliyim yoksa ayın 14 adet olmam lazım o güne kadar bekleyip tekrar test yapmalimiyim ?

birde kafam da çok fazla soru işareti var hormon normal yumurtalıklar iyi rahim temiz ama klomen ve iğne kullandım aynı doktorda devam etmeli miyim yoksa farklı bir doktora mı gitmeliyim yada hepsini bir kenara bırakıp akışına mı birakmaliyim ?

Aklıma birşey daha takıldı benim yumurta catlamam biteli 3 gün oldu yani iğneden hemen sonra çatlama gerceklesmedi

İnşallah pozitifi görürsün arkadasim. Bence adetini bekle erken öğrenmeye çalışmak da öğrenmek de stresten başka bir şey değil. Bende 5 şubatta ignemi oldum bekliyorum bu benim 4. İgnem iki kez klomenle birlikte kullandım 2 gebelik oldu ama sonu gelmedi. Sonra oluşan yimurtam vardi 2 adet sadece iğne oldum bu sefer de olmadı. Hadi bu kez femara kullanalim dedik daha jaliteli yumurta oluşturduğu için. Bekliyorum inşallah hamileyizdir

İnşallah pozitifi görürsün arkadasim. Bence adetini bekle erken öğrenmeye çalışmak da öğrenmek de stresten başka bir şey değil. Bende 5 şubatta ignemi oldum bekliyorum bu benim 4. İgnem iki kez klomenle birlikte kullandım 2 gebelik oldu ama sonu gelmedi. Sonra oluşan yimurtam vardi 2 adet sadece iğne oldum bu sefer de olmadı. Hadi bu kez femara kullanalim dedik daha jaliteli yumurta oluşturduğu için. Bekliyorum inşallah hamileyizdir
Sürekli aynı seyleri düşünüyorum iğneden itibaren mı saymaliyim catlamanin olduğu 4 gün önceden mi

Ay canım aynı gün iğne olmuşuz ne gibi belirtiler var ?

Çok hafif kaşık batmaları bunun disin da bir belirtim yok. Bir Oncekinde çok batma oldu ama negatif oldu. Öncekilerde de hafif batmalar olmuştu onlarda hamileydim. Sende var mı belirtiler
Evet canım sağ kasik ağrısı bide bel ağrısı bide düzenli spor yapıyorum yani bel ağrım iğneden kesin kaşık agrimda sağ taraf bitek zaten yumurtam da ordaydi inşallah tutmustur

Ben aslında tüp bebek yaptirdim kimyasal oldu ondan öncede geçen sene Haziran'da çatlatma iğnesi kullandım olmamıştı SMD tüp bebeğe ara verdim doğal yoldan deniyorum tekrar ben hiç klomen kullanmadım ya hep letu kullandim
Bende klomen kullandım femarayi başka bir de tavsiye edince kendimi Dr umuza bu sefer femara istiyoruz dedik bakalim hayırlısı

Bakalım bekleyip gorucez ben direk kan vericem 10 gün sonra
Bende hemen kan vermeliyim çünkü kan sulandirici iğne başlıycaz bu sefer . Hafif pihtilasma çıktı önemsiz dendi genetikde ama çıkmasa bilr baalayacaktik ben istedim. Suanda bile coraspirin kullanıyorum. Avokado yiyorum hergun yarim olacak şekilde. Tadı da çok kötü Allah affetsin anca limonla yiyebiliyorum.
Bu arada forumda okudum biri tüp bebekden sonra femara ile hamile kalmış. Yani denememisler onda meğer oluyormuş inşallah hepimiz pozitifi görürüz 🤲🤲🤲🤲

Merhaba kızlar sizi çok iyi anlıyorum bir buçuk yılık evli olup bir yıl tedavi doktor doktor gezerek geçirdim 4 kez yumurta uyarıcı sonra çatlama ignesi tedavisi gördüm bende polikist Oliver var ilk 2 denemem olumsuz oldu bende sizler gibi vucutdumu agrı takip ediyordu acaba oldumu diye ama 3 denememde kimyasal oldu ben belirtileri yaşayınca dedim hamilelik belirtileri böyle oluyormuş 4 denemede hamile kaldım kimyasaldaki belirtiler de gördügüm için test yapmadan bu ay oldu ben hamileyim diye bildim korkum yine kimyasal olursa diye ama çok şükür olmadı bugün 7+6 hamileyim rabim isteyen herkese nasip etsin sizede inşallah size tavsiyem sabırlı olun zor biliyorum ama ben elimden geldikçe sabır ettim doktorumun dedi tarihlerden önce test yapmadım çatlatma iğnesinde sonra 16,yada 17 günden önce yapmayın yanıltabilir boşa siterese girersiniz çıksa bile çok erken ögrendin mi tekrar kan verip yüksekliği belirleme acaba yükselecekmi oda ayrı sitre ben çatlama ignesi sonra günden sayıp 16 günde evde yaptım çıktı gittim kan verdim aynı gün 209.0 tamam hamileyim ama artış olacakmı yoksa yine kimyasal mı diye korktum doktorum 4 gün sonra tekrar ver kanı verdim 1630.0 çıktı çok şükür yükseliş güzel olmuş ama o süreçte stres li ben o kadar bekleme ramen tekrar bekliyon saglıklı ilerliyorum 1630.0 kese görülemeyecegi için garantide olsun diye doktorum bir 5 gün sonra gel kontrol edelim dedi öyle gittim 5 haftalık keseyi gördük içindede bebişim vardı rahatladım dış gebelik deyil kimyasal deyil boş gebelik deyil gerçekten hamilemiyim doktor 15 sonra tekrar çagırdı kontrol yapıldı çok şükür herşey yolunda kalp atışını da dinledik belirtiler gelirsek çatlatma iğnesi tam haftasında sag kasıgımda sag rahmi da kalçama vuran agrı girdi ama baya bir ayrıydı ben dedim evet yerleşme oluyor dinledim bu arada benim yumurta sagda iki yumurta vardı sonrası günlerde vucut sıcaklığı bazen sıcak basıyor bazen yok namaz kılarken terliyorum en ufak işte sıcaklıyorum sonra iştahım aşırı artmıştı doymuyprdum sürekli açtım sonra akıntım olmaya başladı süt eksigi gibi ve gögüs agrısı nasıl hamile kalamadıgım aylarda çatlatma iğnesi vurulduktan sonra dokununca agrı olurdu hamile kaldıgım ay sadece dolgundu arada içten gelen ince agrılar onlarda tatlı böyle gelip geçerdi dolgundular ama taki test yapmama 2 gün önce gece kalktığımda agrı vardı gögüslerimde ben böyle anlamıştım var olduguna Haa kasıgıma haftasında giren agrıdanda sonra böyle saglık solu bıçak saplanır gibi agrı oluyordu öyle sonuda beklememi sabrımın sonu da rabim nasip etsin inşallah saglıklı sıhhatli hayırlısı ile kucagıma almayı da nasip etsin inşallah 🤲darısı sizlerin başına olsun Allah tan hiçbir zaman istemekten vaz geçmeyin sabır edin rabim en dogru zamanında hayırlısı ile nasip eder🤲🥰ben söyleyeceklerim böyle biraz uzun oldu yazım size yardımcı olmak adına Allah emanet olun rabim yardımcınız olsun 🤲🥰🌺

Kizlar merhaba. Benimde igneden itibaren 9. Günüm. 7 ve8. Gunde ovulasyon pikti. Bugün 9. Günde meraktan erken gebelik testi yaptim negatifti. İğnenin etkisi bu kadar cabuk gecer mi? Pozitif olma ihtimali var mi bundan sonra

X